Jump to content

Dr. Caligari

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

730 profile views
  1. ברגע שמציעים לנו את ה10 מיליון יורו צריך לעלות ל12 וכן הלאה עד שייגמר החלון המטרה להשאיר אותו ולעשות עונה מטורפת
  2. הברזילאים נראה לי אבל זה היה לפני 5 וחצי שנים
  3. לא הבנתי איפה גיל 17 נופל. לפי מה שהבנתי ממך כל החוק המפוצץ הזה זה רק על גילאי 17, או שגם בגיל 18 ניתן להפר חוזה? עד עכשיו חשבתי שרק עד גיל 14 ניתן לעבור בלי הסגר קטין מה שכן זה שם באור מגוחך עוד יותר את כל המאות פניות שהפוליטיקאי מדבר עליהן שהגיעו רק מהורים של ילדים בני 17 שעברו דירה במהלך ה12 חודשים האלה ולא צפו לפני היום הולדת שלו את המעבר..?
  4. גם אני לא מבין כלום בסהכ כתבה שריפרפתי בה והעלתי אותה כאן לדיון והתכוונתי שימשיכו לא לגבות רק שההפרש במשכורות יעבור לקבוצה שאיבדה אותו
  5. לא יודע יכול להיות שאני סתם לא מבין אבל כבר כמה שנים אני שומע על השנתון הזה בכל מקרה מסכים איתך שגם שאר הקבוצות השתפרו בפיתוח הנוער הלוואי ונגיע לרמה של קבוצות כאלה אבל לא רואה את זה קורה בתנאים של ההגבלות כאן לגמרי מסכים עם הסדרת המיסוי בכלל צריך להוריד את המיסוי על ישראלים אבל לא מצפה מהרשויות כאן לכלום מה שכן במקום לדבר על הגבלה במספר הזרים הייתי מחייב 3 ישראלים בכל רגע נתון על המגרש נשמע לי יותר מאוזן וטוב גם לקבוצות וגם לשחקנים/עסקנים מה שכן אחרי כל הפסימיות בהודעות שלי אני אכניס טיפה אופטימיות שבזכות זה שאנחנו הכי עשירים אז ההגבלה עוזרת לנו לשלוט בליגה
  6. בוא נתחיל אז עם תוספות לחוק נגיד שהילד עבר למקום מגורים רחוק יותר שהמשכורת שהוא מקבל מהקבוצה החדשה יעבור לקבוצה שעושה ודברים בסגנון הזה
  7. פשוט יצורים ועוד מנסים לצייר את זה בסגנון המעצבן עם הלשון הפוליטיקאית שלהם הוסיפו את זה בכתבה? לא ראיתי שם תזכורת למשהו כזה כי הם ככה זה (עדיין גרוע) אבל לפחות יש הגיון
  8. לא מסכים בכלל אחי יותר לגיונרים בליגה של הגבלת זרים אומר שהרמה תהיה נמוכה יותר זה שיהיה לקבוצות הרבה כסף לא יעזור- בדיוק כמו שהליגה הסינית לא טובה יותר מהלה ליגה שם אירופי נעשה טוב יותר ע''י הצלחה קבועה באירופה אם נמשיך לאבד כל שחקן טוב זה לא יקרה מה זה קבוצת דרג ב באירופה?! אנחנו מרחק שנות אור מזה והלוואי וגלוך יישאר כאן שנתיים הלוואי אפילו יישאר שנה גויאגון קנינו תינוק והשקענו בו כבר 3 שנים וג'ורג'ה זה כמו עם ראייקו בזכות מאמן שלא נשאר למעלה מחצי שנה הסוכן והשחקן ירקו לכאן - מתקשה לראות איך נביא שחקנים כאלה אפילו פעם בשנה ובינינו לא רואה איך גם עם כל התנאים האלה נצליח להעמיד קבוצה חזקה בלי בעלים ששופך כסף אז זכות קיום רחוק מאיתנו בקיצור מתנצל אבל היורו הזה עושה לנו רע ולא רק לנו אלא לכל הענף
  9. אין לי מושג מקווה שישנה הגבלה כלשהי שלא מוזכרת בכתבה אחרת זה לא יפגע רק בנו אלא בכלל כי למה לקבוצות להשקיע בנוער אם בין רגע קבוצה אחרת יכולה להציע לילד חוזה ולגנוב לך אותו
  10. אבל לא יגדילו את מספר הזרים הם בכלל רוצים גם הגבלת שכר
  11. כמה דברים ביום אחד טבח חותם בפ''ת מיטש מגיע למחנה אימונים מכרנו את מירושי בחצי מיליון יורו לקבוצה בלגית הארכת חוזה לגויאגון נבחרת הנוער מעפילה ע''ח צרפת לגמר היורו או שבילבלתי והיו דברים שקרו אתמול מהרגע שאיביץ' חתם נרגעתי מזהבי אני כבר מרחף
  12. למי אכפת העיקר שהציגה תשתפר מקווה שלא יהיו לגיונרים בכלל
  13. הפועל זה קבוצת בת שלנו כל מה שטוב שם נגנב מאיתנו לקח 13 שנה לנייד לגדל את זה כמובן שבהמשך אחרי המסר ההוליוודי פתאום הוא פלט:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.