Jump to content

Nimi11

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Nimi11

1. לא יודע אם נפתח על זה כבר נושא בעבר, אבל מסתמן ששיר הדספסיטו הופך להיות שיר העלייה למגרש (אני בעד, שיר חריף). אי לכך ובהתאם לזאת - הגיע הזמן שכל היציע יכיר את המילים, יש יותר מידי בתים ששומעים מילמולים. יאללה שגעת מחר!!!! https://www.youtube.com/watch?v=7bqgNPUbNLE
  2. מגיע! יאללה מתגעגע לקהל חוץ, תגיעו, יהיה כיף. יש לציין גם שהמשחק נחשב בשיטת הניקוד.
  3. אני גם מסתכל על המפה של לאן ובדקתי גם חלק מהיציעים באופן פרטני.. נראה לא יותר מ6000-7000. כולי תקווה שביום המשחק יקנו עוד וגם בקופות ושנגיע לפחות ל10,000
  4. מסכים עם כולם פה, חייבים למלא את האצטדיון! הזוי שצריך להתחנן לאנשים להגיע, אבל אם זה מה שצריך - תעשו את זה. תתפסו אנשים באוזן, קדימה זה שלנו!!
  5. יאללה חברים המכירה מתקדמת לה, לאט לאט אבל בינתיים עוד ועוד שערים מתמלאים! חייבים אצטדיון מלא אחרי מכה כזאת, זו הפגנת כוח מטורפת!
  6. פשוט תבואו וקחו איתכם באוזן כל מי שאתם יכולים! משחק סופר חשוב, הרבה מעבר לעניין המקצועי!
  7. שאלת השאלות - מתי הרכבות חוזרות לעבוד? לא לפני חמישי הקרוב, אני מניח?
  8. כשמגיע, מגיע - מכבי פנאטיקס. סוף סוף. מהעלייה לחימום, דרך הצהוב ביציעים, הבאנרים והדגלים החדשים, התוף סנר, העידוד הבלתי פוסק למרות משחק מהקשים לצפייה שידענו לאחרונה, ובעיקר - אפס התעסקות בחרטה ונטו שם בשביל הקבוצה. כן ירבו. תמשיכו ככה והתוצאות לא יאחרו להגיע. חבל מאוד שהקבוצה אכזבה על הדשא והרבה אוהדים כבר הראו את הצד המכוער שלהם, אבל זה הזמן להרים את הראש. ** מועדון גדול נמדד באיך הוא קם מהקרשים ובאיזו צורה הוא עושה את זה. יום חמישי הקרוב, תגיעו. כולם. פשוט תגיעו **
  9. **** בראש לאצטדיון המזדיין הזה. שעה ו40 בדרכים מת"א ועדיין לא מגיע בזמן
  10. הנושא שכולנו חיכינו לו! בלי להכביר במילים, פשוט תצאו עכשיו! הכבישים סיוט בגלל שאין רכבות ובגלל עוד מיליון סיבות. שלא תגידו לא אמרו לכם ותגיעו דקה 29. יאללה מכבי!
  11. סוף סוף את כאן, צריך אותך מכבי! להשאיר את הגרון בנתניה.
  12. כולם לבוא היום בשגעת!!! מידיעה הפנאטיקס עושים הרבה השנה כדי להחזיר את האווירה הטובה ליציע ולנטרל את ענייני האגו\כוח כדי להתרכז בעידוד הקבוצה. אני יודע שזה לא פשוט לחלק מהאנשים פה, אבל בואו ונשים בצד את כל הרעשים המיותרים והמחלוקות. אנחנו הכי חזקים כשאנחנו מאוחדים, אז יאללה, היום זה מתחיל.
  13. לגמרי. ובינינו? גם למסור ניקוב במידה ואין קונים זה בסדר גמור. תנו לחבר, למשפחה, למישהו, העיקר שלא יישאר כסא ריק.
  14. חובה ליישם פה. באמת שחובה. בלתי נסבל כבר המצב עם הטרמפיסטים, תרתי משמע.
  15. לגמרי. מביך ומאכזב. קורא פה שוב לכולם להגיע! מספיק עם התירוצים!
  16. בקיצור, עזבו סיבות ותוצאות, תירוצים ועניינים - פשוט תגיעו!! תתפסו את כל מי שאתם מכירים, משפחה, חברים, לימודים, צבא ויאללה לקנות כרטיס. מגיע למכבי אצטדיון מלא!
  17. אהלן לכולם, אז מסתבר שהפנאטיקס אירגנו הקרנה למשחק החוץ מחר (חמישי) מול אלטך באוונגרד, רמת החיל. לדעתי אחלה יוזמה שבעולם ואחלה הזדמנות להתגבש ולהיפגש אנשים מהיציע ולהתערבב - קהל רחב, ארגון וכל מי שביניהם. אני באופן אישי מתכוון להגיע וכך גם לא מעט אנשים שדיברתי איתם שאינם חברים בארגון. גם אני לא חבר בארגון, למען הסר ספק. יאללה תגיעו, נעשה שמח! הרשמה פה: http://fanstribe.com/index.php/mkbi-pnatiqs-mrimim.html
  18. אני מסכים עם הנאמר פה על כך שמכבי, כיום, צריכה ואמורה לשאוף להגיע לשלב הבתים בכל שנה - אך עם זאת, אני עדיין חושב שזה לא פחות מבושה אם האצטדיון לא יהיה מלא במשחק כזה, בשלב כזה. זו לפחות דעתי. אין ספק שיש המון משתנים וסיבות לכך שהקהל לא מגיע, אבל, הגיע הזמן כבר להתעלות על עצמנו ולהוכיח, ברגליים, שאנחנו יותר גדולים מזה..
  19. החלה מכירת הכרטיסים למשחק נגד אלטך בחוץ! נוסעים עם מכבי לאוסטריה? מכירת הכרטיסים למשחק החוץ מול אלטאך (17.8) החלה ותתקיים היום עד השעה 19:00. שימו לב כי תיערך מכירה גם בקופות האיצטדיון ביום המשחק. לפרטים ◀ http://bit.ly/2fDC1Z6
  20. חברים, לא לדאוג. אמרנו שנעדכן וזה מה שיקרה כשהרגע יהיה נכון. אף אחד לא שכח. כולם יקבלו מייל ועדכונים כאשר יהיו כאלה. בינתיים? פשוט תתפסו את החברים, המשפחה וכל אוהד פוטנציאלי ותגיעו למשחקים,אל תשאירו כיסאות ריקים בשום מצב ותגיעו כדי לתת את הגרון. יאללה מכבי!
  21. אולי מספיק עם הבכי והקיטורים האלה כבר? לא טוב לך? אל תבוא, הכל בסדר. רק אל תעודד אחרים לא להגיע. מצטער אם אני נשמע אגרסיבי, זה פשוט כי אני אגרסיבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.