Jump to content

Matanbiton

משתמשים רשומים
    1
Everything posted by Matanbiton

1. בערוץ הספורט הבינו שאין להם מספיק כתבי חצר מחיפה אז החליטו להוסיף עוד אחד החליטו לקחת מאיפה כמובן? רדיו חיפה. אל תתפלא אם תראה שידור של שער השבת עם שרון פרי, קטן וראובן.
  2. אני מקווה שכן יהיה טקס בניגוד לגביע הטוטו שפשוט הביאו את הגביע. מגיע לנו לחגוג כמו שצריך
  3. עוגן כזה משמעותי שמפחיד בכלל לחשוב איך נסתדר בלעדיו
  4. לא רוצה לבאס אותך אבל השופרות העיקריות דנים רק בזה ברדיו חיפה. וכולם אומרים שבכר סגור שם מידיעה. במקרה שלהם זה יכול להיות שבסופו של דבר מדובר במשאלת לב אבל הנחרצות די מובהקת שם. לא רואה סנריו אחר שבכר לא יאמן שם
  5. הוא הצטרף לאיזו סוכנות שיווק ספורטאים מובילה.
  6. צריך לקחת בחשבון שיש סיכוי גדול שנאבד נקודות בטרנר, בזמן שבדרבי המגזר הכל מכור מראש. משפתי רוסטם סבוריט נחמיאס שחר קארצב גבי פרץ מילסון ערן דוידה
  7. לא יבוא אלינו זה כבר ידוע לכל הדעות, אפשר רק לקוות שאולי תגיע הצעה מבחוץ שתטרוף את הקלפים שתשאיר אותם עם דגו בול.
  8. הנרטיב של התקשורת מחלחל פה על סטרואידים. "הקבוצה הפחות טובה תזכה באליפות" "עונה בלי ניצחון על חיפה" רק חסר ליפול לליגה חלשה ושאם בנאדו היה פותח את העונה(בכר) פשוט מעייפים, למה חיפה בשני הניצחונות שלהם נגדנו נראו טוב יותר? נתנו גול והעמידו 3 אוטובוסים מאחורה אם תסתכלו על נתונים יבשים העונה הזאת לא נופלת משום עונה אחרת שלנו מציין שאליפות עם פאקו הגאון לקחנו עם 71 נקודות בלבד. ושלקחנו לחיפה גביע על הראש כמדומני ניצחון בפנדלים עדיין נחשב לניצחון במיוחד שבגמר גביע גם אם זה שוקו. היינו טובים מהם ב10 דרגות רק. פאקינג תהנו מעונה נהדרת שלנו בלי ליפול לספקולציות של התקשורת לגמד את ההישגים שלנו העונה כנראה שאנשים פה התגעגעו לאכול חרא בשנים האחרונות.
  9. לדעתי בדיוק ההפך, נראה קיץ דליל מאוד מבחינת הישראלים. הוצאנו (לשווא) המון כסף על השחקנים הישראלים בינואר. אם נראה תוספת לחיזוק זה יהיה כמה שינויים קוסמטים ולא יותר. בגזרת הזרים צריך להחליף לפחות 4 אם לא 5 אבל בעקבות המצב אני לא מאוד אופטימי בקיצור - צפו לקיץ לא מהגדולים שידענו
  10. בכר בחיפה ברדה בב"ש מימר בהפועל מאמן זר רנדומלי אצלנו
  11. נושא מביך כשיודעים שיש אוהדי חיפה שצוחקים על זה שאנחנו מזילים עליו ריר ברמת החרמנות שהייתה להם למיכה דלפ? מאמן שחצן ויהיר שמעולם לא הצליח ברכש השלדים איתם זכה באליפויות היו של אלישע ובלבול. יכול להיות שזאת תחושה אישית שלי אבל עולה לי קיא כשאני חושב עליו כחלק מהמועדון שלנו.
  12. שקוף שדגו יבוא שוב עם קישור חזק וילחץ בשליש האחרון של המגרש. אסור לנו שוב לקנות את זה ולשחק על בילד אפים. לתת להם אפילו להחזיק בכדור ולצאת למעברים עם מילסון ודוידה זה יהיה קטלני עבורם. הרכב: משפתי רוסטם סבוריט נחמיאס שחר יוריס קארצב פרץ מילסון זהבי דוידה
  13. ואז התעוררת מהחלום וגילת שלא יהיה מאמן עד שבוע לפני תחילת האימונים במקרה הטוב.
  14. שידור גדול אתמול, תמיד המסיבות עיתונאים שלהם מצחיקות כי זה אותם כתבי חצר. אבל מה שבן דור ואהרנוביץ' עשו לדגו אתמול היה השיא אשכרה ריחמתי עליו קצת.
  15. צר לי אבל גניבת הדעת פה היא רק שלך הפועל חיפה גם מועמדת לירידה? אולי ב"ש? מה עם שחקנים שהוא החזיר לחיים? יוריס? דור פרץ? אני אישית נהנה העונה כי בהמון משחקים אני רואה קבוצה שמשחקת כדורגל מה שלא ראיתי מהעונה של סוזה. רוב העונות של איביץ' גם שדרסנו את הליגה רוב העונה הייתה מחזה שקשה לצפייה והמון 1-0 אז נכון למשחק התקפי משלמים מחירים. כמות הפעמים שראיתי את יוריס לבד מאחורה וכאב לי הלב עליו בלתי נספרת השנה. תתחילו להעריך את מה שיש פה לא הספיקו לכם לאקרדת מאמנים שביזו כל קשר למועדון הזה? הוא עשה המון טעויות כן? כמו שאמרו פה לא פעם סה"כ הוא מאמן בעונתו הראשונה ועשה פה דברים יפים מאוד. סוזה הודח נגד אשדוד כימדומני ואיביץ' מול אום אל פאחם. קצת להכנס לפרופרוציה. צריך לקחת את האליפות הזאת בסיום העונה אני די בטוח שהוא בעצמו לא ירצה להמשיך ככה או ככה.
  16. השמין טיפה קטן. אגב שמתי לב שהוא פתאום בחודש האחרון שהם התחילו לחרבן במכנס, התחיל לדפוק שפשפים מהתוכנית
  17. מילסון הכי מרגש בפער נופל על הדשא כאילו נולד בקריית שלום מתחיל לרגש ברמת הקרלוס ופריצה
  18. וואו ספיישל מדהים אשכרה באוטו ולא יודע מה לשמוע קודם. אבל יאניב לזכר הימים הטובים תמיד עדיף נ.ב צרחות בשידור בן יאניב לאיציק אהרונוביץ'
  19. אמנם לא בן דור אבל זה כנראה גידי ליפקין שגם הוא נבלה לא קטנה
  20. ההגנה של מכבי דווקא כן התאזנה לאחרונה. ההבדל בין "ההגנה המצוינת של חיפה" להגנה המחפירה שלנו זה שני שערים בלבד לחובתנו. לא סותר את העובדה שצריך להביא לעונה הבאה שני בלמים זרים מבחינתי. הכשל שלנו הוא יותר מנטלי כמו נגד אולמפיאקוס שחירבנו בתחתונים צריך לשים את הדברים על השולחן המשחק של קין אפשר להגיד התקפי מדי על גבול המופקר כמות הפעמים שראיתי את יוריס תחנה אחרונה ורציתי לבכות בשבילו לא ניתן לספירה העונה. איזה מישהו אמר פה עם איביץ' ההגנה הייתה יציבה יותר חד משמעית כן לצד כדורגל יותר אטרקטיבי אנחנו משלמים במזומן על משחק הגנה שלא קיים לצד הגנה שהיא סבירה ולא יותר אך למרות הכל ההגנה הזאת לא נופלת משום הגנה אחרת בליגה.
  21. רביבו - ברמת הבן הרוש היום אין קשר לענף מודה שהרבה שחקנים של קבוצות יריבות לא הצליחו לעצבן אותי באותה רמה שהוא עצבן אותי בהוצאת החוצים. חייב ריענון דחוף על הספסל. מילסון - גם היום התחושה היא שאנחנו היינו מתחרים על המקום השלישי בלעדיו כל נגיעה הרגשה שיכול לקרות משהו הוסיף גם בישול. אחלה פילפה משפתי - לא מצליח להבין איך במשחק שהיריבה עברה את החצי פעמיים הוא המשיך עם התקפי הלב הקבועים.
  22. שיידחו את המשחק שלהם מחר, בכל זאת מחר יום כיפור
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.