Jump to content

Taz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Taz

1. הוא לחלוטין לא הזר ברמה שאנחנו היינו רוצים. יחד עם זאת - הוא אחלה אופציה מהספסל כמעט בכל משחק. תמיד מכניס אנרגיות ופעולות של שחקן נשמה. אי אפשר להגיד שפגענו איתו, אני מצפה ליותר מזרים במכבי. אבל כל עוד הוא פה, צריך לדעת להשתמש בו כמו שצריך ואת זה ג'ורדי עושה.
  2. לא שאני חושב שזה יקרה אבל אם מביאים את קניוק וקבהא אז בהחלט אפשר לשחרר את בטוקיו ורודריגז (חבל שלא מקבל הזדמנויות) חושב שהם לא יקבלו כבר הרבה דקות בעונה
  3. חושב שאם אפשר להביא אותו היה שווה להחתים אותו ולהשאיל לחצי עונה.
  4. למה מזכירים פה כל מיני שחקני כנפיים ישראלים? זאת בערך העמדה האחרונה שאנחנו צריכים להביא בא חיזוק. ב3 - 5 - 2 שאנחנו משחקים לעידן ורד אין מקום (שלא להזכיר שהוא לא שיחק כבר כמה חודשים בעקבות מחלה) - אולי אחמד אעבד יכול להיות סוג של אופציה למערך הזה אבל אני בספק אם הוא מספיק איכותי. ב 4 - 3 - 3 יש לנו את אצילי שיחזור לפני שורד יתאקלם ובעונה הבאה יש את צ'יבוטה כישראלי....
  5. כרגע עם ההרכב הנוכחי של מכבי שרץ טוב, העמדה שהכי ברור שאפשר לחזק אותה עם זר איכותי זאת העמדה של ריקן. הוא שחקן טוב שנותן ורץ, אבל אפשר לדרוש איכות גבוהה יותר בעמדה שלו.
  6. היה מעניין לראות אותנו עם קישור דינמי שכלל את ריקן דסה ובטיוקו. מדובר בקישור שרץ באטרף ולא מתבטל כמו שהיינו ניראים נגד ב"ש. זאת שלישיה שיכולה לפתוח מול רעננה, אבל אין ספק שהיא לא מספיק איכותית מול יריבות איכותיות יותר...
  7. מישהו חושב שיש אופציה שנעלה מתישהו העונה עם 5 זרים בלי רייקו?
  8. יחזקאל הושאל מצבנו בווינגרים אצילי עטר בלקמן מיכה אפשרות ל: שוינפלד יצחקי ריקן ראסמי, מרגיש מספיק גם בלי רפאלוב
  9. למה כל כך בטוחים שחוזה הזה לא אחורי בקטע שהוא יכול להחליף את שירן בהרכב אני לא מבין...
  10. מבחינת תכונות בולטות בwhoscored הוא נשמע קצת יותר הגנתי ממה שהרושם עליו מהכתבות ומtransfer market https://www.whoscored.com/Players/115997/Show/José-Rodríguez
  11. כל הפורום הזה רצה גבוהה עם קעקועים. הוא גבוהה עם קעקועים. אם יגיע בואו נהיה אופטימים
  12. טוויט מעניין בנוגע לתאריך הרישום ולגבי ההתאחדות https://twitter.com/razamir29/status/903147334976102400
  13. אגב אני חושב שהקטע של לחכות לזה שנבטיח את מקומנו באירופה צריך לעבור כבר. הצלחמו להגיע למעמד וניקוד בו אנחנו מדורגים לאורך רוב או כל השלבים. מסכים שפעם היה מבאס להשקיע מראש ולקבל בסוף הגרלה לא עבירה. אבל כשיש לך דירוג כמו שעש לנו, אני חושב שחובתינו להיות חזקים יותר מוקדם יותר
  14. פגרת נבחרות. סושיץ' נשאר איתנו, מתאמן ונכנס לכושר או שהוא חלק מנבחרת בוסניה?
  15. ודמארי עקף את אזולאי ברגע זה...
  16. מביך, חיפה יכולים רק מתפרצות. בש ב10 שחקנים מכריח אותם לנסות לשלוט ואין להם מושג...
  17. ספרים כמה כסף מכבי הפסידו בהעברות למרות שבש וחיפה הוציאו יותר על רכש השנה בנתיים. כשחיפה מתרסקים עם זר סופרים כצה הם חסכו כשהם חותכיפ אותו, אצלנו מדברים כמה אנחנו משתתפים בשכר. ועשכיו השיא, כשאנחנו מוציאים שחקנחם לאירופה בסכומי עתק אז במקרה ולא כמשנה סדורה... הוא רק של לציין את עטר ואת דאבור איך הוא לא מתבייש שהשם שלו מופיע על זה?!
  18. דורון בלך במניפסט מטופש ומוזמן נגד ג'ורדי... פח אשפה של כתב...
  19. לא יודע איך בלקמן ואיזה עטר נקבל אבל צריך לזכור שיש לנו בפוטנציה אחלה שחקנים צעירים בעמדות האלו ומתישהו נצטרך או להשתמש בהם או לאבד אותם.... כהן - צ'יבוטה - חוזז ויחזקאל....
  20. אני גם מאמין שמארסלו יכול להיות קשר אחורי מצוין. מה שחסר לו בעיקר זה הסתגלות והמון בטחון. אל תשכחו שהוא היה שחקן פותח בליגה הברזילאית שלא נופלת מהליגה הישראלית... לא אומר שהוא בוודאות כוכב אירופאי, אבל דיי בטוח שהוא טוב יותר ממה שהוא ניראה עד עכשיו...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.