Jump to content

שמש צהובה

משתמשים רשומים
    13
  • Last visited

Everything posted by שמש צהובה

1. אנחנו גרועים היום, אבל הפועל זבל ממש. למזלם יש להם 3 שחקני חיזוק בכל רגע על הפרקט שמצילים אותם.
  2. עבירה של טיוס, נו באמת.. עוד שופט היטלרנאצי.
  3. הפועל כל כך זונות, קהל מגעיל, שחקנים מכוערים, עבירות מכוערות, לימונד וגינת כל כך ביוב מסריח, תמותו. גאה לשנוא את הפועל. ומכבי תתעוררו, מה זה הרבע המחורבן הזה??
  4. מי אמר שבולבול לא יכול לתת ביטחון?! ועאלק אוברייטד, חחחח איזה טמבלים.
  5. עפולה - בני יהודה כפר קאסם - חדרה קיבלנו את חיפה / סכנין נתניה - פתח תקווה המשחקים בפברואר
  6. שידור - https://www.one.co.il/Article/18-19/1,1,3,0/328376.html?ref=hp
  7. סכנין מדיחים את חיפה ביום שלישי ואז הם יקבלו את כפר קאסם, דרבי מחבלים עם מנגלים ביציע, בקלאוות, זיקוקים, יריות וכל מה שמקובל אצלם. אנחנו את עפולה או חדרה.
  8. התייחסתי רק לסיומת ורק במשחק הספציפי הזה. מבחינת מספרים גם אם נחבר לו עוד 3 רגליים, הוא לא יגיע למספרים של ערן עד סוף הקריירה. ואני חושב שאפשר לפרגן לילדן בן 22 ולא לתת את הגולים שלו לשוער ולשחקן הגנה. אתה רואה כאן בליגה חלוצים מנוסים עם 10 שנים בליגה, נותנים החמצות מזעזעות. שים שחקן אחר על שלוש המצבים האלה, היה מחמיץ לפחות אחד .
  9. ראיתי עכשיו את התקציר של הפועל חיפה עם השלושער של חוזז, הילד גולר מפחיד, כל גול שהוא נתן הזכיר לי בסיומת את ערן, נגיעה חדה וחזקה לפינת השער וגול.
  10. ליברפול-פאלאס משחק אדיר. ליברפול חזרו מהפסקת מחצית באנפילד כשהם בפיגור של 0-1 לפאלאס, נגמר 4-3 ליברפול.
  11. כולם טובים, אבל אנחנו הכי טובים.להגיד שהליגה פח, זה מקטין את ההישג שלנו. לא צריך לכתוב ככה כי זה בדיוק מה שאני שומע מהאוהדים של היריבות.
  12. כמה שיותר פער מאיתנו כמובן.ניצחון של בני יהודה היה מצמק את ההפרש ל-13 מאיתנו.
  13. יופי, נגמר תיקו 0 בין נתניה לבני יהודה, טוב לנו.
  14. משהו שמאוד הציק לי, באיזור שישבתי בצד שמאל היו כל כך הרבה אנשים עם בגד אדום, 2 עם קפוצ'ון, 1 עם מכנס אדום, עוד אחת עם מעיל אדום. אנשים מה נדפק איתכם סעמקקק. ואם אתם מביאים איתכם אנשים שאין להם מושג למשחק סתם בשביל הפאן ובשביל למלא את היציע, תסבירו להם שכל צבע אפשרי חוץ מאדום וירוק, זה נראה רע ומגעיל איףףף. ולגבי המשחק, וואלה לא הרגיש לי כמו הרכב משני, זה מה שיפה ומיוחד בעונה הזו.
  15. למי שכאן ולא מעודכן, הזונות שלנו עפו מהגביע ישששששש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.