Jump to content

Matanbiton

משתמשים רשומים
    1
Everything posted by Matanbiton

1. "זה היה ערב שמינצברג יכול היה להיות גאה בו בדבר אחד בלבד - בכך שהבקשה שלו מאוהדי הקבוצה שלא להדליק אבוקות נענתה, בניגוד להבטחת של אוהדי מכבי ת"א בפני בן מנספורד" מתוך כתבה אחרת של צנציפר. מישהו צריך לעדכן את המטומטם הזה שהסיבה היחידה שהפועל לא הדליקו אבוקות זה כי רוב הארגון שלהם היה במעצר והיתר "החרימו" מיותר לציין שהמשטרה החרימו להם ציוד שלא בטוח יש לחלק מפעילי חמאס.
  2. התקף פרנויה כרגיל לפני דרבי. נכון שאנחנו לא נוצצים אבל ניצחנו אותם כבר עם סגלים הרבה פחות טובים. ומנגד לא ראיתי מהם משהו יוצא דופן להוציא את המשחק מול נתניה שהיה סביר. הוציאו תיקו נגד נערי סכנין, ונגד באר שבע נאחזו ביום מדהים של זובאס שיכל להסתיים גם ב3. בקיצור זה שלנו וכמו זומבים וכאלה.
  3. לא לבוא שאננים גם לא לרגע. בלי קשר לדרבי או לא, זה משחק שחייבים לנצח אותו. איבוד נקודות פה יכניס לסחרחורת רצינית. להתאבד על המשחק. הפועל אחרי שנים חושבים שיש להם אפשרות להוציא נקודות פה, זה הזמן לנצל שטחים ולגמור אם אפשר את המשחק כבר בחצי הראשון. ההרכב הכי נורמלי שניתן לעלות: משפתי רביבו סאבו לוקאסן מאסון יורי פרץ שחר/גולסה מילסון זהבי דוידה פותח עם דוידה בתקווה להמשיך את המסורת של אקסים של הפועל וציפייה רבה גם לשער בכורה. מקווה לעוד אונס ברגיל, אבל במצב הקיים קונה גם 1-0 קטן
  4. מי שהרים גבה לגביי מכירת אלמוג לבאר שבע במקום לנתניה, מסתבר בדיעבד שמכרנו אותו לקבוצה הפחות טובה. חייב לציין שזה היה תענוג לראות אותם מכניסים את אלמוג להצלת המולדת. יילחמו השנה על הפלאוף העליון.
  5. אתה יודע מה יהיה הפיתרון הטוב ביותר? שהנהלת הארגון יצאו בהודעה שהם לא הולכים להשתמש בפירו העונה מתוך מאמץ משותף להחזיר את תואר האליפות. ואני חושב שאתה לא הבנת ידידי, עצם זה שמחנות האולטרס יהיו בסמוך אחד לשני זה מה שגרם להחלטה הזאת. אני לא מאמין שאם הכל היה הולך כשורה מכבי היו עושים צעד חריף שכזה. הם היו מסתפקים באיזו איגרת לקהל וזהו.
  6. אנחנו והפועל לא באותו מקום, הקהל החרא שלהם שונא כל בעלים בערך שמגיע לשם ועל הזין שלהם עונשים של בית הדין כי הם כבר שנים על גבי שנים לא קבוצה הישגית. עובדה שזה תמיד מתחיל מהם ואז הקהל הנגרר שלנו חייב להחזיר. בראש של "יש לי אבוקות, אבל בואו נראה אם הפועל יזרקו למגרש קודם." המטרה היחידה היא להחזיר קונטרה. מכבי יודעים שהעונש כבר נכתב עוד מימים אלו ובניגוד למדיניות הרכש, נראה שמכבי כן חושבת על אליפות. אז כל יפי הנפש שכותבים פה שספק אם יש להם מספיק ניקוד בכלל כדי להגיע למשחק, תחסכו את כל נחכה מחוץ לבלומפילד וכאלה. הקבוצה מעל הכל בטח מעל רצון של גחמה אישית להדליק איזה זיקוק במטרה לשמור על כבוד הארגון מול הארגון השני.
  7. שואף ל0 בעיניי, אבל גם אם כן זה כבר לא מעניין הוא איבד את הסיכוי שלו להצליח במכבי. קיבל מספר הזדמנויות שכל שחקן נוער מחכה לרבע מהן. יהיה עוד שחקן גנרי בבאר שבע ויש לי תחושה שהוא יהיה בדיוק ההפך ממפלצת.
  8. מפחד מהשלכה של סגרתם את הדלת נכנס מהחלון ליציעי הפועל. מה שעלול ליצור יותר באלגן. עצם ההחלטה לגיטימית לגמרי, רואים כבר קדימה ויודעים שהכתובת על הקיר. בית הדין יחכה למעידה הראשונה כדי לזיין אותנו בהורדת נקודות זה ברור לכולם כשמש.
  9. בדרך לאיצטדיון, אתה יכול לשמוע רדיו חיפה, יש להם שידור של אודיו ביוטיוב. לא פחות מהנה.
  10. לא מבין פשוט לא מבין איך אוהדים מתייחסים לזה כמו משחק בגביע הטוטו. היו לנו משחקים בשלבי המקודמות עם יותר קהל. מביך.
  11. תגידו הקומבינה של באר שבע זה דבר חוקי? הקבוצה שלו שיחררה אותו, כביכול הוא כשחקן חופשי אממה באר שבע תיתן פיצוי לקבוצה שלו. מה ההבדל בין זה לבין העברה?
  12. ממש לא. כל יום של משחק זה התרגשות במיוחד פתיחה של בתים באירופה. נקווה לפתיחה טובה כמו לפני שנתיים נגד אלשקרט שניצחנו 4-1
  13. לא חושב, הוא פשוט לא רצה להישאר. אם הוא היה מסכים להאריך חוזה מאמין שהוא היה המגן המחליף במקום אבישי כהן.
  14. היום ב19:00 אנחנו משחררים את השוער ומחתימים זר 10 מדהים לליגה בנוסף מביאים בלם לחזק ואת קינדה שנייה לפני סוף החלון
  15. גלזר היה נשאר אוברייטד הכי גדול שהיה פה. לא יודע אם הוא אפילו נחשב לשוער בינוני, משחק גובה של של שוער בנערים א' ההשוואה בינו לבין פרץ לא קיימת, שמיים וארץ.
  16. מוקש רציני, תוצאה לא טובה פה יכולה להכניס לכדור שלג שאין לדעת איך נצא ממנו. כשכל תוצאה מלבד ניצחון רעה מאוד. בהיעדר 10 איכותי, הייתי משחק עם 6 ושני שחקני 50 50 בקישור. הרכב: משפתי רביבו סאבו לוקאסן מאסון יורי פרץ גולסה/שחר מילסון זהבי תורגמן/דוידה יאללה מכבי.
  17. הכי חלש מתחילת העונה מסכים, עונה שעברה צל של עצמו מסכים. אבל מתי הייתה תקופה טובה? שתי אליפויות שהוא השחקן הטוב בקבוצה מצלצל לך משהו? הכי קל לרמוס שחקן שסה"כ למרות שהוא רע הוא מנסה אבל מה לעשות שהקהל פה זבל ששוכח. לפני שתגיב, לא מצודד בו ביכולת הנוכחית הוא לא אמור להיות שחקן הרכב חד וחלק.
  18. למה חור? מודה לא כזה הכרתי אותו לפני הטורנירים של הנבחרות. לא שאני חושב שהוא מתאים למכבי, רק סיפרתי סיפור שקרה.
  19. סיפור אמיתי לפני חודש רואה את איתן בשלוותה, אומר לו מתי בא למכבי? הוא עונה לי אם לא אעבור לח'ול אגיע רק למכבי.
  20. מאכזב, ניצחון פה היה נותן לנו כבר מעכשיו אוויר ומכניס את חיפה ליותר לחץ. זה כל כך הזוי כשהיה לנו שחקן שיודע לתת כדורים לגולים(גלוך) לא היו ווינגרים טובים ועכשיו המצב הפוך. חייבים לצאת מזה נגד האינסלנדים ולא להכנס לכדור שלג שלילי.
  21. כמה ימים לסיום החלון, לקחת את המשחק כתמונת מראה. הלוואי שיהיה מישהו גבר במכבי שיודיע שטעה, ישחררו את השוער ויביאו שחקן 10 שכל כך זועק לשמיים.
  22. תיקו לא סוף העולם, ובכלל 7 מ9 לא רע. יותר מודאג מהיכולת וחוסר האופי לקחת משחקים כאלה.
  23. השוער החדש מחוץ לסגל.. בהחלט היה דחוף לרוץ לשדה ולהביא מעודד שוערים. בדיחה. ל-א-נ-ו-ס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.