Jump to content

Matanbiton

משתמשים רשומים
    1
Everything posted by Matanbiton

1. הכל טוב ויפה רק שהגבתי לביקורת שנאמרה כאן על מנספורד ולא על קין. מציע שתבדוק להבא לא חייב להגיב רק כדי להגיב
  2. מבחינת המועדון אנחנו בעונה חלומית על איזה אש בדיוק אתה מדבר? יגידו לך בדיוק הפך שהוא נותן את הקרדיט בלעדית לקין. יש המון תהיות על איכות הרכש שהגיע אבל לראשונה מזה כמה שנים מכבי מתחילים להוציא כסף מהכיס רק בינואר הוצאת מעל 4 מיליון יורו על שחקנים. עם אפשרות ליותר במידה ותרכוש את קארצב. לא זכור לי גם בקדנציה הקודמת שהוא היה עורך מסיבות עיתונאים כל שני וחמישי. שורה תחתונה הבנאדם הגיע והחזיר לפה את הצלחת ועשה קמפיין מדהים באירופה. בנוסף קינח עם גביע השוקו כמובן עם ציפייה לשדרוג בעונה הבאה בעמדת המאמן והזרים בעיקר אבל סיפתח של אליפות מה טוב.
  3. להכניס לשחקנים לראש 4 מתוך 6 הנקודות הקרובות ויש אליפות
  4. ועדת חקירה איך הגענו למצב שהוא שוער ראשון. שלישיית שוערים ברמה של תחתית ליגה לאומית בושה.
  5. חוסר היכולת שלו לבצע שינוי ולהרים את השחקנים כשהם למטה יותר מטריד אותי מהכל ההרגשה היא שאם נכנסנו למומנטום הרע נוכל רק לרדת למטה משם. משחק שסבלתי ממנו כמו שלא שסבלתי בחיים המון עצבים כעס ודופק גבוה ניקח את האליפות הזאת בשיניים ונעשה חושבים לגביו אני לא בטוח שהוא יכול לנצח שום מאצ אפ עם ברק בכר.
  6. שחקן נהדר שיחק כמגן ימין חלק גדול מהמחצית השנייה ללא ספק שחקן קו מצוין וורסטילי. אבל הסירו דאגה מלבכם הוא לא יהיה כאן.
  7. קצת סקפטי שוב לגביי רוי כמגן ימין במיוחד שהוא לא היה עילוי משחק קודם. לדעתי זאת טעות שאנחנו נשלם עליה.
  8. מצד אחד אם זה עתיד להתפוצץ זה יהיה הדבר הכי מדהים בעולם מבחינתנו ברגע שהם מרגישים שהמזור שלהם קרוב. מצד שני נראה שזה באמת הולך לכיוון הזה לא יודע איזה בעלים יכול לקנות את המועדון הדוחה הזה
  9. תחושת לחץ הזויה על הבוקר אסור לנו לחרבן את זה
  10. צריך להיות כנים זה היה צריך להיות משחק של 6-1 לבאר שבע
  11. לא יודע אני לא חושב שתמצא חילוף שהוא לא כפוי של רובי במחצית גם במשחקים שהשחקנים שלשלו במכנס דוידה בעיניי בכושר פחות טוב, המון איבודים ותורג'מן מגיע בפורמה טובה חושב ששווה לנסות אותו באגף שוב
  12. משפתי זאדה סאבו שלמה שחר קאצרב גבי פרץ מילסון זהבי תורג'מן כמובן שתורג'מן עם חילופי מקומות עם מילסון לפי הצורך
  13. במילא הזר השישי אצלנו הוא בגדר שמועה, אם הוא יהיה מעוניין להישאר בתפקיד הייני שזה בעיקר לחדר הלבשה יותר מאשמח. מקצועית צריך להיות כנים כבר לפחות שנתיים שהוא הרבה מעבר לשיא והוא בן 31, שזה לא נחשב עדיין לגיל מתקדם. אני לא בטוח שההפיכה שלו לבלם הייתה מוצלחת אף פעם. והעונה הוא הרבה יותר מכר אותנו מאשר עזר גם אם היו לו כמה משחקים סבירים. מכיוון שאני לא חושב שהוא יהיה מעוניין להיות הזר השישי אז לא רואה את קורה. אולי עדיף לו לחזור לבילבאו אם ההצעה הזאת באמת אמיתית.
  14. אגדות חבל שאין לכם איזה פודקאסט יומי במקום כל הזבל שאנחנו צורכים.
  15. כל אלה שכביכול לפי התקשורת בחרו בחיפה עלינו מתגלים כבלופים. רפאלוב לא יותר מבינוני במקרה הטוב כנ"ל קינדה את דיע סבע זרקו ומנסים להיפתר ממנו לקראת העונה הבאה. קאסה בלוף ברמת הרייכרט
  16. בערוץ הספורט הבינו שאין להם מספיק כתבי חצר מחיפה אז החליטו להוסיף עוד אחד החליטו לקחת מאיפה כמובן? רדיו חיפה. אל תתפלא אם תראה שידור של שער השבת עם שרון פרי, קטן וראובן.
  17. אני מקווה שכן יהיה טקס בניגוד לגביע הטוטו שפשוט הביאו את הגביע. מגיע לנו לחגוג כמו שצריך
  18. עוגן כזה משמעותי שמפחיד בכלל לחשוב איך נסתדר בלעדיו
  19. לא רוצה לבאס אותך אבל השופרות העיקריות דנים רק בזה ברדיו חיפה. וכולם אומרים שבכר סגור שם מידיעה. במקרה שלהם זה יכול להיות שבסופו של דבר מדובר במשאלת לב אבל הנחרצות די מובהקת שם. לא רואה סנריו אחר שבכר לא יאמן שם
  20. הוא הצטרף לאיזו סוכנות שיווק ספורטאים מובילה.
  21. צריך לקחת בחשבון שיש סיכוי גדול שנאבד נקודות בטרנר, בזמן שבדרבי המגזר הכל מכור מראש. משפתי רוסטם סבוריט נחמיאס שחר קארצב גבי פרץ מילסון ערן דוידה
  22. לא יבוא אלינו זה כבר ידוע לכל הדעות, אפשר רק לקוות שאולי תגיע הצעה מבחוץ שתטרוף את הקלפים שתשאיר אותם עם דגו בול.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.