Jump to content

just saying

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by just saying

1. אני רוצה את אלמוג כהן בצהוב בינואר או בקיץ הבא
  2. מזכיר את אוהדי חיפה מנסים לשכנע דרך הפייסבוק שהם מכבי
  3. בוא תגיד לי, מי כן קבוצה לאליפות?? יש ליגה מעניינת השנה החלשות התחזקו והליגה צמודה בטירוף המחזור הזה אנחנו הקורבן
  4. להעיף את הנושא הזה לאלף עזאזל! כואב זה נכון סעמק דיי לרעל
  5. יש לנו כלכך הרבה מזל שמי שמעלינו זה הפועל חיפה, פנים למחזור הבא לזיין את הליגה ולפתוח פער יאלה!
  6. דיי כבר הסכמנו לאווירה טובה ביציעים אז אל תחפשו רע אוהבים את השיר? תנו תגרון ותהנו לא אוהבים ? אל תשירו ותחכו לשיר שאתם אוהבים כנ״ל לגבי שירים חדשים והשיפוט אליהם הצלחתם ללמוד את המילים? מעולה תשירו לא הצלחתם? תצטרפו איפה שאפשר ומקסימום לא יתפוס אז מן הסתם הוא יירד, לא צריך את השיפוט שלכם כדי שתפילו אותו מייד ובנימה חיובית, מהטלוויזיה הקהל מעולה היום כיף לשמוע
  7. נהנהנהנהנה נהנהנה בלהבלגחגחבחכלכחבחהחהבחבחבלבלגחגח וכמו ילד חולה ישלי רעל בעיניים!!!!! החגכלגלגמי כחגחגחגח שיניים לה להל להלה
  8. וואלה פנדל שלא נשרק היה פה על וידאר נבדל לא היה
  9. אולי לא עשיתי מספיק שיעורי בית אבל לדעתי אסטנה נראית כמו קבוצה שאם היינו מקבלים אותה במוקדמות כולם פה היו אומרים שחייב לעבור אותה, לדעתי 4/6 נקודות מולם זה ריאלי מאוד
  10. לא מתפשר אל עוד תיקו! רוצה להאמין שמתוך: אסטנה חוץ אטסטנה בית סלביה בית אפשר לצאת עם לפחות 6 נקודות וזה לא מופרך בכלל ברור שזה משחקים קשים ולמרות יכולת טובה גם זה יכול להיגמר בין 3 ל-5 נקודות אבל זה לא יספיק לנו. ניצחון חוץ על אסטנה וניצחון של ויאריאל על סלביה ואנחנו מאוד חזק בתמונה. ניצחון בית על אסטנה לדעתי זה הדרישה המינימלית מהבית הזה המשחק בית מול סלביה יהיה משחק של חיים או מוות לשני הקבוצות לדעתי וחייב לקוות שנבוא אחרי שני נצחונות על אסטנה ופער מסוים כי לא משנה איך ייגמר המשחק בינינו מחזור אחרי אנחנו בויאריאל. התסריט מאוד דינמי ופתוח וכמה שהוא תלוי בויאריאל אנחנו בעיקר תלויים בעצמנו ב2 מחזורים הקרובים
  11. הפתרון הכי פשוט למערבי הוא שהמזרחי ישתף אותו כמה שיותר , אתמול זה היה אההה אאאהוהאאהו אהו מ-כ-ב-י״ ו״מכבי זה אצלי בלב״ חוץ מזה המערבי בדרך כלל יושב ומוחא כפיים בחילוצי כדור ורואים ששרים גם את רוב השעות ותמיד איתך בכל מקום. אז בשירי יציע ליציע ובשירי ״להיטים״ המערבי גם לוקח חלק וזה פסיכי חבל שרוב המשחק פחות פעיל אבל זה סוג האוהדים ואין מה לעשות. מצד שני כן רואים גושים קטנים שקמים וכן מעודדים בטירוף ומנסים להצתרף למזרחי גם בשירים ובדקות יותר רדומות
  12. 2 משחקים אחרונים 0 גולים וטירוף בקהל, אני רק מחכה שהגולים יגיעו והאיצטדיון יקרוס
  13. למרות כל המחמאות מרגיש לי ביציע שעדיין הרבה ממהרים להספיד אותו ועל כל שחרור כדור שלו מצקצקים ומתלוננים גם אם עושה בחירה נכונה, כאילו מצפים מממו כל הזמן לתת פס שעובר את כל ההגנה ומשאיר את בלאקמן מול שער ריק עמדנו מול הגנה של ויאריאל לא עכו. אני אישית מאוד אוהב אותו
  14. משחק מעולה, השתלט מהר על כדורים ובקור רוח וקבלת החלטות נכונה הוציא מהר את הפס הנכון כמעט בכח המקרים היום,
  15. הכניסה מאיקאה הכי טובה לדעתי, במקום לפנות בכפר נטר ולהתחיל להיכנס בפקק שלפני הפנייה פונים כבר בנתניה דרום ומאחורי איקאה נוסעים בציר, דרך לא כלכך בעייתית כמו שעושים ממנה קוב המכוניות עוברות בלי בעיה את הדרך, הבעיה היחידה היא הכמות אבק ולכלוך שיש על האוטו אחרי משחק
  16. סרטון של ללב נכנסת לפני המשחק יש??? ראיתי כלכך הרבה פלאשים מהמערבי חייב להיות מישו פה בפורום
  17. שנה שעברה עשו לנו 2 סרטונים כאלה והם מטורפים אחד בדרבי 5 ואחר נגד חיפה אבל משום מה הוא מעלם נראלי מחקו
  18. רק בראש שלי התפאורה זה על חשבון דקל ״ספינר״ קינן???? לא יודע אם זה מכוון או לא אבל כיף להאמין שכן, עושה אותה עוד יותר טובה
  19. יש לו כל מה שצריך כדי להיות שחקן מטורף אבל טעויות קטנות של חוסר ריכוז הורגות אותי (או שהושפעתי ממי שישב מעליי והוא ממש לא סבל אותו וחיפש אותו וצעק עליו כל המשחק) לפעמים הוא מוסר פס פשוט לשחקן והוא סתם ״מפציץ אותו״ או נותן לו כדור קופץ כשאין צורך ואז השחקן מבזבז שנייה שתיים להשתלט במקום בנגיעה להתקדם או להמשיך לבעיטה/מסירה. הגנתית אני לא רוצה להגיד שהוא רך כי רואים שכשהוא רוצה הוא דופק גליץ או ספרינט ליריב ומחלץ כדורים אז זה אולי טיפה שאננות או חוסר ריכוז סהך לדעתי צריך לראות עוד הרבה דקות כי הוא במגמה טובה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.