Jump to content

Matanbiton

משתמשים רשומים
 • Posts

  1
 • Joined

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. אלו שמגנים עליו אתם לא פחות גרועים מהאוהדים מהפייסבוק. כל אחד נהיה מבין במשפטים. לפי הפרסומים מכבי דאגה לשלם לו את כל שכרו בתקופה בה החליטה שהוא לא בתוכניות בדומה לאין ספור שחקנים בליגה שהקבוצות לא בונות עליהם. הוא היה חלק מהמועדון עד שעבר לקבוצה חדשה. אז עילה על הלנת שכר אין לו, לא זכור לי שמכבי הזכירה את שמו בפרסומים בשום שלב אז גם עילה לפגיעה בשם הטוב אין פה. הסמל שלנו היה לצד הפרשה לכל אורכה עם פתיחת מהדורות חדשות אז אם כבר הפגיעה בשם הטוב הרבה יותר אצלנו מאשר אצלו. ולגביי מיכה בפן האישי נכנס לרשימה של שחקנים שמחוקים מבחינתי וכל הזדמנות שתהיה לי לקלל אותו ביציע אני אעשה את זה.
 2. לעשות דוניס רק בשלב יותר מוקדם ואנחנו בתמונה העונה..
 3. חוזז בפועל מרגוליס קצת משופר. ים כישרון אין ספק, לא מספיק חזק מנטלית לעשות את השינוי שכהן וגלזר עשו. נשאר שחקן נוער גם מבחינה פיזית וגם בחשיבה. חוסר היצירתיות שלנו בהתקפה זועק לשמיים. גם בעונות איביץ׳ השלם היה גדול מסך חלקיו ולא ראינו כוכב בלתי מעורער אבל ראינו קבוצה שלמרות מגרעותיה ידעה לתת את מה שצריך במקרה הזה אין לנו מאמן שיציל אותנו..
 4. כולם מדברים התקפה בצדק אבל רק אני מודאג מהכישור שלנו? איבדנו את פרץ והמחליף שלו לא בדיוק מה שציפינו לראות גלזר וגולסה מאוד פציעים חייב עוד שחקן למרכז השדה. יהיה אסון אם במשך העונה נצטרך להסתמך על פיבן וקארצב. או שיתחילו להריץ את שחר ובאמת לתת לו מקום..
 5. לעניות דעתי סגירה עם ביטון תוריד את קניקובסקי מהפרק ונראה שזה הולך לכיוון הזה, מחדל.
 6. ניכר עומס האלמנטים בסמל בתוך העיגול. חבל יכלו לעשות את זה הרבה יותר טוב ופחות מעוך ומפוצץ. מחכה ליום שיבינו שהסמל הפשוט והמקורי זה מה שאנחנו מייחלים לו.
 7. למה שאיגוד השופטים לא יצאו בהצהרה שמכבי קופחה באדום של פיבן, את מישהו זה מעניין שהיינו בעשרה שחקנים כמעט מחצית? אפילו מילה אחת על המקרה לא שמעתי לאחר השידור. אותו דבר בעבירה על שכטר נגד חיפה שהובילה ל1-0. איגוד מושחת שמונע מלחצים של הקבוצות. הם כבר לא מנסים אפילו להיות אובייקטיבים וכל עוד נשמור על השקט ולא נצא עליהם נמשיך לתת להם במה לזיין אותנו כל שבוע.
 8. בתוך תוכך? אני לא יודע מה אתה חושב, אבל אני אישית בתוך תוכי אנחנו באים ואונסים אותם.
 9. עונה על גבול המושלמת שלו. אחלה שור.
 10. אני כבר לא יודע אם זה חוסר ריכוז או חוסר יכולת מול השער בלי יונתן כהן אין לנו רגל מסיימת. פשיץ לבד לא מספיק. שכטר לא מספק מספרים, חוזז למרות התקופה הטובה לא גולר ואיילון אלמוג לא בשל עדיין וזה היה ברור כשמש היום. טל בן חיים למרות השערים במשחקים האחרונים לא משהו שיתפוס לאורך העונה. יש לנו בעיה בחלק הקדמי ואי אפשר להתעלם מזה. חייבים חיזוק זה זועק לשמיים.
 11. עכשיו במגרש פתוח מראיינים את גרינפלד על אירועי המשחק. שום שאלה לגביי הטעויות נגדנו. לא על העבירה על שכטר בגול של פיבן, ולא על האדום שהגיע לרודריגס על הבעיטה ללא כדור. וכו' הזוי איך שמחליקים את זה עוד בשידור ועד עכשיו.
 12. לא יכול להיות שפיבן שיחק כל המשחק ועוד בסוף כקשר בזמן שמה שהיה הכרחי זה להחליף אותו עם ג'ראלדש עם אפשרות לסיים עם ריקן בקישור. לוקח בחשבון את החיסורים הכפויים והרצון לשמור על גלזר ופשיץ' שלא 100% כשירים. מלבד זה עשה שינוי אדיר מנטלי, ועצם זה שאנחנו במאבק אחרי הטראומה עם דוניס זוקף לזכותו ללא ספק.
 13. המישהו שלא יודע לעשות את זה עד כה הציל לנו את העונה אנחנו בפורמה טובה ומצליחים גם להיראות טוב. גם אני הייתי רוצה מאמן סטייל סוזה או איביץ' אבל ברגע שבחרו בו אתן לו את הגיבוי המלא עד שיוכיח אחרת
 14. אין ספק שחיפה שינו מנטליות הם לא אותה קבוצה שקיבלה מאיתנו בראש בשנים האחרונות. הפיטורים של דוניס הצילו לנו את העונה כי אחרת היינו בלפחות עוד 5 נקודות מינוס ממה שאנחנו עכשיו כי הרצף שלהם של 28 מ30 פסיכי לבוא לאכול את הדשא ולהלחם על האליפות אין עוד מקום לטעויות.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.