Jump to content

Nimi11

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Nimi11

1. דווקא נגד עכו היה סולד אאוט או "כרטיסים אחרונים" די מהר, ראו שלא הולך לאכזב.. בכל מקרה, הלוואי שנמלא עד אפס את היציע ואני אוכל את הכובע
  2. מי שבפראג סלמלק, ומן הסתם ממש לא פניתי לאותם אנשים כי להם מגיע כל הכבוד שבעולם.. קיצר, תגיעו.
  3. "אתה לא ממש טוב בשכנוע". באמת? טוב לדעת שגם צריך לשכנע היום אוהדים כדי שיצאו מהבית למשחק חוץ. שלא לדבר על משחק חוץ נוח. מאוד. אני ממש לא כאן כדי לשכנע אף אחד. סה"כ מופתע שעדיין נשארו כרטיסים, והרבה, מתוך כמות די מגוחכת. חבל שכך..
  4. איך לעזאזל עדיין לא סולד אאוט? קיבלנו בקושי 2000 כרטיסים למשחק חוץ קרוב בשעה נוחה יחסית. תגיעו!
  5. אולי במקום לשפוט את השיר עוד לפני שהיה ביציע פעם אחת, תתנו צ'אנס אמיתי? מה דעתכם? לדעתי יש לו אחלה פוטנציאל אבל זה בעיקר תלוי בנו, כל עוד נבוא פתוחים לזה.
  6. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1437298713032390&id=383844935044445
  7. כן חשבתי על זה אבל לא רציתי להאמין שזה באמת המצב.. הזוי.. מישהו יודע כמה נמכרו בוודאות?
  8. משום מה מצב הכרטיסים בלאן מראה עכשיו "יש כרטיסים" בירוק, אחרי שכבר היה אדום "כרטיסים אחרונים".. מישהו יודע למה?
  9. איזה קהל מסריח אנחנו. מנויים עלק. אפשר להתחיל לקרוא להם אוהדי אצטדיון כבר מעכשיו. 90% מהמנויים על תקן שומרי מקום לבלומפילד, להגיע לעודד את הקבוצה בנתניה לא בכבוד שלהם. מביך. מקווה שלפחות הקהל הרחב ימלא את האצטדיון..
  10. תכלס צודק, לא חשבתי על זה.. אם יש אופציה אז למה לא
  11. חכה ליום חמישי בערב, אז אמורה להיפתח המכירה לקהל הרחב ואני מאמין שיישארו מנויים למזרחי עליון.. אומר את זה בצער אבל המנויים השנה איכזבו בחידושים שלהם לא פעם ולא פעמיים. מקווה לאכול את הכובע.
  12. יאללה אנשים לקנות! שלא יהיה מצב שעוד פעם המנויים בקושי מממשים את האופציה שלהם לרכישה מוקדמת ואז חצי אצטדיון ריק במכירה לקהל הרחב. חייבים אצטדיון מלא.
  13. תגיעו תגיעו יש כבר דיבור חזק על פתיחת יציע נוסף למכבי במערבי.. יהיה מרגש
  14. טוב מאוד! היציעים של ק"ש חצי ריקים, הם יעדיפו לעשות עוד כמה שקלים מאשר להשאיר אותם ריקים, תבואו! אז מה? תבואו ויפתחו לנו עוד יציע, יראו שיש ביקוש! מכיר כבר הרבה אנשים שמגיעים וקונים לק"ש
  15. אמורים להיות כרטיסים ואם אין ליציע של מכבי פשוט תקנו ליציע של ק"ש, אני מכיר כבר כמה וכמה אוהדים שלנו שקנו לשם.. תבואו יהיה טירוף!
  16. התקשרתי עכשיו לברר ואמרו לי שיש עוד מעט כרטיסים ליציע של מכבי שיימכרו בקופות ובנוסף נשארו לא מעט כרטיסים ליציע המערבי של ק"ש אז תגיעו, להיכנס למשחק בטוח תוכלו ונראה שיהיה קרנבל רציני! יאללה מכביייייייייי
  17. בעיקרון נשמע הגיוני.. מי שעוד לא קנה ורוצה להגיע, אני אומר שווה בדיקה אם יש מקום ביציע המערבי ממול, אם כן - תגיעו! יהיה מרגש להעביר מיציע ליציע חח
  18. כל מה שאתם אומרים הוא נכון - ובכל זאת, אני תמיד עוקב אחרי מכירת כרטיסים למשחקים שלנו בלאן והם אף פעם לא מורידים את המכירה בשלב כ"כ מוקדם. מה גם שלאחרונה הם בכלל לא מורידים מכירה אלא משאירים אותה עד הרגע האחרון יחד עם מכירה בקופות, אבל יכול להיות שכל מה שאמרתי תקף רק במשחקי בית שלנו ובמשחקי חוץ זה עובד אחרת. בכל אופן כשהמכירה עוד הייתה פעילה היו "כרטיסים אחרונים". בכל מקרה מי שיכול שיגיע, מאמין שיש עוד כרטיסים בקופות ומקסימום השתלטות על יציע מערבי.. מרגש פלוס!
  19. אל תהיה כזה בטוח שנשארו, היציע שם די קטן ואני אומר שעקבתי אחרי המכירה בלאן ובאמת התקדמה לאט לאט עד שהיום היציע סומן באדום של "כמעט אזל" ועכשיו המכירה ירדה לגמרי, אז או שנגמר לגמרי או שנשארו ממש בודדים שהם מחויבים להעביר לקופות או משהו כדי שיהיה צ'אנס לאנשים לקנות בלי עמלה, אין לי מושג אם זה משהו אמיתי או שהמצאתי עכשיו חח.. בכל מקרה כנראה שנמכרו הרוב וטוב שכך
  20. יש מצב שנגמרו הכרטיסים? לפני משהו כמו שהיה היציע שלנו סומן כ "כרטיסים אחרונים" ועכשיו האירוע עצמו נעלם לחלוטין מהאתר. מקווה מאוד שזה נכון כי אם כן אז כל הכבוד לכולם ויאללה קרנבל!!!
  21. יאללה אנשים להתעורר!! משחק סופר חשוב, חובה למלא את היצע לתת גב לקבוצה! תגיעו!
  22. מסכים לגמרי, וזו נקודה מאוד מדאיגה למען האמת. חייבים איכשהו להיפטר מכל הפרזיטים האלה ששומרים על הכיסא שלהם לבלומפילד המחודש ובינתיים מפקירים את מכבי. היום ראיתי לא מעט פרצופים חדשים ביציע והיה תענוג, אווירה טובה
  23. אחלה פנאטיקס ואחלה מזרחי בכלל! שאפו לכולם ורק שימשיך ככה, חזרתי עם קול של נהגת משאית אחרי פאקט
  24. ידוע ששרים משנה שעברה, וזה הופך להיות השיר עלייה, תרשום תרשום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.