Jump to content

Taz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Taz

1. מקווה שימצאו - תחת המגבלות הפיננסיות שלנו זאת לא תהיה משימה קלה
  2. מה שאני אמרתי זה שאם הוא מתאים או לא - איביץ׳ יודע טוב יותר מאיתנו כי הוא גם ראסמי אימן אותו. אז אם במקרה הוא יחזור, למרות שאני הייתי מעדיף משהו אחר, אני אסמוך על איביץ׳. סיכויי הקליטה גבוהים יותר לעומת זרים שאולי מתאימים יותר על הנייר שיכולים פשוט לא להסתדר כמו שיכול לקרות לכל זר חדש. אבל שוב - זה פשוט לא ניראה ריאלי. ולגבי אם הוא שחקן טוב או לא שחקן טוב - הוא היה אחד החלוצים הכי טובים שהגיעו לארץ, נתן פה קדנציות מעולות והיה מומחה לכיבוש בנגיעה אחת
  3. חושב שאם איביץ׳ יביא את וידאר הוא יידע טוב מאוד אם הוא מתאים לו לשיטה או לא. וידאר משמעותית טוב מלוסיו - הם לא באותה רמה בכלל לטעמי. ועדיין - כאוהד, הייתי מעדיף משהו חדש שבתקווה יהיה חידוש מרענן לעמדת החלוץ המרכזי.
  4. מאמין שיגיעו רק זרים ואולי שחקן הגנה ישראלי. בכל עמדה שחושבים לעבות את הסכל עם ישראלי יסתכלו קודם כל על רשימת המושאלים ובכל עמדת קישור והתקפה יש פרוספקטים טובים.
  5. הבדל גדול היה שדאבור היה בשנת חוזה אצל סוזה ניראה לי. מנספורד הגבר דאג שפדיחות כאלו לא יחזרו עם פרוספקטים....
  6. דווקא ניראה שהמסלול של מכבי ב' סניף לאומית ורק אז מעבר למכבי ב' סניף ליגת העל הוא המסלול המעודף...
  7. בסגל כרגע לא צריך אותו. מסכים. אבל אם יהיו שינויים בסגל בקיץ אני דווקא חושבשהוא שחקן שמתאים למשחק של איביץ׳
  8. לרכוש את פוליצ׳נקו ולהשאיל בחזרה לחיפה עד סוף העונה, נשמע כמו רעיון טוב. אבל לא יקרה...
  9. מבין את כל מי שמתבאס לראות פרוספקט הולך, אבל אם רק ינסו לרצות את האוהדים נסיים כמו הפועל עם דוח מפרק. סומך על בן יותר משאני סומך על ג'ורדי, אינגלידיס או קיין - במערך השיקולים אני מאמין שזאת עסקה אדירה למכבי. אם היה מדובר בקלאב ברוז' שרוכשים אותו אז כולם היו מפרגנים. בלי לזלזל באלמוג או בית''ר, הוא עדיין לא הוכח כשובר שיוויון שעובר ליריבה שלנו על התארים...
  10. אני מכיר את זה ממניף אולימפי מגניב שהוא גם מתחרה קרוספיט. חכה להנפה האחרונה - https://www.instagram.com/p/Br_uGaCB009/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=mtoye2yjy1vz
  11. 1.25 מיליון יורו לשחקן ללא חוזה זה לא קצת בכלל.....
  12. טוכמן אמין גם בישראלים? כי הוא מדווח על 1.25 מיליון יורו בינואר. אם זה המצב, צריך להגיד יפה שלום...
  13. מה המשחק הראשון שניקוליץ' יוכל לשחק? כבר נגד נתניה?
  14. לא מבין למה אנשים שליליים לגביו... אם הוא רכש שאיביץ' מעורב בו אז יש מקום לאופטימיות ולאמונה. אגב, גם מנספורד הוכיח שהוא מקצוען עם עין טובה. אני לא יודע כמה אחוזים יש לכל אחד מהם בבחירת הרכש, אבל העובדה היא שבנתיים הם הוכיחו שהם יודעים לעבוד. לטעמי אגב, עמדת החלוץ הזר היא בעייתית קצת כשיש לנו את שכטר. אי אפשר להביא חלוץ כוכב קיארטנסון סטייל שיהיה חייב לפתוח כל משחק בגלל מעמדו ככוכב. צריך חלוץ צעיר רעב שצריך להוכיח את עצמו / חלוץ מבוגר שמבין את מקומו ויקבלו בחיוב את הרוטציה של איביץ'
  15. כל הרכב בלי מיכה זה הרכב עם נגרים?
  16. אני דווקא חושב שצריך לנסות פתרונות מהבית לפני שמחפשים שחקנים חופשיים. זאת העבודה של הצוות המקצועי. לא חסרים דוגמאות של מאמנים ששינו עמדות לשחקנים והצליחו עם זה. אין שום סיבה שלא יצליחו עם עור או צ'יקו או יוני או כחלוצים מרכזים. אני מקווה שזה חלק מהדברים שמתרגלים באימונים.
  17. אני דווקא חושב שצריך לנסות פתרונות מהבית לפני שמחפשים שחקנים חופשיים. זאת העבודה של הצוות המקצועי. לא חסרים דוגמאות של מאמנים ששינו עמדות לשחקנים והצליחו עם זה. אין שום סיבה שלא יצליחו עם עור או צ'יקו או יוני או כחלוצים מרכזים. אני מקווה שזה חלק מהדברים שמתרגלים באימונים.
  18. ואו - לא אמיתי רק בן בסט היה יכול לעשות את זה...
  19. הוא פשוט חייב להמשיך בקרוסים / מסירות על הקרקע, גג חצי גובהה.
  20. בן סהר לא טוב לשום מקום שהוא לא באנקר בהרכב
  21. בן סהר לא טוב לשום מקום שהוא לא באנקר בהרכב
  22. נשמע מהתקשורת שלשניהם הצענו חוזה והם לא רצו להתחרות על מקומם בהרכב. מה רצית שמנספורד יעשה? ימכור את רייקו בזול בשבילם?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.