Jump to content

שמש צהובה

משתמשים רשומים
    13
  • Last visited

Everything posted by שמש צהובה

1. שרון תמם תעזוב את המועדון בסיום העונה. תמם: "זו החלטה קשה. אני בטוחה כי מכבי תמשיך להתפתח, לצמוח ותכבוש עוד פסגות רבות".
  2. כי הוא ילד זין מכוער שחי ביום יום שלו בתוך ביוב חיפאי מטונף בחיים הוא לא יהיה 7 הקקדו הזה
  3. שימרחו הרבה ווזלין בתחת כי הם הולכים לחטוף בשוויץ 4 מינימום על הפרצוף המכוער של בניון ניהול עברייני, להקיא.
  4. אין לי כוח לפתוח נושא חדש... חג 3-2 שמח לכולם! 9 שנים.
  5. הטקסט הכי קצר שלך העונה כנראה שיהיה גשום מאוד. חרא אצטדיון, חרא חולדאי
  6. 2 תשובות איך נגיע פיזית? ברכב, אופנוע (אל תחנו על המדרכה מסביב, מחלקים דוחות), תחב"צ, קורקינט. איך השחקנים יגיעו? כמו ששיחקו מול אפס, מלחמה על כל כדור, דחיפה מטורפת מהיציעים ומינימום טעויות מול התקפה מסוכנת. הם ההתקפה הכי חזקה, במשחק הזה אנחנו צריכים להיות יותר חזקים מהם. סומך עליהם
  7. נכון, אני שמח שהם כתבו בצורה הכי ישירה שיש. אצלנו בחיים לא יתנסחו כך
  8. מלחמת עולם הערב! לשלוח את הפלסטינאצים האלה עם הזנב בין הרגליים חזרה למטוס
  9. כל הניהול העברייני הזה רק גורם להקיא עליהם
  10. אותה טינופת כמו דאבור ושאר המחבלים זו הסיבה אגב
  11. 3 יותר מדי. רק שיחזרו בריאים 2 הפרץ וגבי
  12. לא מבין את הסרקזם שלך כאן. אבל לשים את מכבי בשעה 20:00 בערב כששבת יוצאת בשעה 19:50 ואת סכנין שאין להם שום קשר לשבת בשעה 20:30 זה לעשות דווקא לשומרי שבת. למה לא הפוך? למה לא אותנו בשעה 8 וחצי ולתת זמן להגיע. אם כיף לך וזה משמח אותך לדעת ששומרי שבת אוכלים זין העונה במיוחד, אז תדע שיש לי 2 מנויים ואני שומר שבת וחצי מנוי הלך לי לפח ×2 מנויים. אני תורם כסף למכבי הנזקקים +פוראבר.
  13. זיינו את שומרי השבת. חוץ מחיפה וכנראה גם ב"ש, כל משחקי הבית בשבת.
  14. בכדורעף ניצחון של 3:0 או 3:1 שווה 3 נקודות. ניצחון 3:2 שווה 2 נקודות. הפסד 3:2 שווה נקודה. הסבר מפורט יותר - כרגע יש ליוונים 3 נקודות, הם צריכים לקחת עוד 2 מערכות ואז הם יכולים גם להפסיד 3:2 ולזכות בתואר כי במצב כזה יהיה להם 4 נקודות ולנו רק 2.
  15. בכירי המועדון ובהם גם מנהל מחלקת הכדורגל, ברק יצחקי, טסו לקנדה לנחם את הבעלים, מיץ’ גולדהאר.
  16. היום בשעה 19:50 (ספורט 3) הגומלין ביוון-אולם השלום והאחווה, יהיה מלא ב-12K צופים. מכבי בפיגור 0-3 מהמשחק בישראל, רק ניצחון 3-0 או 3-1 ישלחו את המשחק למערכת זהב. שידור גם כאן ביוטיוב -
  17. הוא לא היה משתף אותו, הוא לא מתאים לו לשיטה
  18. חמישייייייהההההה של הלאנד יואוווו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.