Jump to content

שמש צהובה

משתמשים רשומים
    13
  • Last visited

Everything posted by שמש צהובה

1. טוב, בדקתי כי הייתי חייב, הופתעתי מחזור 5 הם הפסידו 3-0 להפועל ירושלים, אנחנו ניצחנו את ביתר 4-0 מחזור 7 הם הפסידו 1-0 לריינה, אנחנו ניצחנו בדרבי 3-0 מחזור 20 הם עשו 0-0 עם ריינה, אנחנו עשינו 0-0 בדרבי מחזור 21 הם עשו 1-1 עם חדרה, אנחנו עשינו 1-1 עם סכנין מחזור 23 הם הפסידו 3-1 לאשדוד, אנחנו ניצחנו 1-0 את באר שבע מחזור 31 הם הפסידו 2-1 להפועל ירושלים, אנחנו עשינו 1-1 עם אשדוד
  2. חשבתי על זה אתמול בדרך לבית. לא בדקתי, אבל אני בטוח שלא קרה העונה פעם אחת שהם לא ניצחו ואנחנו כן ניצחנו באותו מחזור.
  3. זה. תודה ליברפול 18/19 הפסד 1 לעומת 4 של סיטי. 22 שערי חובה לעומת 23 של סיטי. רק בשערי זכות קצת פחות מסיטי- 89 לעומת 95. נגמר בהפרש של נקודה ביניהן (98-97) ואצלנו בעונת 15/16 - ב"ש לקחה אליפות בשתי נקודות מאיתנו. שנינו עם 3 הפסדים, ההבדל הוא תיקו אחד יותר לנו. אנחנו והם ספגנו 24 ואנחנו כבשנו 10 יותר, 76 לעומת 66 בכל מקרה, לא כמו מה שקורה העונה.
  4. אז הודעה ראשונה עודכנה. אם תעברו על כל הטעויות לרעתנו מתחילת העונה, אנחנו מקום ראשון גם בלי מאמן על הקווים. יש כרגע תחרות צמודה מי זיין אותנו הכי הרבה העונה פר משחק, יש שווין של 3 משחקים בין עודא, רנשרייבר ושניר לוי. המנצח יוכרז בסיום העונה
  5. לפחות כנעאן קרע צולבת, קצת כיף אחרי הערב המסריח אתמול. שאשדוד וג'קי בן זונה גם יסבלו קצת.
  6. לך כבר י'מטומטם, הרגת אותנו תחזור לרומניה שלך
  7. ממשיך לככב כאן בנושא הערבי טינופת בן אלף זונות הזה. לקחו הפעם 2 נקודות בטוחות שלנו!
  8. ערבי בן זונה שונא יהודים כמו כל הערבים שיקבור את הילדים שלו הלילה וימות בדרך מהלוויה בתאונת משאית
  9. לא הספקתי לעדכן את הטעויות ב-2 המשחקים האחרונים שלנו (חיפה בית ובאר שבע חוץ) מישהו זוכר בראש את הטעויות הקריטיות שהיו ויכול לרשום כאן כדי שאעדכן?
  10. עם שני המשחקים הקרובים זה יהיה 9 משחקי בית ללא שער 10-11 (ובנוסף עוד משחק רדיוס אחד בגביע לכל האוהדים) חצי מהמנוי של מנויי 10-11 הלך לפח, 9 מתוך 18. איך לא שורפים כאן משרדים ויציעים על דבר כזה
  11. תפסיק כבר לפנחס אותנו איףף ימנחוס.. כמה מתח הערב, ישששש!! לא נשמתי בסיום
  12. אם זה מה שיקח מחיפה את האליפות, אני לא אהיה עצוב כל כך.. לא רוצה ולא יכול לראות עוד צלחת ירוקה ברציפות
  13. יש מישהי שמחפשת, ביקשה שאעזור לה. רלוונטי?
  14. לא יכול שלא להיזכר בהטרלה הענקית של מוריו
  15. העיקר הם רוצים יורוליג ובוכים על עומס כמו של קבוצת יורוליג. אדומים בכיינים זה נראה להם הגיוני שנשחק בשבוע אחד - ראשון - שלישי - חמישי - מוצ"ש ? חיים בלפלנד הלוואי והם יעלו עם הנוער בראשון וניתן להם סטירה מעליבה
  16. עוד גול על דסה, לא עצר את הרוחב. 3 גולים ספגנו עד עכשיו, שלושתם עליו, מזל שלא הבאנו אותו.
  17. והבמאי במשחק מתמקד על בחורה עוד שנייה באורגזמה הזייה
  18. בדיוק. כי זה יכול להיות "נטישה של הספינה" כי היא יודעת משהו שאנחנו עדיין לא יודעים. ומבינה שהאש תתחיל להיות גם עליה ולא רק על יצחקי.
  19. הלוואי שזה חלק מתהליך הבאת צוות זר כמו בעבר. אבל אני לא מפתח אשליות שוב, התאכזבנו יותר מדי ב-3 שנים האחרונות..
  20. שרון תמם תעזוב את המועדון בסיום העונה. תמם: "זו החלטה קשה. אני בטוחה כי מכבי תמשיך להתפתח, לצמוח ותכבוש עוד פסגות רבות".
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.