Jump to content

Matanbiton

משתמשים רשומים
    1
Recent Profile Visitors

329 profile views
  1. ניכר עומס האלמנטים בסמל בתוך העיגול. חבל יכלו לעשות את זה הרבה יותר טוב ופחות מעוך ומפוצץ. מחכה ליום שיבינו שהסמל הפשוט והמקורי זה מה שאנחנו מייחלים לו.
  2. למה שאיגוד השופטים לא יצאו בהצהרה שמכבי קופחה באדום של פיבן, את מישהו זה מעניין שהיינו בעשרה שחקנים כמעט מחצית? אפילו מילה אחת על המקרה לא שמעתי לאחר השידור. אותו דבר בעבירה על שכטר נגד חיפה שהובילה ל1-0. איגוד מושחת שמונע מלחצים של הקבוצות. הם כבר לא מנסים אפילו להיות אובייקטיבים וכל עוד נשמור על השקט ולא נצא עליהם נמשיך לתת להם במה לזיין אותנו כל שבוע.
  3. בתוך תוכך? אני לא יודע מה אתה חושב, אבל אני אישית בתוך תוכי אנחנו באים ואונסים אותם.
  4. עונה על גבול המושלמת שלו. אחלה שור.
  5. אני כבר לא יודע אם זה חוסר ריכוז או חוסר יכולת מול השער בלי יונתן כהן אין לנו רגל מסיימת. פשיץ לבד לא מספיק. שכטר לא מספק מספרים, חוזז למרות התקופה הטובה לא גולר ואיילון אלמוג לא בשל עדיין וזה היה ברור כשמש היום. טל בן חיים למרות השערים במשחקים האחרונים לא משהו שיתפוס לאורך העונה. יש לנו בעיה בחלק הקדמי ואי אפשר להתעלם מזה. חייבים חיזוק זה זועק לשמיים.
  6. עכשיו במגרש פתוח מראיינים את גרינפלד על אירועי המשחק. שום שאלה לגביי הטעויות נגדנו. לא על העבירה על שכטר בגול של פיבן, ולא על האדום שהגיע לרודריגס על הבעיטה ללא כדור. וכו' הזוי איך שמחליקים את זה עוד בשידור ועד עכשיו.
  7. לא יכול להיות שפיבן שיחק כל המשחק ועוד בסוף כקשר בזמן שמה שהיה הכרחי זה להחליף אותו עם ג'ראלדש עם אפשרות לסיים עם ריקן בקישור. לוקח בחשבון את החיסורים הכפויים והרצון לשמור על גלזר ופשיץ' שלא 100% כשירים. מלבד זה עשה שינוי אדיר מנטלי, ועצם זה שאנחנו במאבק אחרי הטראומה עם דוניס זוקף לזכותו ללא ספק.
  8. המישהו שלא יודע לעשות את זה עד כה הציל לנו את העונה אנחנו בפורמה טובה ומצליחים גם להיראות טוב. גם אני הייתי רוצה מאמן סטייל סוזה או איביץ' אבל ברגע שבחרו בו אתן לו את הגיבוי המלא עד שיוכיח אחרת
  9. אין ספק שחיפה שינו מנטליות הם לא אותה קבוצה שקיבלה מאיתנו בראש בשנים האחרונות. הפיטורים של דוניס הצילו לנו את העונה כי אחרת היינו בלפחות עוד 5 נקודות מינוס ממה שאנחנו עכשיו כי הרצף שלהם של 28 מ30 פסיכי לבוא לאכול את הדשא ולהלחם על האליפות אין עוד מקום לטעויות.
  10. מקווה שהוא לא ישאר גם כי לדעתי עשה עבודה מצויינת במחלקות הנוער, וגם כי אני לא חושב שהוא מתאים לאמן קבוצה שרצה לאליפות. נראה שיש לנו רק מה להפסיד ממהלך כזה.
  11. דיבורים על סוזה ואיביץ' בסוף וואלקם מרקו בלבול עם הכותרת: "העוזר מאמן בעבר חוזר מהדלת הראשית."
  12. תפקיד המנכ"ל הוא לא יותר מחותמת גומי. לרוב הם אפילו לא אמורים להבין בכדורגל. לא בכל קבוצה יש מנהל מקצועי ומיץ' דאג להביא כתחליף צוות שלם שאמור לדאוג לזה בנוסף לברק יצחקי. אנשים יש השאלה היא היכולת שלהם לשפר את הקבוצה ואכן כאן יש על מה להתלונן. לא שמעתי מכם כאלה מילים על העונה האחרונה שהעברנו אגב בלי מנכל בפועל.
  13. קשה לאכול את דוניס. הוא ללא ספק יודע לבוא כאנדרדוג ולצאת עם רווח ראו ערך אירופה. בליגה זה פשוט לא הולך משחק ההגנה והמשמעת הטקטית של איביץ' פשוט נעלמו, ואנחנו די עובדי עצות בעניין הזה. עדיין מאמין שזה משהו בר שינוי ואני עדיין מאמין בדוניס. יכולים לאהוב אותו או לא אבל הוא עדיין הצליח לתת למועדון כסף שהיה צריך.
  14. נזיין את השרמוטות בבית והנושא הזה יהיה שווה לקליפת השום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.