Jump to content

Skankhunt42

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Skankhunt42

1. איך האהבל הזה נמכר ב2.6 מיליון ואנשים פה מדברים על למכור את גלוך באותו מחיר +-
  2. תודה רבה. אנשים פה מזלזלים בזה כאילו זה לא יכול לקרות שוב. יש פה בעלים שמסוגל לשחרר כוכבים בקלות דעת בלי לדפוק חשבון לאף אחד. האפשרות שהמקרה הזה ישפיע על העתיד של גלוך במכבי לא תלושה מן המציאות.
  3. מעניין לראות איך מיץ' יטפל במקרה הזה. מניסיון העבר, כנראה ייתן אותו לחיפה בחינם.
  4. קורה ששווי השוק של השחקן יורד. כמו שאת הבחור שבתמונה שלך מכרנו בהפסד.
  5. כמה קשה להנדס עיסקה של מכירה עם השאלה אלינו לעונה הקרובה? הרי לא טוטנהאם ולא דורטמונד מייעדות אותו להרכב שלהם בעונה הקרובה.
  6. איפה הייתה ההתגייסות של התקשורת לפני שנה וחצי שיענקלה צריך לשחרר את נטע לביא לצסקא?
  7. דסה והבלם הדני. וההגנה שלנו סגורה.
  8. לפתוח מכבי ת"א ב' בליגה ג'. תוך 3 שנים הם בלאומית.
  9. אם הוא מצליח להאריך לגלוך, אני סולח לו על הכל ומחתים אותו כמנהל מקצועי ל10 שנים בשכר משודרג.
  10. להאריך חוזה ולהשאיל לנתניה (תמורת טומאסי)
  11. לא קיבלתי את הפוש כוסעמק!! מישהו צילם את הפוש? או יכול לתאר מה היה כתוב
  12. אין מה להשוות בין המקרים. לגלוך יש איזה 3 הופעות במדי מכבי. לנטע לביא כמה עונות טובות. אחרי כמה עונות במכבי כמובן שיתנו לשחקן להתקדם.
  13. להאריך לו חוזה כוסעמק. שכר גבוה משמעותית, סעיף יציאה לליגות הגדולות. אם יצחקי מצליח להאריך חוזה לגלוך ולגויאגון אני בעד להשאיר אותו מנהל מקצועי.
  14. שוב, אני מדבר נטו מנקודת מבט של האוהדים. לא של המועדון ואבי לוזון. בתור אוהד מכבי פ"ת - מה אכפת לי שהנוער שלי בטופ3 בארץ, אם הקבוצה הבוגרת יורדת לליגה הלאומית? הייתי מעדיף שסולומון ועבדה יישארו אצלי ויתרמו לי קצת רגעי אושר, מאשר למכור אותם בכסף שלא יעזור לי בחיים ולא יעזור לי בתור אוהד.
  15. מסכים לגמרי. הרי זה לא שנביא איזה שובר שוויון בכסף הזה, ואף אחד מאיתנו לא יקבל דיבידנדים. אז למה סתם לאבד שחקן שפוטנציאלית עשוי לגרום לנו להרבה רגעי אושר (נטו מבחינתנו, האוהדים) ? תחשבו לדוגמא על 100 האוהדים של מכבי פ"ת. מה עזר להם בחיים ה10 מיליון יורו שהמועדון שלהם קיבל על סולומון ועבדה? הם לא היו מעדיפים להמשיך לראות אותם בקבוצה שלהם ואולי בעזרתם להתקדם למקומות שהם לא רגילים אליהם (צמרת/אירופה/גביע) ?
  16. לא הייתי מחזיר את יוני בחיים. גם מקצועית וגם בגלל האישיות. שחקן פוזאיסט, מחשיב את עצמו ככוכב לפני שקרע זוג נעליים, ומחרב התקפות באופן קבוע. עם כל הכבוד ל"דאבל דאבל" שהצליח לעשות רק בזכות איביץ' - עדיין חצי מהשערים היו בפנדלים, והתרומה לשטף המשחק הייתה שלילית. כמובן אי אפשר לשכוח את זה שהוא יצא על איביץ' במקום לכבד אותו ולהגיד לו תודה על השחקן שהוא עשה ממנו ("היו לנו עליות ומורדות" עלק). אי אפשר גם לשכוח את הפוזות באינסטגרם של "תשחררו אותי תנו לי ללכת כבר". זוכרים את עטר חוזר מצרפת לפני כמה שנים, מצפה לקבל חוזה ממכבי ומקבל ברקס לפרצוף? ככה חייבים לעשות לפחות אחת לכמה שנים - למען יראו וייראו. שחקנים במכבי יותר לא ירוצו לעזוב לליגה שנייה באיטליה, כי הם בטוחים שהם פשוט יכולים לחזור מתי שרק ירצו (ועוד כ"לגיונר" עם שכר משודרג). זאת הזדמנות מעולה להזכיר את זה לכל העולם - להיות במכבי זאת זכות, עזבת? לא בטוח שהדלת פתוחה בחזרה. תחשבו טוב טוב לפני שאתם בורחים לבלגיה או חארטה אחרת.
  17. תודה רבה על התשובות! דרך אגב, איפה המידע הזה מפורסם? איך אפשר לדעת על איזה מניות כל חברה שמה אם אני רוצה להיכנס יותר לעולם הזה ולהתעמק וכו'?
  18. איך מתבצע המעבר מקופה לקופה? אני עכשיו באלטשולר ואני רוצה לעזוב כי הם מפסידים מלא וכרגע אני בהפסד. יש דרך לעבור לקופה אחרת בלי "לממש" את ההפסד?
  19. מה יש לכם נגד יונתן כהן? כן הוא קטמוני וכנראה שונא אותנו בתוך תוכו - אבל אובייקטיבי לגמרי בשידור. אחראי על אחד התקצירים המרגשים בכל הזמנים, ה6-2. תארו לכם חס וחלילה את שפיגלר משדר את זה.
  20. זה כל כך חיפה. הייתי קובר את עצמי מבושה אם שחקן שלנו היה נותן את הנאום הזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.