Jump to content

Taz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Taz

1. למה אנשים פה חמים לחתוך את ניקוליץ'? צריך קשר עם אוריינטציה התקפית לקישור. אז הוא נםצע, הוא לא הראשון ולא האחרון... הוא לא סוחב היסטוריית פציעות מזעזעת או משהו כזה. מגיע לו ולמי שבחר אותו צ'אנס אמיתי
  2. ללאומית יכול להיות גם מכבי 0תח תקווה. סתם משעשע...
  3. העסקה על אלו היא עסקה מצוינת - השאלה בחינם עם בונוסים במקרה של הצלחה מקצועית (וכלכלית) היא הדבר הכי טוב שיכלנו לבקש. אופצית רכישה בסכום זה סעיף שרק הקבוצה ששואלת את השחקן נהנת ממנו ובעצם מגדרת את כל הסיכון של העסקה. אם היה מצוין, רוכשים בסכום שנקבע מראש - אם היה פח, חוזר הביתה - אם מישהו מהנוער מתפוצץ / מתגלה כוכב ישראלי חדש שאפשר לסגור אותו אז גם לא חייבים לממש את האופציה. זה שב״ש לא היו מוצאים מועדון אחר שישלם את מלוא השכר שלו (אני לא בטוח לגבי זה אגב) ממש לא מעניין אותי ולא צריך לעניין את מכבי - אם השכר שלו מתאים למסגרת השכר שלנו למגן מחליף אז הכל טוב.
  4. פשכצקי זה הכי נורא שיכול להיות. שונא אותנו מקסימום
  5. יאללה,לעמוד מאחורי אלו. דסה הכי טוב בארץ אבל אני שמח שחתכו. אי אפשר להיגרר ככה. בטוח שנתנו לו את ההצעה נכי טובה שיכולנו ודבה לצערי לא שם את טובת הקבוצה לפניו ומשך זמן בהרבה יותר מידי. מכל האופציות להחליף את דסה אלו הוא הבכיר ביותר יחד עם קונסטנטין. לדעתי יצאנו בסדר פה ואלו עוד יכול להפתיע הרבה אנשים
  6. אלו הוא בדיוק קונסטנטין וקנדיל של לפני כמה שנים. יכול להיות שיחוק. מן הסתם עדיף דסה אבל צריך 2 לטנגו
  7. יאללה אני מהמר על איזה סרבי שלא שמענו עליו עדיין
  8. אולי דלמאו היה שביעי והיו כאלו שנכשלנו איתם ולא הגיעו לתקשורת בכלל?
  9. אני לא מבין ממש מה ההבדל בינו לבין דלמאו. זה אותו פרופיל פחות או יותר... אולי מעט פחות מרשים אבל עד חלוץ להפועל רעננה ולא לנו אני חושב שיש מרחק. השווי שוק שלו הוא מיליון יורו
  10. כל הדיבור הזה על אופציה רביעית שלישית או תשיעי הוא לא רציני. אין לנו שום יכולת לדעת מי היית האופציה הראשונה ומי אופציה רביעית. כל מי שיגיע יהיה האופציה הכי טובה שיכלנו להביא בהתאם לנסיבות. אני מניח שבלי אילוצים היינו רוצים להביא את איקרדי - אבל ואללה, הוא לא בתקציב.
  11. חבר׳ה - רמת אמינות השתפרה פלאים - טוכמן הצטרף לדיווחים....
  12. א. חלוץ איטלקי זה מרגש ב. 27, גיל טוב. ג. עשה עונת פריצה טובה העונה - פחות מרשים מדלמאו אבל גם משהו ד. השווי שוק שלו זינק למיליון יורו לפי טראנספרמרקט נשמע כמו מועמד לגיטימי לחלוטין על הנייר
  13. טוכמן צריך כל יום להביא כתבה על מכבי - אם יש חדשות או אין חדשות. חייבים קליקים!
  14. לפי ספורט 5 הוא חלוץ - עזוב, הם לא מבינים כלום. בלי קשר אני חושב שידיעה המקורית שלהם שהוא מתקרב אלינו היית הנפצה - זה סתם סולם לרדת מהעץ
  15. אני עדיין יופתע אם יביאו חלוץ בהעברה שכוללת כסף. אולי השאלה אם אופציה לרכישה כזאת...
  16. בכל העולם כשקבוצה גדולה קונה מקבוצה קטנה השווי של השחקן גבוהה יותר מאשר שקבוצה קטנה קונה מקבוצה גדולה.... בסופו של דבר זה המסר במכירה - כשקונים מאיתנו אנחנו בעצם אומרים שהשחקן לא מספיק טוב בשבילנו וכשאנחנו קונים מבני יהודה לדוגמא אז אנחנו אומרים שהשחקן יכול להצליח בקבוצה גדולה. זה המצב, ככה השוק עובד ואין מה להתעצבן מזה. בסופו של דבר מדובר באנשים ולא במשחק מנג׳ר - לא רואה איך אנחנו משחררים את דוידזדה שכבר חלק מהסגל בשביל להביא את בלטסקה. אם איביץ׳ לא היה מרוצה מדוידזדה אז הוא כבר היה משוחרר...
  17. לא מאמין שבלקמן יגיע פשוט כי אין לו מקום. אף אחד לא יפנה לו מקום וישחרר שחקן במיוחד בשבילו. אולי אם עטר לא היה מאריך חוזה זה היה רלוונטי
  18. מניח שאחרי שמיכה אישר את זה וחפש ״סקופ״ בראיון שלו לספורט 5 אז אפשר להגיד שטיבי עוזב זה דיי סופי...
  19. ואללה - אני סומך על איביץ׳ ועל בן. רק שיהיה קצת תנועה....
  20. תודה - הנתונים בטראנספרמארקט לא היו ברורים...
  21. לפי טראנספרמרקט אין רישומים כמעט של שערים אבל ביו טיוב הוא ניראה כובש בצרורות... ליגה לא מסוקרת?
  22. הציטוט הכי הזוי מואן לגבי ג׳ראפי הוא שוחרר בחינם מאשדוד בעקבות הבטחה שקיבל מהבעלים ג’קי בן זקן. רמת אמינות פרימו?
  23. לפי הדיווחים זה מימוש על האופציה הקיימת שהיא לשנה ולא חוזה חדש...
  24. בום ראשון - ראסמי דיי מפתיע, הייתי בטוח שמכבי ילכו על חוזה חדש ולא יתפשרו על הארכת חוזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.