Jump to content

Taz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Taz

1. מה אנשים מציעים פה בעצם - לקחת שוער פחות טוב רק בשביל לתקוע את ב"ש עם שוער שלא רוצה להיות שם?
  2. כולם פה פיללו לוותר על פוזיציה של זר בין הקורות כשהולכים על ישראלים הרוש היה האופציה הכי טובה על השולחן נוכח העובדה שהוא שחקן חופשי. עכשיו כשחיימוב שחקן חופשי אפשר להיות כנים ולהגיד שהוא פשוט טוב יותר... השיקולים של להשאיר אותו בב"ש בשביל שירעיל להם את החדר הלבשה לא רלוונטים השיקולים שהוא חגג מולנו גם לא רלוונטים מקצועית נטו הוא הכי טוב לנו כשוער ישראלי
  3. מבחינת סיטואציה ברור שעדיף לנו הרוש. השאלה מה עדיף מבחינה מקצועית - הרוש או חיימוב?
  4. שמע - הפרסומים לא ממש ברורים - אני הבנתי שאנחנו נותנים 100% מהשחקנים ומקבלים רק 50% מקנדיל. אם זה 50% בעד 50% זה משהו אחר... ניראה לי שתומר לוי השיג את התשומת לב השבועית שלו - עדיף לחכות ולראות מה יהיה ואז לנתח את העסקה אם תבוא עלינו לטובה
  5. העסקה כמו שרשומה רעה על הנייר רק כי היא נותנת למאור קנדיל הערכת שוק לא סבירה. אם הפרסומים שקיבלנו הצעה של 300 אלף יורו על צ'יבוטה מנתניה אז אם אנחנו נותנים את צ'יבוטה פלוס שאר החבר'ה על 50% קנדיל זה בערך אומר שקנדיל שווה 800 אלף יורו ++ זאת הערכה הזויה קצת... מצד שני, לא על הנייר, אם נקבל שחקן שיראה מגרש ויתן לנו את הגיבוי שאנחנו צריכים בעד שחקנים שפשוט לא מתאימים למכבי ככל הניראה - אז טוב לי...
  6. בגדול אם שלושת השחקנים עוברים לצמיתות פלוס השאלה של יחזקאל וכל זה בעד חצי קנדיל אז בהחלט מדובר בעסקה גרועה על הנייר...
  7. לחלוטין אני חושב שמכבי רוצה להשאיר את גלזר - אם הוא יעזוב זה כי הוא החליט שהוא רוצה לעזוב... אני יכול לכבד את הרצון שלו להיות שחקן מפתח בקבוצה כמו נתניה - אם הוא באמת רוצה להיות במכבי הוא צריך סבלנות ולהוכיח את עצמו בהזדמנויות שיהיו לו. אם אחרי 2 משחקים הוא "מאבד" את הסבלנות שלו - אז הוא פשוט לא מתאים לנו...
  8. אשמח אם יגיע בלם אבל המשחק היום לא זעק על חסרון בבלם. ההגנה היית יציבה מאוד. הבאסה היא שקיארטינסון היה חושך וניראה שנשאר איתו אם הוא ימשיך לשחק ככה, כי אני לא רואה שהערך שלו עולה... יותר גרוע מלהישאר עם חלוץ שלא מתפקד ממש זה המצב שפייר פלי שדורש מאיתנו למכור בשביל לקנות וזה כניאה תוקע את האפשרות להביא קשר אמצע מסוג אחר ובלם זר נוסף...
  9. עם כל הצער על צ'יבוטה - עסקה ששחקן כנף (העמדה הכי צפופה שלנו) שלא מספיק הרשים את המאמן במחנה אימונים כניראה בעד עמדה שאנחנו קצרים בה פלוס עוד מושאלים שיקבלו עוד שנה של ניסיון בליגת העל - טוב לנו
  10. ווילשר לא ממש קשר אחורי ווילשר לצערו פציע בצורה קיצונית... הוא דווקא יותר אמור להחליף בהרכב את אלנני ולאפשר לצ'אקה לשחק יותר 50-50 מקשר אחורי
  11. Lucas Torreira - הקשר האחורי שהצטיין במונדיאל במדי אורגוואי בבדיקות רפואיות בארסנל
  12. מת על הדעה פה שאין סקאוטינג נורמאלי למכבי. כאילו כולם נמצאים בתוך המערכת
  13. עכשיו כשפורסם שבש גם הגישו הצעה בטח המניות שלו יעלו בפורם
  14. מסכים איתך שצריך לשפוט בסוף החלון. חוץ מזה לא תמיד הדברים בידיים שלנו - יכול להיות שנרצה מישהו ונציע הצעה טובה ועדיין הוא לא ירצה לבוא. מצד שני, אני לא ממש מכיר אותו אבל ניתן להניח שהוא מעט טוב מדווידזדה עם כמה הופעות בנבחרת קרואטיה... יכול להיות שלא יתאקלם וכו', אבל על הנייר כניראה שהוא עדיף
  15. להגנתו - זה בכל האתרים... כל מה שזה אומר שבאמת היה דיווח כזה ביוון שכולם העתיקו
  16. ניראה מהפרופיל שאנחנו בדיוק לא צריכים. פציע מאוד וכניראה עם שכר מפוצץ
  17. ההגנה חייבת חיזוק. לפי כל הפרשנויות על איליץ' הוא יתחיל שם. מצפה ל2 זרים לפחות. בלם ומגן שמאלי. בקישור אם משחקים 4-3-3 לפי מה שאומרים על איליץ' אז אני מניח שהוא יחפש קשר אמצע שיכול ראסמי לאיים על השער. מפרץ ומגולסה אנחנו לא צפויים לראות יותר מידי מספרים. במקרה שהוא שהמאמן ירצה 4-2-3-1 אז הוא יצטרך להביא מספר 10 סטייל שאין לנו בסגל.
  18. הרוש בהחלט סוגר פינה מצב שני מה הסיכוי שנפגע בזר נוסף שמתאפשר לנו כשחקן שדה??
  19. לא חושב שזה שינאה לבן חיים. אין ספק שהוא ווינגר ישראלי מהטובים שיש. הבעיה שהוא מגיע על משבצת כוכב - חייב להיות בהרכב מבחינתו וחייב שישחקו עליו. במעמד הזה לדעתי הוא יעשה יותר נזק מתועלת לקבוצה. במיוחד אם משקללים את העלות הגבוהה שהוא בטח ידרוש. יש מצב שזר יתאים יותר במשבצת הזאת.
  20. אם כבר בוינגרים עסקיננו - מתי שמועות רפאלוב יתחילו?
  21. שיהיה בהצלחה - שחררו מהרעל עליו - זה לא יעזור לאף אחד.
  22. הדרך הכי טובה להבטיח שהוא יהיה פלופ (במידה ויגיע) היא לא לתת לו גב מהקהל.... קיצר אם הוא מגיע, בואו נחזיק אצבעות שהוא יתן עונה טובה
  23. לא חושב שממש ויתרנו על בלקמן - זה פשוט לא תלוי בנו. הוא חוזר לדרבי כי נגמרה ההשאלה והם רוצים אותו לפתיחת האימונים. בדיוק כמו שזה לא בידיים של בני יהודה אם חוזז ישאר שם. אם דרבי יאפשרו אני מקווה שאנחנו נצליח לשים עליו את היד שוב ושאף אחד אחר לא יקח לנו אותו - בעיקר לא ב"ש
  24. סה במכבי בעידן פוסט זהבי מתמודד חזק על מלכות השערים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.