Jump to content

ג'ורדימאייסטר

משתמשים רשומים
 • Posts

  1
 • Joined

5 Followers

 1. זה לא אותו דבר כמו שאתה הולך נגד בנאדם אישית.. מבחינת הפועל, ההנהלה האוהדים שלה וכו' זה מובן מאליו שתקניט אותם הם כבר רגילים לזה.. אבל כשזה נגד אדם בודד, כולם רוצים להתגייס לעזור לו.. אבל עזוב זה לא העניין.. אני חושב שיותר יעצבן אותו אם לא ניתן לו יחס כי אין לו יותר מדי מטרות בחיים חוץ מלנסות להרוס לנו.. וברגע שלא נספור אותו הוא יאבד כל מוטיבציה שיש לו לשחק כדורגל.. כי רק בשבילנו הוא משחק..
 2. אני אמרתי את דעתי.. תעשה מה שאתה רוצה.. תרצה או לא.. השנאה כלפיו מגיעה לו או לא היא הדלק שמניע אותו כל פעם מחדש לתת נגדנו 200% ולהתסיס את כולם עלינו.. אתה רוצה תכיר בעובדות אתה לא רוצה אל תכיר בעובדות וזהו.. אני סיימתי לתת יחס מיוחד לאבוקסיס.. זה רק פוגע במועדון בסופו של דבר ולא נותן דבר
 3. לדעתי צריך להפסיק להעניק לו תשומת לב... אפילו לא מגיעה לו תשומת לב שלילית.. אין לו מה לעשות בלעדינו הוא יחפש מועדון אחר להתלבש עליו. כזה הוא... ניתן לנתניה לדבר במגרש נגדו בגמר
 4. שטויות.. חבל שלבני יהודה אבל ממש לא נורא.. יאללה לפחות אפשר עכשיו לשתף צעירים בראש שקט.. כולנו עם נתניה בגמר! עוד לא נגמרו החגיגות העונה!
 5. סבוריט יהיה הלקח מפריצה.. שהבאנו את פריצה בסוף הקריירה ולא נהננו ממנו מספיק.. את סבוריט צריכים להחתים ל-4 עונות.. לפחות 3 מהן הוא ימשיך להיות המגן השמאלי הכי תותח בארץ... יש פה חיבור סטייל קרלוס גארסיה וראדה פריצה... חולה עליו
 6. קארצב במקום סורו.. לא צריך אותו ולא צריך עסקאות עם בני יהודה.. הילד ענק! סגל לעונה הבאה בעזרת השם בבלומפילד הבנוי: שוערים: טננבאום, פרץ, כץ מגנים: דסה, קנדיל, סבוריט, דוידזאדה בלמים: אמאדור, זר נוסף, ייני, פיבן, טיבי קשרים אחוריים ואמצע: פרץ, גלזר, קארצב, ברסקי, אופציות נוספות למקרה הצורך: אליאל פרץ וגולסה קשרים התקפיים: מיכה, ניקוליץ', ריקן קיצוניים: אצילי, עטר, אפואדו, כהן, אלמוג חלוצים: זר, שכטר, שוינפלד. סה''כ 6 זרים והרכב בן זונה לכל הדעות ללא תלות באף קבוצה מציר הרשע..
 7. האמת שכן כשאני חושב על זה.. ועוד להביא להם כמה שחקנים? עדיף לשלם להם כסף וזהו אבל תאחלס אני בעד לא לעשות איתם שום עסקה.. יש לנו מספיק תוצרת
 8. אתה צודק.. אבל אי אפשר שלא לרצות להעיף את אבי לוזון מהליגה הזאת.. יאללה שיפרוש מכדורגל כבר עשה מספיק נזק ורוצה לעשות עוד.. באמת שיהיה צדק אם פתח תקווה תרד..
 9. אם כן אני סומך על איביץ'.. מה גם שלהביא רכש מוקדם ולהגיע לקיץ עם סגל מלא יכול להיות הכי טוב שאפשר עבורנו, ובנוסף צריכים דם חדש להוריד עומס מפרץ וגלזר,גולסה לקח חצי עונה על עצמו..
 10. מה אתם רציניים כאילו? ברור שמכבי פתח תקווה... שירדו אמן
 11. איכס עד עכשיו אני מקיא.. לוחץ יד להנהלת מכבי כשמקבל שחקנים ואחר כך מקלל את אותה הנהלה בפאב.. אני כל כך אשמח כשנתניה תתפור להם שלישיה בגמר..
 12. אני תמיד אמרתי שאני בעד שני בלמים זרים ובכלל הגנה זרה.. בהתקפה יש ברגליים הישראליות מספיק כישרון, אבל הגנה חסרה בשוק. בכל אופן סומך על איביץ'.. מה שיחליט בסוף כנראה יהיה הכי טוב עבור המועדון.
 13. מאמן טוב בנאדם בעייתי.. לוקח את כל הטינה שיש לו כלפיי מכבי מימיו כשחקן ומקרין אותה לכל השחקנים במועדונים אותם הוא מאמן, גורם להסתה ובסוף זה ייגמר לא טוב... כשאימן בסכנין כמעט זה הסתיים בלינץ' על שחקני מכבי, ועכשיו כשהוא בבני יהודה הקהלים שלנו אולי בשפל הכי גדול בתולדותיהם, מאמן טוב אבל חייב להפסיק לאמן, גורם לאלימות ולשנאה... מקווה שנתניה תיקח להם את הגביע. זה לא מגיע לבני יהודה ובטח שלא למאמן האלים והמסית הזה.. זה נראה כאילו אין לו מטרות חיוביות בקריירה והמטרה היחידה שלו היא לעצבן את אוהדי מכבי וההנהלה.. ובזה הוא מצליח אבל זה לא לגיטימי ולא ספורטיבי בכלל.. מקווה ליום שהוא יתחיל כבר להתעסק רק בעצמו כי זה נראה פשוט אידיוטי כבר ולא עושה לו שם טוב..
 14. שמועות על כך שלא מרוצים מזהבי בגוואנגנזו.. בדיוק בזמן לליגת האלופות, בלומפילד ואיביץ'... יאללה אבאל'ה תחזור עשית את שלך..
 15. האנשים שמנהלים את הליגה פשוט מגעילים... רק לוקחים אותנו אחורה.. קודם כל שיטת הפלייאוף המעפנה הזאת שהרסה את הציפיה למשחקים גדולים וחרשה לנו את החיים. כל עונה משחקים 700 פעם נגד חיפה, באר שבע, בני יהודה כולל ליגה וגביעים להקיא כבר... ומי בכלל עושה פלייאוף בליגות המתקדמות בעולם? ועכשיו להגביל שכר? כי אתם לא מסוגלים לתת משכורות גדולות לשחקנים שלכם? ואז מה? גולדהאר יעזוב כי שמים לו רגליים בכל מחיר וזה יהיה הסוף של הליגה הזאת לגמרי.. הוא קידם את מכבי ודרכה את כל הכדורגל בארץ.. ואז באים בעלי האינטרסים ואומרים לא לא לא.. חלאס.. 7 שנים שאתם שולטים בכדורגל.. תנו גם לנו סיכוי, במקום ללמוד מכם ולעלות לרמה שלכם.. בוא נוריד אתכם שתהיו איתנו בזבל... בקיצר מאמין ומקווה שהמהלך הזה לא ייצא לפועל וששינו זוארץ ומורן מאירי יצליחו לקטוע את השורש המסריח הזה.. להקיא
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.