Jump to content

Dr. Caligari

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

292 profile views
  1. מה טוב בזה? לא יודע באמת אבל אני יודע שזה מגיע ממיטש ולא סתם איזה מנהל זמני כאן. עכשיו יכול להיות שאני סתם חושש מתקופות אפלות אבל חוץ מטיפה להרגיע אותנו מה טוב בזה? ומעניין איך מועדונים גדולים אחרים בעולם מתנהלים (מועדונים גדולים מבחינת התנהלות ושמצליחים יותר מההשקעה הכספית שלהם לא בארסה אלא יותר באיירן ואטאלנטה)
  2. לא מפיל את הבזיון של הקיץ על תמם- כי אין לי מושג מה הם התפקידים במכבי (וטוב שכך) אבל מישהו צריך לעשות חושבים במערכת.. לא ייתכן שלא רק שלא התחזקנו אלא אחרי שאיבדנו 5 שחקני הרכב הבאנו רק אחד ועוד 2 שבכמה רמות מתחת למי שהיו לפניהם לא חושב שהקיץ הזה דומה לאחרים
  3. *הביאו מאמן אנחנו איבדנו אחד ענק ועם ההתנהלות ברכש מקווה שלא נאבד גם את השני *אח"כ הם הביאו בלם, רודריגז, דוניז ואבו פאני - מסתמן שיביאו עוד 2 שחקנים, שבינתיים כולם חיזוק ביחס לקיים אצלם, אנחנו הבאנו את דן ביטון (כוכב טפו טפו טפו מקווה שהוא יוכיח את עצמו לאורך זמן), המוח ובן ביטון *הם התחזקו גם בשחרור שחקנים- ע"י העברת שחקני הרכב לספסל ושחרור 4 שחקני ספסל (והבעיות מחלקם), אנחנו איבדנו 5 שחקני הרכב ועוד כמה שחקני סגל, החזרנו כמה מושאלים וחלק מהצעירים שלנו גדלו בשנה (גם חלק מהמבוגרים) לא יודע מרגיש לי רע מאוד וואו כמה התעצבנתי אז על ג'ורדי
  4. מצד אחד אין לנו כ"כ ספסל אז לפחות שיביאו זרים לחיזוק רוחבי אבל אחרי איבוד של 5 שחקני הרכב, אחרי הבטחת שלב בתים (ועוד דרך פלייאוף צ'מפיונס שמכניס יותר כסף למרות שאין לי מושג אם יש לנו באמת כסף) ואחרי שלא עשו כמעט כלום כל הקיץ להביא רכש (דווקא נגדנו נראה טוב) עם כל השמועות המבאסות הללו שהוא הוצע לקבוצות תחתית בליגה ומשהו שאפשר להביא מהיום הראשון של החלון זה מבאס
  5. שופט הזוי והם עוד בוכים על שיפוט מכור נגדנו אין ואר
  6. שכטר מחמיצן (אבל מספק מספרים יותר נורמלים) ההבדל הוא בעזרה להתקפה, בייחוד נגד צפיפות הבדל שמיים וארץ ביניהם ואני לא פוסל את בלקמן סומך על דוניס שיוציא ממנו יותר
  7. אף אחד לא צפה את הקורונה והאיבוד הכנסות ממנה אם לא היא כנראה שהיינו מממשים את האופציה בלי ניסיונות מיקוח בכל מקרה לא נראה לי שמכבי באו בדרישה מוגזמת, ניסו לאור המצב להגיע לעמק השווה ולא הצליחו
  8. ברור לי שאתה הכי הרבה בעדו. מתנצל אם זה היה נראה כביקורת
  9. לא מסכים אם לא הפנדל הם היו ממשיכים לרעוד וממשיכים לתקוף לא נכון אצל פלזן בעשר דקות שנשארו הם הגיעו ל4 הזדמנויות ושיחקו בדיוק כמו שצריך לכן אני חושב שצריך להתקיף ולגרום למנטליות שלהם להתעורר מההתחלה
  10. נו באמת המכבייה אחי נראה לך שיש למיטש נתק עם מישהו במערכת? (אם יהיה לו נתק ממישהו זה בגלל שהוא חושב שהשיקול דעת של אותו עובד הוא לא רק לטובת מכבי ואז ממילא מיטש היה מעיף אותו במקום)
  11. מסכים שחסרים לנו מנהל מקצועי ומנכ"ל אבל גם עם ג'ורדי ומנספורד היו עוד אנשים במו"מ
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.