Jump to content

Matanbiton

משתמשים רשומים
    1
Everything posted by Matanbiton

1. אחלה דן אוהב אותו. גם בירידה המשמעותית שלו ביכולת בשנתיים האחרונות, עדיין קיוויתי שהוא יהיה איזה שרן 2. בכלל דניאל, פיבן וגלזר. שלושה מכביסטים אמיתיים שכבר לא איתנו. למרות שחלק מהשחרורים היו הכרחיים, אי אפשר שלא לכאוב את זה.
  2. על פניו שוער להפועל חדרה, אם עשו שינוי כיוון בעקבות המשחקים האחרונים, היה צריך לנחות פה בלם. אני אפילו לא מדבר מקצועית אם הוא יכול לשפר או לא. כל הסאגה הזאת של השוערים השנה הזויה, וזה בהחלט רגע השיא. מה נאמר..
  3. השבירו הזה לא עוזב אותנו, גם כשעמד לחתום איפשהו עדיין איכשהו הוא מועמד אלינו. מה יהיה איתו?
  4. חולצת המזל צהובה, אז יסלחו לי הפאנטיקס.
  5. בהחלט מבורך הפרידה מהבינוניות(חוזז, אלמוג פיבן וכאלה.) אבל להגיד שזה חלון טוב? אני לא חושב. איבדנו שחקנים מאוד חשובים, שבראש המחדלים שלא הבאנו עדיין מחליף לפאקינג גלוך ב10. כרגע אנחנו בסימן שאלה גדול מאוד לגביי שוער, והגנה לא טובה בלשון המעטה. כסף גדול שנכנס למועדון, ועדיין מתפשרים על שחקני פלסטר כמו דוידה. שוב, אף אחד לא יודע איך זה התחבר העונה אבל אנחנו עוד פעם לא מנצלים את מכסת הזרים, ועוד פעם חסרים שחקנים עם איכות. הלוואי שכל מה שרשמתי פה התפוצץ לי בפנים.
  6. כיאל עם קרסול שבורה וזה מחזור טוב בשבילי. רק על זה יש לך קרדיט לפתוח יתר הליגה מחזור 3.
  7. בהחלט ניתן לסכם, לא נראה שיגיע זר עד סיום חלון העברות האירופי. מרגיש כמו פלסטרים של החתמות של אין ברירה (טננבאום, דוידה) הייתה ציפייה שיכולנו יותר, קיבלנו מספיק כסף כדי לחזק את הקבוצה באופן משמעותי וחבל. מקווה שינסו לפחות לסגור עם בלם לליגה ולקוות לירידת מתח רצינית בחיפה כדי להאבק השנה. אבל שוב זה לא יהיה תלוי בנו.
  8. קיקו ה10 שלנו העונה, מוטב להשלים עם זה. מי שהייתה לו ציפייה שיצפה במסיבת עיתונאים. לדעתי די סותם את הגולה לגביי זר אחר כ10. נראה שהמטרה שלו זה לא לוותר על ביטון לגמרי, אז יהיו משחקים שקיקו יפתח כווינגר וביטון כ10. זה השיקול בעיניי. בהצלחה.
  9. אי אפשר להסיק יותר מדי מסרטון של 7 דקות, אבל כן רואים שמלבד המהירות יש לו מסירה טובה. ככל הנראה הוא הזר שלנו לקישור. כן הייתה ציפייה לשחקן טבעי בעמדה הזאת אבל נראה שטוב מפארפה לפחות זה. קיים סיכוי שיביאו זר שישי אולי בלם אולי שוער עד סיום החלון של הליגה שלנו.
  10. עונה שעברה גנט כמעט ולא עלתה כשסיימה עם 8 נקודות בבית לא פחות חלש. נזכיר קבוצה שסיימה מקום חמישי בבלגיה, לא מאריות הכדורגל אם לא תהיה לנו היכולת להתמודד עם קבוצה בסדר גודל בינוני כזה אין לנו בכלל מה למכור. קיבלנו הגרלה נוחה לכל הדעות מה נעשה מכאן זה תלוי בצוות ובשחקנים. אפשר להעפיל מהמקום הראשון חד משמעית.
  11. רק חושב על האופציות אחרות שהיו אני מודה לה' חייבים לעלות מהבית הזה אין תירוצים. מה גם שלזוריה אין באמת ביתיות..
  12. נקווה שיסיימו במקום האחרון ולא יגיעו לקונפרס הגרלה קשה מאוד.
  13. בהתחשב בזה שקין דבק ב433 עד כה, קשה לי להאמין שדווקא היום הוא ישנה מערך במיוחד אם זה אומר לשחק עם אמצע דליל של שני קשרים.
  14. הרכב טוב, לעבור בשלום אם אפשר לתת גול עד המחצית לביטחון, ולתת לשחקנים מנוחה לקראת הליגה. בהחלט מבורך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.