Jump to content

Skankhunt42

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Skankhunt42

1. תודה רבה על התשובות! דרך אגב, איפה המידע הזה מפורסם? איך אפשר לדעת על איזה מניות כל חברה שמה אם אני רוצה להיכנס יותר לעולם הזה ולהתעמק וכו'?
  2. איך מתבצע המעבר מקופה לקופה? אני עכשיו באלטשולר ואני רוצה לעזוב כי הם מפסידים מלא וכרגע אני בהפסד. יש דרך לעבור לקופה אחרת בלי "לממש" את ההפסד?
  3. מה יש לכם נגד יונתן כהן? כן הוא קטמוני וכנראה שונא אותנו בתוך תוכו - אבל אובייקטיבי לגמרי בשידור. אחראי על אחד התקצירים המרגשים בכל הזמנים, ה6-2. תארו לכם חס וחלילה את שפיגלר משדר את זה.
  4. זה כל כך חיפה. הייתי קובר את עצמי מבושה אם שחקן שלנו היה נותן את הנאום הזה.
  5. יש לו פוטנציאל להיות עוגן כאן ל20 שנה.
  6. לאיתמר שבירו יש יותר גולים מפריצה העונה. בוא נביא אותו במקום, גם לא תופס מקום של זר
  7. כש-10 הפרש ונותרו 15 בקופה? אני אשמח לדוגמא של מקרה אחד כזה
  8. מפריש אותו ונותן לו את התפקיד של יצחקי.
  9. אפשר לארגן איזה עסקה עם נתניה שכוללת את טומאסי ואילון אלמוג.
  10. יענקלה מגיע לכל משחק 30 שנה. חי ונושם את המועדון שלו 24/7. תמיד מגיב ומנסה לשנות. אם מיץ' היה פועל כך אני מתחייב לך שאף אחד מאיתנו לא היה מרגיש מופקר. היינו יודעים שזאת פשוט תקופה שפחות הולך, ושהבן אדם כאן כדי לשנות ומרגיש את זה ביומיום כמונו.
  11. סופסוף מישהו "מעז" לפתוח נושא שמפנה אצבע מאשימה לגולדהאר. אף אחד לא אמר לגרש אותו או לעשות לו לוני. אבל חוסר העניין שלו במצב המועדון כבר ברור לכולם וקשה להסתיר את זה. הלוואי שיש איזה דמות שיכולה לנער אותו ולגרום לו להעמיד כאן כבר איזשהו נציג מטעמו, שנמצא כאן וחי את המועדון 24/7. רק להרגיש כבר ביומיום שלמועדון הזה כן יש אמא ואבא.
  12. המאמן הזה מכניס לפרופורציות. הוא גורם לי להבין ששוטא לא היה כזה חלש כמו שחשבתי.
  13. שכחת לציין שנראינו כמו חרא ולא הגענו למצב. התוצאה כבר מזמן לא חשובה.
  14. לגלוך באמצע המשחק היה פרצוף של אומר לעצמו "בואנה, החברים שלי בנוער יותר טובים מכם יא חבורה של פחים"
  15. יכול בבקשה לשתף את הערוץ טלגרם?
  16. לא רע להפועל חיפה. אצילי עושה את זה במשחק אחד. אתה צריך שחקנים ברמה הזאת כדי להתמודד על האליפות.
  17. מעדיף את דוניו על פריצה בכל יום נתון וזה אומר הכל.
  18. דווקא בדרך כלל אנחנו מנצחים, אבל הפעם לדעתי ישירו לנו איך זה לקבל 3.
  19. אכן איבדנו טובים ממנו, אבל לא ליריבה ישירה על הצלחת. לכן השם שלו יעלה פה שוב ושוב בשנים הקרובות כי כל שבוע מחדש ההעברה הזאת ממשיכה לפגוע בנו ישירות. זה שינה את כל מאזן הכוחות לשנים הקרובות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.