Jump to content

Skankhunt42

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Skankhunt42

1. "אם בנאדו היה מאמן מתחילת העונה!!! "
  2. מטריד אותי מאוד שעולים עם 8 שחקנים דפנסיביים ועדיין היריבה מגיעה להמון מצבים בקלות! 14 איומים על השער, משקופים, קורות, מתפרצות קלות, שערים שנפסלו. אתה מצפה שעם כ"כ הרבה שחקני הגנה שלנו היריבה לא תעבור את החצי, אחרת מה עשינו פה?
  3. זאת לא הייתה הפעם הראשונה במשחק הזה שהוא לקח סיכונים בהגנה. לוחצים אותך 2 שחקנים ועוד שומרים על אופציית המסירה שלך ואתה עדיין מוסר. ציפיתי שאיביץ' ישתולל עליו אחרי הפעם הראשונה - לא קרה. הוא עשה את זה כמה פעמים, היה ברור שנקבל על זה גול בסוף.
  4. אוסקר נישק את הסמל אחרי הגול שכבש. מלך.
  5. חח לנעול? עד שיצחקי לא טס לנו קיבינימט מהמועדון הנושא הזה צריך להיות נעוץ.
  6. כל עוד יצחקי מנהל מחלקת הכדורגל, זה מראה כי למיץ' לא אכפת ממכבי.
  7. איביץ' המלך. אומר אמן על כל החלטה שלו.
  8. מה אתם עונים לטרול הזה ברצינות. כל שחקן של קרית שמונה היה חולם לקבל הצעה ממכבי. עלק "למה ששבירו יבוא לפה".
  9. טוב אז קאלולו לא מגיע. וואלה אם צ'יקו כשיר, הייתי מחתים אותו עד סוף העונה. לא אידיאלי, אבל כברירת מחדל למצב הנתון. זה גם מתיישב עם חוסר המעוף של יצחקי.
  10. העלו תקציר מורחב לחיפה, לב"ש, ונראה לי גם לליגה לאומית. אבל להצגה 6-0 של מכבי? רק תקציר קצר של 5 דק'.
  11. מאחל לו לראות פירורי דקות שם, לדעוך, ולמצוא את עצמו עונה הבאה בליגה שלישית בקרואטיה. אפס כפוי טובה.
  12. הגיע הזמן למחאה. שלטים מחר ובשבת נגד ק"ש. לך כבר לך לך לך לך. שחרר אותנו. גאל אותנו מייסורינו.
  13. זה אשכרה חומר לפרק של חיים אתגר.
  14. משלמים מחיר על הג'נטלמניות. הגיע הזמן להיות בני זונות. לשלוח ליציע, להקים קבוצת מנודים, לעשות מה שעשו לאבו פאני. כוסעמק ערס.
  15. לא למכור. להשאיר אותו שנתיים ולתת לו לסיים חוזה. אם מוכרים אותו -> מקבלים 6 מיליון יורו אם משאירים אותו שנתיים ונותנים לו להעלות אותנו לצ'מפיונס -> מקבלים 15 מיליון יורו מתמטיקה פשוטה.
  16. תמיד האליפות הראשונה בשושלת חייבת להתחיל בעונה בלי אירופה.
  17. מה השווי טרנספרמרקט של בנפיקה? יותר מניס?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.