Jump to content

Juve

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

1. בנוסף לבעיות השכר הפוטנציאליות, במידה ורייס יחליף את ג׳רלס ם יהפכו חקבוצת הגנה גרועה לכזאת שלא שומרת על קונוס
  2. ראיקו זאדה טבח באבין יובל שרן רודריגס/ריקן באטוקיו עטר אצילי וידאר
  3. קטע משעשע... אבל כנראה שהבאנר לא באמת נגנב לאולטראס הפועל.. זה באנר שהוצא למכיר באולטראס הפועל אז כנראה שנגנב מאיזה ילד. עדיין מצחיק
  4. ------------------ראיקו----------------- --אופיר----באבין---טבח----שפונגין-- -------------ייני------באטוקיו---------- -----------------סושיץ׳----------------- ---עטר-----------------------בלקמן--- ------------------וידאר-----------------
  5. השנה מרגיש שיש סחבת וחוסר שיתוף בפציעות, הכל מעורפל
  6. וואן מדווחים שלא יהיה כשיר לבש. אבל מצד שני הטמבלים האלה מדווחים שלא יהיה כשיר לאסטנה כשהוא בכלל לא יכול לשחק שם אז לא יודע כמה אפשר לסמוך על טמבלים כאלה
  7. ובצדק, נראה רע מאוד נגד אילת ובפרי סיזן. ג׳קסון עצום, רול מאוד יעיל וכיף לראות את ג׳ון די. מאמין שלאט לאט בולדן וטיוס יכמסו יותר לעניינים, פרחובסקי היה בסדר... ג׳ייק כהן בסדר לליגה, ליורוליג זה לא זה... קול מאוד עצבן, מקווה שישתפר ויהיה איזה גו טו גאי שישלים את פייר. דיאנדרה קיין (בעיקר בהגנה) ותומאס בסדר אבל יש לאן להשתפר.
  8. אין שום דבר שאני אוהב יותר: אין שום דבר שאני אוהב יותר, רק לבוא לראות אותך גם כשהולך אני תמיד חוזר - החיים שלי שלך אז תביאו גול, ניתן את הכל, עד שלא נוכל לנשום את העיר נצבע צהוב וכחול ומי שלא קופץ אדום מי שלא קופץ מי שלא קופץ מי שלא קופץ אדום *2 אני לא מבין איך זה קרה: מצד לצד: אהו----->אהו אהו----->אהו הו------>הו הא----->הא אה----->אה הי דאלה הו (כפיים) הי דאלה הו (כפיים) הי דאלה אווו הי דאלה דאלה הוו (כפיים) *2 להלהלהלהלהאהה אווו אוווו להלהלהלהלה אהה אהאהאהאה אהאהאה *2 אנ׳לא מבין (כפיים) איך זה קרה (כפיים) פתאום כבר אין עוד דרך חזרה (כפיים) שבוי בק-סם הצהוב וכל חיי אמשיך רק לאהוב להלהלהלה אוווואוו.... אני מודה: חלק 1 (הביצוע מפעם, היום שרים קצב איטי יותר ובישיבה עד מי שלא קופץ) חלק 2 עודדדד ללאאאאא.. עוד ללאאאאא.. אני מודה לאלוהים שהוא שונא ת׳אדומים אני לובש צהוב כחול למכבי אתן הכל אחרייך אני הולך מוכן למות למענך חושב עלייך כל היום ומי שלא קופץ אדום מי שלא קופץ אדום מי שלא קופץ אדום מי שלא קופץ אדום ומי שלא קופץ אדום צהוב עולה עולה צהוב עולה עולה...... מי שלא קופץ עכשיו אוהד הפועל איש חמאס..... אני מודה לאלוהים - מכבי תל אביב שהוא שונא ת׳אדומים - מכבי תל אביב אני לובש צהוב כחול - מכבי תל אביב למענך אתן הכל - מכבי תל אביב אחרייך אני הולך - מכבי תל אביב מוכן למות למענך - מכבי תל אביב חושב עלייך כל היום - מכבי תל אביב ומי שלא קופץ אדום - מכבי תל אביב אויאויאויאויאויאויאויאוי מכבי תל אביב..... הכל בשביל מכבי: הכל בשביל מכבי - לעולם לא תצעדי לבד הכל בשביל מכבי - עד המוות אני אוהב אותך הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי: נהנהנהנהנהנהנהנהנהנהנה.... אהההה צהוב עולה אהההה צהוב עולה הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי תלמדו שאין שום דבר חוץ מניצחון תרמסו עד שזה יכאיב לא חשוב מי זה היריב תדרסו כי אתם מכבי תל אביב אהההה צהוב עולה אההה צהוב עולה הם אומרים שנדפקתי: הם אומרים שנדפקתי, הם אומרים לי שגם השתגעתי איך מכל הקבוצות פה, אני דווקא בחרתי מכבי אבל לי לא מפריע - על הזין מה כולם אומרים כי מכבי זה לא רק כדורגל זה דרך חיים מהיום שבו הגעתי לעולם אווואוו רק דבר אחד זורם אצלי בדם אוואוו רק דבר אחד עושה אותי רגוע, בלעדייך אני חצי בן אדם אוואוו והלוואי שהייתי מסוגל אוואוו לאהוב רק את מכבי כדורסל אוואוו אבל הנשמה לבלומפילד מבקשת, פה הכי נעים לה ופה היא מתרגשת, היא עפה לשמיים כשהכדור ברשת.... המורי הזקן: יום יום אותה שעה רואה אותם ממול יושבים סביב תשעה לומדים בסלסול המורי הזקן השוט על כתפו ובמבט בוחן עומד על משמרתו הגיע הזמן אומרת אימי, הכל כבר מוכן לזיין ת׳אדומים טועמה מחבל, טועמה מחבל הכל כבר מוכן לזיין את הפועל *מדי פעם כשיהיה לי זמן אערוך את התגובה ואוסיף שירים*
  9. לי יש הרגשה שזה בגלל מערכת חולה... נראה שלשחקנים ולמאמנים זה כבר לא חשוב באותה מדה, לא נותנים את עצמם וזה מוריד גם לאוהדים.. זו התחושה שלי
  10. נראינו אחלה בלי שני שחקני חמישייה זרים ועוד זר שחקן רוטציה, בלי אף רכז טבעי. לי נראה שבליגה נראה שיפור רציני וביורוליג קשה לי להאמין שנהיה בטופ 8, אבל תמיד אפשר לקוות. אה, ואני מאוהב בזוסמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.