Jump to content

yellowcake

משתמשים רשומים
    3
Everything posted by yellowcake

1. האיש גדר עמד על הבמה עם אבוקה אחי על מה אתה מדבר. מה שכן החשש זה מסמויים בתוך היציע למרות שאני כבר לא זוכר הרבה זמן סמויים ביציע. שטף המשחק נעצר ממילא בגלל העשן מהפועל ואין למכבי חלק בזה. גם אם לא היינו מדליקים אבוקה אחת המשחק היה נעצר.
  2. בכל מקרה מי שהתחיל לזרוק מפגר כי בהתחלה השאירו ביציע וזה היה ממש יפה
  3. דבר ראשון שום הצפפה שך הרשת לא תעזור, זה ממיס אותה דבר שני היו צריכים להשאיר ביציע. רוצים להוכיח שזה לא עוזר הרשת? תזרקו בחימום אחת דוגמא
  4. אם יש לך היסטוריה דבר איתי
  5. כשמגיע מגיע כל הכבוד לארגון על הקשב לאוהדים (הקפוצ'ון הצהוב כחול) על תצוגה אדירה אתמול (חבל שהרמקול לא עבד הטיפו היה עם פוטנציאל אדיר אבל מאמין שבעתיד יתגברו על הקשיים האלו) אנשי גדר ירדו לכניסות להתרים בית ספר לעידוד ביציעים
  6. חיפה קיבלו 2800 בלבד!!! כל הכבוד, חבל שרק עכשיו
  7. הבנתי שבפנדל 30 שוטרים נכנסו ליציע ושלפו אנשים מי יכול לאמת
  8. מקסימום נקנה למערבי הרבה ולא תהיה להם ברירה
  9. מתי לאחרונה המועדון מכר מעיל צהוב? (היי מעיל דוניס) הארגון הוציא סופטשל צהוב מתישהו? (היי לדבר המגוחך שמכרו עכשיו) על כל סווצ'רט צהוב הוא מוכר 3 אפורים ו 5 שחורים תעשו לי טובה וגם הם מעודדים את הילדי מושפעות ביציע לקנות את השחור דווקא כי זה מה שהם לובשים 99% אגב זה לא שהארגון לא מקשיב ולא עושה דברים שעלו פה כמו למשל המיקרופון שמקווה שישיגו אחד יותר טוב וישפרו את מיקום הרמקול או עדיף להשתלט על של סידי שאגב אני מבין למה הם מקללים אותו או למשל אתמול הארגון ניסה להתחיל ברפיט את מי המציא לפני שהגיעו לשורה של ניקח לכם אבל על כל דבר כזה יש 2 טעויות שמרחיקות שוב את הקהל ובאמת חבל
  10. להטיס את השחור מהיציע, באמת זה מגעיל נראה ביתר מאשר מכבי
  11. מה שמעניין אותה זה הפאן זון מנותקת שתודה שלא נלחמה על גג
  12. בחיים לא ראיתי דבר כזה, הזייה רמה של וייצמן יער
  13. צריך איך חוגג אוהב? לדבר על הכל
  14. וואללה הבן אדם דחליל מישהו בכלל שומע ממנו משהו אני לא מבין איך בכלל לא מדברים על זה אין לנו מי שיעביר את המציאות לקנדה ולכן המצב כמו שהוא נראה
  15. יש קבוצה בווצאפ של רציניים מי שרציני ובאמת מגיע שיכנס https://chat.whatsapp.com/CJivRnbv8dk9EDxkgbWRMG אגב מי יודע את הכתובת שלו
  16. אפשר פשוט להשכיר את החור של השלט פרסום קוקה קולה לשלט מחאה, לדעתי פתרון אדיר @אחים לסמל
  17. לא חושב שתהיה סאונה בקיץ אם יבנו גג על גבי קשת נוספת ב11 ו5. אפשרי לבנות סטייל דרגאו שיש רווח ואז יכנס שם אוויר
  18. אני חושב שראיתי הדמייה של קשת נוספת על 5 ו 11
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.