Jump to content

just saying

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by just saying

1. יש לי כרטיס נוסף למזרחי עליון, מחיר עלות 0524332740
  2. מת על גלוך ועדיין לא מבין איך אפשרי לכתוב דבר כזה על יובאנוביץ… חלוץ אדיר ואנחנו ברי מזל שהוא לובש את החולצה שלנו שבוע אחרי שבוע
  3. יש לי סטינג טי וי של יס, בחבילה הכללית אין את הערוץ, איך אני יודע אם זה אמור להיפתח למשחק?
  4. מה הקשר בית הנייר?! זה הלחן של ״תודה על כל מה שנתת״ שרו את זה לאיילון אלמוג בשנתיים האחרונות
  5. אפשר לסכם את זה ככה- למכבי יש העונה מספר משימות (אחת מרבות היא פיתוח גלוך) לאיביץ הייתה אתמול משימה אחת והיא לעבור שלב. איביץ עשה את המשימה שלו. תודה לאיביץ שהעלה אותנו שלב.
  6. בחצישי האחרון נגד סלוניקי שרו אותו אחרי תקופה שלא. והשיר על אצילי מבולגן וקשה ללמידה, הבית האחרון לבד יתפוס יותר בקלות
  7. אכן הייתה אווירה אבל זה לא דבר שיחזיק לטווח ארוך וזה הזוי איך רובכם פה לא רואים את זה. כשהארגון ומרכז העידוד ייצאו מ-11 אז מן הסתם שגם שער 11 ייחלש בעידוד שלו ובתמיכה ולא יהיה כמו בחמישי האחרון… היחלשות הרבה יותר משמעותית מאשר החיזוק ששער 8 מקבל. הגוש ב8 עליון באיזור הלא מסומן אכן עם פוטנציאל גדול (שראינו את התקרה שלו בחמישי) אבל אין שם את הכמויות שיש ב-11, וזה לא יכול באמצ להתרחב לכיוון 7 או 8 תחתון כי זה מקומות מסומנים. אולי זה מוסיף לתמיכה של היציעים שקרובים ל8 עליון אבל צריך גם לא להתעוור ולזכור שחלק משמעותי מהאווירה זה כי זו הייתה הבכורה של זהבי ובגלל כל הדרמה עם הארגון שבסוף הגיעו וכמובן בגלל שניצחנו 2-0 קבוצה יוונית. גם אם הארגון היה יושב ב-11 היה קרנבל במשחק שכזה. זה נכון לכוון אצבעות על מה היה טוב אבל לא צריכים להיות עיוורים לגמרי ולחשוב שיש רק סיבה אחת לכל זה.
  8. הקהל= אנשים שיעלו לרשתות את התפאורות של הפנאטיקס וסרטונים של פירו ויכתבו ACAB ואז שבוע אחרי יתלונן למה הם מחרימים ומה הם רוצים?
  9. תתבגר. גזענות, שיר האונס וריבים עם משטרה זה משהו שפשוט קיים בשער 11, ולא מקידום של הפנאטיקס ולפעמים הם אפילו מנסים להפחית אותם וזה שירים ומשפטים שפשוט מתחילים מאיזה גוש רנדומלי ביציע. אם הם ילכו יבואו אחרים אותו דבר בדיוק בקטע הזה. לפחות לפנאטיקס יש סט יתרונות גדול שבתור מנוי ב-11 הם מספיקים בשבילי כדי לתמוך בהם למרות שהם לא לוחמי צדק ושלום. *אני לא חלק מהארגון ולא מכיר אישית אף אחד מהארגון. מצחיק שמאשימים אותם בחולי שפשוט קיים אצל הרבה מאוהדי מכבי.
  10. בפוסט שהעלה מהמטוס, בשלט מאחורה ליד ה-exit כתוב saida שזה יציאה בפורטוגזית, בוטאפוגו הטיסו לו מטוס פרטי? אני מגזים?
  11. יחסית תחילת עונה, אם הם מחברים 3 נצחונות הם בצמרת, די צמוד שם
  12. לא שזה אמור להגדיל את הציפיות, אבל בשבוע שעבר ערן נפגש עם ברק פעמיים (לפחות). המקור שלי זה אח של חבר שעובד במסעדה בה הם ישבו. קחו את המידע הזה לאן שבא לכם
  13. ב״ש? מכבי 19/20 לקחה הכל חוץ מגביע ומכבי 20/21 לקחה הכל חוץ מאליפות
  14. אתמול ריפרשתי כל הלילה ולא היה, היום בבוקר בדקתי מייד שקמתי והיה לא קצת
  15. רץ בוואצאפ, לדעתי מופרך סתם זרקו מספרים: ערן זהבי במכבי תל אביב. מיליון דולר מענק חתימה., בגלל שהוא חופשי. שכר 1.2 מיליון דולר לעונה, למשך שנתיים שלאחר מכן יהפוך למנהל המקצועי של הקבוצה. לא כולל מענקי אליפות/ העפלה לליגת האלופות. כל החולצות 7 שנמכרות עבור המועדון מתחלקות 50 אחוז ברווחים. הודעה לתקשורת ביום שלישי.
  16. רגע את ה4-3 הם גם רושמים כשלישייה שלהם?
  17. אני נשבע שבחיים לא שמעתי את מה שכתבת עכשיו
  18. מועדון עם אפס קלאס! יפה להם, זיהו הזדמנויות כמו בכר ואצילי ולקחו אותן בידיים, הצליחו לסחוט מזה 2 עונות טובות, אבל כמו תמיד הגלגל מסתובב רק שחיפה לעומתנו כמועדון לא ערוכים למצב כזה ולכן ישארו למטה תקופה ארוכה וקשה יותר. עונה הבאה פוטנציאל לעונה כיפית ומשעשעת במיוחד, מקווה שמכבי יעשו את הכמה צעדים ההכרחיים כדי לצחוק על העונה הזו מלמעלה
  19. יש דרבי נוער תכף, מה המצב בטבלה שם?
  20. יעבור בשקט מצד התקשורת ויותר גרוע מזה יעבור בשקט מצד אוהדים שלנו בטענות של ״אשמתנו ואשמת המאמן ואשמח טבח... ולא צריך להסתכל ובלה בלה״ גם אם הטענות האלו נכונות, עובדתית הן לא השפיעו מספיק כדי לקחת לנו 2 נקודות, מה כן הספיק? החלטות שיפוט
  21. תוך כדי משחק ובדרך חזרה לא מספיק קלטתי, אבל השופט לקח לנו פה 2 נקודות! אצילי היה חייב לקבל צהוב שני שרק למחצית שהיינו במצב לא רע לא היה פאקינג פאול בחופשית של הגול! ניסה להמציא להם פנדל ועוד שכבר לא זוכר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.