Jump to content

just saying

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by just saying

1. מנסה את מזלי מחפש כרטיס לשער 11 כדי להביא עוד חבר 0524332740
  2. מנסה את מזלי, מגיעים 3 ביום שני למשחק נגד חיפה ומעוניינים להביא עוד, מי שמוכר מנוי לשער 11 אשמח לקנות 0524332740
  3. איזה שטויות ואם הפועל יחזרו להיות טובים וחיפה יחזרו לדשדש תתהפך שוב? לפני 3 שנים ב״ש היו המועדון השנוא עליך? השנאה לחיפה היא ענקית והיא ספורטיבית והקהל שלהם מעצבן גם כן, אבל השנאה להפועל היא שנאה מהיסודות ששום הצלחה או כישלון ספורטיבי לא יצליחו למחוק, אולי לטשטש קלות אבל זה עדיין גדול הרבה יותר.
  4. אם אני זוכר נכון אז ב3-1 של קיארטנסון אחרי 13 (זה אותו משחק עם הצמד של עטר?) שניות פתחו לנו רק את הפינה כמו תמיד ושבוע אחרי זה היה משחק נגדם בגביע ואז שחר פתח לנו עוד והיה את כל הבלאגן והבכי שלהם.
  5. אחד הדברים שחסרים זו האחווה הזו שיודעים שכולם סביבך בטירוף ובאים לשרוף תגרון ואז קורה שרק האיזור שקרוב לגוש מעודד 90 דקות ואחרים מצתרפים בפיקים. מה צריך לעשות עם זה? 1- להפסיק להתבייש מזה שסביבכם אנשים בשקט ופשוט להתחיל לשיר ולצעוק, לאט לאט אנשים מסביב יכנסו לטירוף גם אם נאלץ אותו על שכנינו. אם אתם באים עם חבורה לא קטנה וכולכם שרים, אז יאללה תסחפו גם את מי שיושב לידכם ומלפניכם. 2- ליצור באמת אחווה ולהכיר טוב את חברינו ליציע- להגיע לצפיות משותפות ולצעידות של הארגון, להיכנס לכל מיני קבוצות פייסבוק ווואצאפ שרצות או אפילו להחליף כמה מילים עם מי שיושב באיזור שלכם. 3- כל מיני פתרונות שהארגון יכול לעשות כדי להתפרס בכל היציע ולהכניס את הטירוף אבל את זה כבר טחנו אלף פעם אין סיבה לחפור. קהל מאוחד הוא קהל חזק והפתרון לא חייב לבוא רק מהארגון, אל תחכו שמישו אחר יעשה ותתמרמרו בינתיים בפורום, תעשו את המינימום שלכם ותראו שזה יכול לעבוד.
  6. לא מבין מאיפה לאנשים יש את החוצפה לבקר אותו, באמת אנחנו הקהל עם הזיכרון הכי קצר בארץ. בשורה התחתונה הוא לקח אסופת שחקנים מפורקים ולא מאומנים שמדשדשים בין מקום 6-8 והפך אותם לקבוצה מלוכדת שמשחקת כדורגל טוב וחזרה אולי למאבק האליפות. אנשים נכנסים פה לקטנות על חוסר הדקות של גולסה או על הצבות ומערכים כאלו ואחרים כאילו כל אחד פה עשה קורס ביחד עם פפ ואנצ׳לוטי. אל תנסו להבין אותו, אנחנו אוהדים ולא מאמנים ובסוף הוא מספק לנו תוצאות ונראה גם שלעומת הריצה של וואן לוון עונה שעברה, המאמן הפעם ממשיך לנסות ללמוד ולשפר כל נקודה ונקודה. הוא עושה המון ניסויים שממש לא ברורים לנו אבל כן ברור שהוא באמת רוצה להבין מה עובד ומה לא כדי להתאים את הכדורגל והשיטות שלו לסגל הקיים, וכל עוד תוך כדי הניסויים האלו אנחנו ממשיכים לצבור נקודות אז מי אנחנו שנבקר. מעבר לזה שהוא סחט 200% מהסגל הקיים באמת נראה שיש חשיבה קדימה לפי הרכש שהביא. בסוף עונה נשפוט אותו ברצינות אבל נכון לעכשיו, אני מודה על זה שהוא פה וכל מחזור מחדש הוא מרוויח לאט לאט את מקומו לעונה הבאה.
  7. -נמצא בחול כבר תקופה ורואה משחקים מהטלפון- היום העידוד היה נשמע מהטובים שהיו העונה, חוץ מ2 דקות אחרי הגול שלהם ואולי איזו הבלחה קטנה לא שמעתי את ביתר. בקהל שלנו רצו המון ״להיטים״ ושירי יציע-יציע ופחות מהשירים ״האיטיים״ הרגיש שהפנאטיקס התאימו את עצמם לקצב של המחצית השנייה והדליקו את האצטדיון איתם
  8. צהוב שלא בצדק ליובאנוביץ שגלש לכדור, שרק לפאןל לטובתנו במקום לתת יתרון כשהיינו במצב לא רע ואז כשמכבי התחילו מהר הוא שוב עצר כדי להסדיר נשימה ולתת להגנה של ביתר להסתדר
  9. האמת שזה כיוון החשיבה הכי טוב שכתבו פה, 2 החלוצים הזרים ביחד על הדשא כרגע לא נראה הכי מבטיח וביטון אכן שחקן מסוכן שצריך להיות מקדימה, למרות שקרסטאיץ לקח את גבי קצת אחורה אני כן חושב שאם הוא ישחק את ה-10 כאשר ביטון מעליו (או לחילופין לצידו) ייתן לנו אלמנט התקפי חזק מקדימה וכמובן מעל כולם המחסל. זה גם יפנה את המקום במרכז המגרש לגולסה ושמיר שיחזקו לנו את הדומיננטיות והכח שכלכך אהבנו בשנים הקודמות. ביטון ישחק סוג של שחקן חופשי שכאשר גבי מתקדם הוא נמצא שם בשביל הדאבל פסים או לפנות לו מקום וללכת קצת לאגף כדי להרים כדורים. בהרכב הזה גם אפשר לשנות מערך בקלות ותוך כדי משחק ל-433 שביטון וגבי באגפים
  10. לא יאומן התגובות פה, בתחילת העונה לא הייתה פה קבוצה בכלל ועכשיו יש קבוצה עם שיטה שגם כובשת הרבה ואוספת נקודות, אי אפשר לצפות שהוא יהפוך את כל הקבוצה לגמרי בחודשיים עם אותו הסגל, בינתיים החלוץ שלו מביא נקודות ונחכה לראות גם מה עם הבלם שלו. תחגגו, ניצחנו עוד דרבי ואנחנו נראים יותר טוב מאשר שנראינו קודם וזה שלו
  11. וגם ההשוואות לקהלים אחרים בעולם קצת מצחיקה, לדעתי התרבות עידוד בארץ היא לא רעה בכלל ומשחקי עונה או דרבי למיניהם יוצרים אווירה שבאמת קשה להתחרות איתה. יצא לי להיות במשחקים גם בדורטמונד וגם בארגנטינה וזה לגמרי מדהים אבל אתם יושבים ורואים כמה דקות מהיוטיוב וזה לא באמת 90 דקות ככה. ברור שזה רמה מעל מה שיש בארץ אבל נשבע ששער 11 ביום של דרבי זה משהו אחר שעוד לא הרגשתי במקום אחר. באחד המשחקים עונה שעברה (גמר גביע או 2-2 עם חיפה בפלייאוף) לא זוכר, ישבו מאחורינו כמה נערים ארגנטינאים שבאו מאיזה פרויקט תגלית או משהו בסגנון והם אמרו שהייתה אווירה משוגעת לגמרי. נכון שזה משחק גדול ולא כל מחזור זה ככה אבל גם בחו״ל זה אותו סיפור.
  12. 2 מהחברים הכי טובים שלי אוהדי הפועל והם אומרים לי שזוכרים מהגמר גביע והדרבים האחרונים תצוגות עידוד שלנו, זה תמיד הדשא של השכן.... כן יש לקהל שלנו דברים ללמוד מהקהל של הפועל ובמקביל לקהל של הפועל יש המון מה ללמוד מהקהל שלנו. זה טוב שאנחנו ביקורתיים כלפי עצמנו כי זה מראה על הרצון להשתפר עוד אבל לא צריך לחפש סיסמאות בכח כדי לנסות להוכיח נקודה.
  13. זה שיש חפיפה קטנה בין מה שהארגון עושה לבין ההחלטה לא לעודד בגלל זה (שיר האונס) ממש לא אומר שזו הסיבה העיקרית לבעיות בעידוד. יש לארגון מקום להשתפר ובמקביל יש לקהל הרחב המון מקום להשפתר, זה לא עולה אחד על השני. אני מאמין שאנשים מהארגון קוראים פה ולוקחים לתשומת ליבם את הביקורות הענייניות אבל להתעסק פה במי יותר אשם זה מגוחך. יש למכבי עידוד מעולה והוא לא פחות טוב מקהלים אחרים בארץ, הוא יהיה הרבה הרבה יותר טוב אם נהיה מאוחדים וכמובן כשנראה קבוצה טובה יוצר על הדשא. יש לי חברים (לא אוהדי מכבי) שמספרים איך חיפה קהל טוב השנה וכמה הם עוצמתיים ובלה בלה וזה רק מוכיח איך הם קהל הצלחות שחייבים אליפות בשביל שידברו עליהם, כנל באר שבע שנעלמו לגמרי והפועל אין מה לדבר. אין דבר כזה בארץ קהל גדול וטוב לטווח ארוך, יש קהלים טןבים אבל לא גדולים (נתניה,הפועל) ויש קהלים גדולים אבל מורכבים מהרבה אוהדי הצלחות שבאים עם התארים. נכנסנו לבלומפילד המחודש אחרי אליפות ובעונה הראשונה שם פירקנו את כל היריבות וכל הדרבים וקיבלנו תחושה כזו שקהל עוצמתי של 20+ אלף אוהדים זה משהו רגיל אבל העונה הזו החזירה לנו את המציאות לפנים. אין מספיק תרבות ספורט ואוהדי כדורגל בארץ בשביל קהלים גדולים וחזקים.
  14. כולם מדברים על שנשארנו עם כנפיים של חוזז וטבח ואני חושב שנשחק לא קצת בשאר העונה עם 4-4-2 יהלום שמאוד דינמי ויכול להפוך בקלות ל- 4-3-3 כשגבי/דביטון/קוואס בכנפיים
  15. האמת שזו לא פעם ראשונה, לפניי חודשיים בערך חבר שלי שברמן בתל אביב שלח לי סרטון של גררו ב2 בלילה שיכור יומיים לפני משחק
  16. איך בא לי שעונה הבאה תהיה כמו עונת איביץ׳ הראשונה. שישמרו את השלד שיש השנה וביחד עם חיזוק של רכש או שניים גדולים והרבה מושאלים חוזרים נבנה פה סגל מפלצתי. יודע שבעמדה 10 יהיה לנו עומס חיובי של שחקנים. יש את קניקובסקי ודן ביטון ששניהם ישארו ואת אוסקר גלוך שלדעתי ולדעת רוב הפורום חייב לעשות קיצור דרך לבוגרים. נגד נתניה גויאגון שיחק בעיקר על הקו, אבל זכור לי שהוא גם קשר קדמי, מי יודע להרחיב? לגבי עידו שחר אני בטוח שעונה הבאה הוא יהיה חלק משמעותי מהסגל. מי עוקב ויודע להרחיב על עוד מושאלים בעוד עמדות שיכולים להיכנס כבר עונה הבאה? מה עם האחים גלזר? באמת שעם כל השליליות וההתנהלות של ההנהלה אני חושב שמבחינת סגל לא צריך להפוך עולמות כדי להגיע לסגל חזק ורחב. שלד של פרץ, סאבוריט, גלזר, שמיר, גולסה, קניקובסקי בחיזוק של זרים בהגנה ובאגפים ובאמת שאפשר לבנות משהו גדול.
  17. מצטער אבל רוב התגובות פה נשמעות כמו אוהדי חיפה לפני שנתיים שאחרי הפסדים מולנו כתבו כמה חסר להם שחקנים ״בני זונות״ וכמה הזחיחות של פרץ ויוני מציקה להם ואיך לא שברו להם רגליים. כשאנחנו מפסידים קל למצוא דברים שמעצבנים אותנו האוהדים יותר אבל זה נראה די מביך.
  18. דור פרץ נהיה אדיר בגמר טוטו נגד באר שבע בעונת ג׳ורדי, בעונת איביץ 1 הוא באמת פרח כי שם גילינו עוד אלמנטים יוצר התקפיים כמו 8 שערים וכמה בישולים. בעונת איביץ 2 היה פצוע תקופה ארוכה וכשחזר זה לא היה מדהים אבל מספיק בשביל לפרק את הליגה. בעונה שעברה הוא החזיק קבוצה כבויה ועשה פה כמעט הכל בכל איזור במגרש. מאחל לו להמשיך לנסות את עצמו באירופה כי יש לו את זה גם ברגליים וגם באופי, אבל אם קיימת אפשרות שהוא יחזור לפה הוא שווה יותר מכל שחקן שיש לנו היום בסגל.
  19. http://www.sport365.sx/en/cheli0s האתר הזה די אמין במחשב עובד מעולה ובאייפון לפעמים קצת נתקע אבל זורם לא רע. למשחקים של מכבי כמעט תמיד יש מישהו שמצלם לייב את הטלוויזיה בקבוצה הלב הצהוב בפייסבוק
  20. יש עם מה לעבוד ויש מספיק שחקנים לא רעים בשביל שמכבי תחזור לצמרת, כרגע לא יותר מזה אבל במצב הקיים בלי מאמן מה שנותן לנו את הבוסט זה הרעב שיש לחלק מהשחקנים. סאבוריט השחקן האהוב עליי במכבי בשנים האחרונות אבל לא מתבייש לאמר שדודזאדה צריך לפתוח יותר, גררו משתדל והתחרות עם טבח מוציאה משניהם קצת יותר, את פריצה וקוואס אני אוהב. עידו שחר חייב חייב חייב לקבל דקות אני בטוח שהוא יטרוף את הדשא וזה ידליק גם את השחקנים שמסביב
  21. דווקא אהבתי את המערך, הפועל ממש סוגרים והמערך מכניס את קוואס וגבי לאמצע ונותן נוכחות ולא סתם מרווח, קצת יותר מחץ וזה שלנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.