Jump to content

Skankhunt42

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Skankhunt42

1. אני אקח סיכון ואסכם כבר עכשיו בהנחה שהמספרים הנ"ל לא הולכים להשתנות דרמטית ב-3 המשחקים שנותרו עד סוף העונה. עונה שלמה (!) עברה. 36 משחקי ליגה. להלן שמות השחקנים עם 0 תרומה: יונתן כהן - 0 שערים, 0 בישולים מתן חוזז - 0 שערים, 0 בישולים יוריס ואן אובריים - 0 שערים, 0 בישולים דור תורג'מן - 0 שערים, 0 בישולים אילון אלמוג - 0 שערים, 0 בישולים דן גלזר - 0 שערים, 0 בישולים רארש איליה - 0 שערים, 1 בישולים כפי שניתן לראות, מתוך סגל של 25 שחקנים, יש כאן כמות פסיכית של שחקנים עם 0 תרומה! כמובן, ציינתי כאן רק שחקנים עם אוריינטציה התקפית - כאלו שמשחקים בחלק הקדמי של המגרש. לא ספרתי שוערים ושחקני הגנה עם 0 שערים ובישולים. הימור שלי - יצחקי מאריך חוזה לכולם.
  2. למה שילכו? אם אתה עובד גרוע, ואתה יודע שאין לך שום עתיד במקום אחר, והבוס לא מפטר אותך, למה שתתפטר?
  3. ההבדל הוא שמכבי היא לא עסק בשביל מיטש, אלא צעצוע.
  4. כצפוי, בסוף ה"פסימיים שבאים לזרוע רעל" מתגלים כריאלים. לצערי.
  5. מאתמול: מילאן נגד אודיזנה. ה-VAR התערב על כניסה מוקדמת לרחבה ומילאן קיבלה פנדל חוזר. קחו את השחקן המסומן, תצבעו אותו בירוק, ותראו איך חוקי הכדורגל משתנים כהרף עין.
  6. שימשיכו להתעסק ברטרו ובשטויות. הנהלה זבל.
  7. 0 פעילויות חיוביות היום במשחק. נתן היום את אחת ההופעות החלשות של חלוץ במכבי. הופעה של נגר אמיתי. לספסל ומהר.
  8. הבקיע שער נפלא נגד הפועל חיפה לפני 3 שנים, והוואר פסל כי הפדופיל היה בנבדל.
  9. זוכרים שבית"ר השאירו אבק לליגה ב2007, 2008 ? ואז יום אחד גאידמק מאס בצעצוע? ומאז הם קבוצת מרכז טבלה שלא ראתה תואר במשך 15 שנה? אז אנחנו בתסריט הזה ממש עכשיו.
  10. הטיח לכולנו את האמת בפרצוף. תשכחו מהישגיות בשנים הקרובות. חזרנו לימים עצובים.
  11. זה צריך לבוא מצד ההנהלה. כמובן בעזרת בעל בית שאכפת לו.
  12. רק אל תשברי לי ת'לב כי מושיקו לוגסי, מושיקו לוגסי!
  13. הכי מצחיק שגם אז הגנת על ההתנהלות הביזיונית של המועדון בחירוף נפש, קיללת פה קללות קשות את כל מי שהעז לצאת נגד ההנהלה, עד שהורחקת מהפורום. אוהדים כמוך ששואפים לבינוניות הם המכה הכי גדולה של המועדון הזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.