Jump to content

just saying

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by just saying

1. מוכר אחד למזרחי למושבה היום על חבר שלא יכול להגיע 0524332740
  2. להבנתי פתחו לנו רק את שער 1 ולא סיימנו את כל הכרטיסים לשם. היה כתוב שבמידה ונסיים יפתחו עוד
  3. קנינו כמות מאוד מביכה של כרטיסים
  4. קמתי בבוקר בחמישי, מבואס כמוך, פתחתי אתר לאן ורפרשתי עד שיפתחו את המכירה מול ריינה
  5. חבר קנה לי ולאחרים כרטיסים מבלי שהיה מודע למחאה, אתם יודעים אם אפשרי עוד לבטל?
  6. יפתחו את הערוץ למשחק או שזה לא תופס בקונפרנס?
  7. אמנם לא שוערים אבל מכיר שניים שקיבלו קל מידי
  8. למישהו יש לינקים לבאיירן- סיטי לאייפון ?
  9. נוסע היום פעם ראשונה לטרנר, איפה חונים?
  10. ישלי כרטיס נוסף לשער 11, 33₪ 0524332740 דור
  11. עידוד כיפי וחזק מאוד יחסית למעמד והכמות. בוז מוצלח ומרגש לניקח לכם את הבנות
  12. מחפש כרטיס נוסף לשער 11 בשבת מנסה להביא אוהדים חדשים אם מישהו מוכר אז אשמח 0524332740
  13. מסתבר יש עוד כרטיסים בשער 2, כמובן חינם אם אתם מנויי 11 למרות התקופה, למרות החרם של פנאטיקס, למרות מיקום יחסית מבאס, זה חזק ממני מכבי יאלללההה
  14. זלצבורג משחקים עכשיו בליגה נגד הקבוצה מהמקום השמיני, גלוך בספסל
  15. טוב נו אם כבר הנושא… בבקשה להוסיף 2 שורות למוצ׳אצ׳וס, כמו ששרים את זה הקהלים בארגנטינה (גם קבוצות לא רק הנבחרת) וככה זה גם בשיר המקורי, אני מת על השיר הזה וכשהתחיל הטירוף של ארגנטינה במונדיאל התפללתי שהוא יחזור ליציע ואני שמח על זה כלכך אבל זה שהוא מקוצר מאוד מוריד מהטירוף של הפזמון.
  16. לחן חזק ממש זורק פה משהו במנגינה של המלים: נהנהנהנהנהנה נהנהנה נהנה X2 פההה זה מכבי! או אה פההה זה מכבי! איך כמו משוגעעע איתך בכל המדינההה נעשה קרנבלל שונא פטיש מגל פההה זה מכבי! או אה פההה זה מכבי! איך כולם רועדים כשאת מכבי שומעים נעשה גיהנווום ונתחיל היום …..
  17. מכיר את הקבוצה, קונה שם ומוכר שם, הבעיה היא שמכירת הכרטיסים נוזלת לעוד המון מקומות מחוץ לקבוצה הזו, החל מקבוצות אוהדים שונות ועד לעמודי כדורגל כלליים באינסטגרם ובפייסבוק ועד לטוויטר ומנחש שגם לטיקטוק. אם לא נעמיד עליהם את הזרקור ולא נדע לכוון עוד אנשים לקבוצה של אחים לסמל אז זה ימשיך לגדול ואנחנו נמשיך להתלונן על אנשים שבאים לשער 11 כדי לצלם כל היום לסטורי אחרי שמכרו את אחותם בשביל כרטיס. גם עליהם לעשות את השיימינג
  18. לא יודע אם הבנת מפה שמה שאני מנסה זה להשיג כרטיס לדרבי הקרוב. אני יודע שניקוד החוץ שלי לפעמים מספיק ולפעמים לא. אני חושב שכקהל אנחנו צריכים להיות יותר רעים ויותר ״נושכים״ מול הספסרים האלו.
  19. אנחנו לקראת הדרבי חוץ והדבר הכי מגעיל בקהל שלנו צף שוב. מגעיל אותי אנשים שקוראים לעצמם אוהדים ומרשים לעצמם לחייב שקל אחד מעל מחיר העלות, וזה גם מגיע לסכומים עצומים. עוד יותר מגעיל אותי אנשים שקונים מהם כי ככה הם יקבלו לגיטימציה וימשיכו. אני יודע שאחים לסמל ממוקדים כרגע במחאה הצודקת שלהם מול ספורט 5 אבל חייב לפעול בצורה ברורה וגדולה מול הגנבים האלה. מעבר ללשלוח פרטים למכבי כדי שישללו מנויים צריך לעשות שיימינג גדול לכל ספסר ולא לאפשר לו למכור, צריך לצוד אותם ולהפיל אותם לפני שהם מוצאים פראייר. מעבר לזה אני חושב שיש כמות לא קטנה של אנשים שקונים לכל משחק חוץ וצוברים נקודות חוץ רק כדי למכור אותם כל שבוע ואז בדרבי/בש/חיפה חוץ הם עושים את הקופה שלהם על כל המשחקי חוץ שקנו. זה אפילו לא אנשים שמתעניינים טיפה במכבי פשוט מצאו פה פירצה עסקית. במידה וזה נכון אפשרי לנסות לעקוב בקבוצות הפייסבוק השונות איזה פרופילים נוהגים להציע כרטיסים למכירה באופן קבוע. אפשר להשתמש בנושא הזה כמעקב, פרסום והזהרה מפני ספסרים. נמאס. זה כלכך לא מכבי
  20. היום היא התחילה להכות וואו כמה שהקארמה תענה את אצילי וואו כמה שנהנה מזה
  21. מה זה הדבר הזה, סעמק מאחרים רצח בגלל כל הסיבוב הזה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.