Jump to content

just saying

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

717 profile views
  1. מצטער אבל רוב התגובות פה נשמעות כמו אוהדי חיפה לפני שנתיים שאחרי הפסדים מולנו כתבו כמה חסר להם שחקנים ״בני זונות״ וכמה הזחיחות של פרץ ויוני מציקה להם ואיך לא שברו להם רגליים. כשאנחנו מפסידים קל למצוא דברים שמעצבנים אותנו האוהדים יותר אבל זה נראה די מביך.
  2. דור פרץ נהיה אדיר בגמר טוטו נגד באר שבע בעונת ג׳ורדי, בעונת איביץ 1 הוא באמת פרח כי שם גילינו עוד אלמנטים יוצר התקפיים כמו 8 שערים וכמה בישולים. בעונת איביץ 2 היה פצוע תקופה ארוכה וכשחזר זה לא היה מדהים אבל מספיק בשביל לפרק את הליגה. בעונה שעברה הוא החזיק קבוצה כבויה ועשה פה כמעט הכל בכל איזור במגרש. מאחל לו להמשיך לנסות את עצמו באירופה כי יש לו את זה גם ברגליים וגם באופי, אבל אם קיימת אפשרות שהוא יחזור לפה הוא שווה יותר מכל שחקן שיש לנו היום בסגל.
  3. http://www.sport365.sx/en/cheli0s האתר הזה די אמין במחשב עובד מעולה ובאייפון לפעמים קצת נתקע אבל זורם לא רע. למשחקים של מכבי כמעט תמיד יש מישהו שמצלם לייב את הטלוויזיה בקבוצה הלב הצהוב בפייסבוק
  4. יש עם מה לעבוד ויש מספיק שחקנים לא רעים בשביל שמכבי תחזור לצמרת, כרגע לא יותר מזה אבל במצב הקיים בלי מאמן מה שנותן לנו את הבוסט זה הרעב שיש לחלק מהשחקנים. סאבוריט השחקן האהוב עליי במכבי בשנים האחרונות אבל לא מתבייש לאמר שדודזאדה צריך לפתוח יותר, גררו משתדל והתחרות עם טבח מוציאה משניהם קצת יותר, את פריצה וקוואס אני אוהב. עידו שחר חייב חייב חייב לקבל דקות אני בטוח שהוא יטרוף את הדשא וזה ידליק גם את השחקנים שמסביב
  5. דווקא אהבתי את המערך, הפועל ממש סוגרים והמערך מכניס את קוואס וגבי לאמצע ונותן נוכחות ולא סתם מרווח, קצת יותר מחץ וזה שלנו
  6. אבל ההשוואה שלך לא צריכה להיות לעונות אחרות אלה ליריבות שלך בעונה הנוכחית, אתה צריך לקחת אליפות נגד ב״ש 21/22 וחיפה 21/22. אתה לא צריך לקחת אליפות נגד מכבי 2019 או 2014 או 1995
  7. כתבתי את זה כבר בנושא של לקראת המשחק נגד ירושלים, איביץ׳ קבע פה סטנדרט גבוה ואתם לא מפסיקים להשוות את מכבי הנוכחית למה שהיה פה לפני 3 שנים, ברור שזו השאיפה וזה הרצון אבל כדי לקחת אליפות אל תחפשו להשוות מול מכבי 18/19 אלה מול ב״ש ומול חיפה 21/22 וכמו שכתבתם, גם באר שבע החליפו חצי סגל ולא באמת הראו יכולת מדהימה ברוב המשחקים וגם הסגל שלהם פחות עמוק משלנו. חיפה כרגע עם אותם נקודות כמו שלנו והיא הפסידה בשני המשחקים מול היריבות לתואר שלה ככה שלוזריות עדיין דובקת בהם, בנוסף היא מקבלת עומס מאירופה ועל הדרך גם כמה הפסדים שמורידים את הביטחון שם בכרמל. למכבי יש המון מה לתקן ומה לשפר אבל מדהים אותי איך אתם שמים זכוכית מגדלת רק מהמינוסים שלנו ונבהלים ובמקביל שמים זכוכית מגדלת רק על הפלוסים של היריבות ונלחצים.
  8. בקבוצת הלב הצהוב בפייסבוק כמעט כל משחק מישהו שם מצלם לייב את הטלוויזיה, אמנם האיכות לא מדהימה אבל לרוב זה רץ בלי התקיעות שיש ברוב הלינקים, אני כבר כמה חודשים בחול וזו האופציה הכי אמינה מבחינתי
  9. שמע שאני מדבר בין חברים על מכבי כולנו מסכימים שצריך לשנות שיטה ומערך וש 4-4-2 או יהלום יותר מתאים לסגל אבל אנחנו סהך אוהדים ובפועל זה כנראה מאוד קשה לשנות שיטה שלמה ואת תכנית האימונים ויש מאמנים בודדים בעולם שמצליחים לשחק ככה בין מערכים ושיטות על אותה קבוצה ולהצליח איתה.
  10. בדיעבד אני מבין איזה נזק איביץ׳ עשה... הוא הציב פה רף גבוה מדי והאוהדים שכחו מזה קבוצה שסופגת גולים. אני כן ממבקריו של פטריק ואני כן מסכים שמכבי לא נראית טוב מתחילת העונה. אבל! גם את האליפות של שנה שעברה חיפה לקחה עם המון משחקים של יכולת בינונית (ולא ניצחו אותנו..) גם את האליפות של פאקו לקחנו עם יכולת לא מזהירה וקצב צבירת נקודות לא מרשים. התרגלנו לזה שאלופה (מכבי) צריכה להיות מושלמת ואם היא לא אז מיד אנחנו צועקים משבר. פטריק לא איביץ׳ ובכל זאת יש לי אמונה שלאט לאט הוא ילמד תוך כדי תנועה וביחד עם החיבור של הסגל ושחקני ההתקפה החדשים נצא לדרך חדשה. *כל ההודעות שלי בעמוד האחרון בטלות ב-60 אם לא יוצאים היום עם 3 נקודות*
  11. מסכים, לדעתי גם צריך להתרגל לכדורגל שונה ממכבי של העשור האחרון , אני מאמין שאם נראה ממכבי השנה כדורגל טוב ויפה זה לא תהיה ההחזקת כדור וקביעת קצב המשחק שאנחנו רגילים, זה סגל שיוצר מתאים להתקפות מעבר ומשחק על שטחים, מקווה שיש מי שרואה את הפוטנציאל הזה ועושה מאמצים כדי לחזק את הנקודות האלו. למרות ש70% אחוז מקבוצות הליגה יבואו להתבנקר מכבי צריכה לתת גם להן לנסות ליזום ואז כל עוד נשתפר במשחק הלחץ שלנו ובהתקפות מעבר אני מאמין שההרתעה תחזור מהר מאוד.
  12. אעלק עמוק בים איזה מגזימים. ברור שהיכולת לא מרשימה (בלשון המעטה) וברור שקשה לראות את זה משתפר פלאות כאשר פטריק על הקווים. אבל אנחנו סהך במחזור הרביעי ואתם חיים באשליה שחיפה ובאר שבע זה איזה 2 קבוצות מדהימות שלא הולכות לאבד נקודות. כבר במחזור הקרוב הן נפגשות מול השנייה וכל עוד ננצח את הפועל ירושלים נצמצם את הפער. אנחנו לא מדהימים כי אנחנו סהך הראשונים שהגיעו למשבר, ותאמינו לי גם לב״ש וגם לחיפה יהיו משברים רק צריך להאמין שעד אז נהייה מספיק קרובים כדי להפחיד אותן ומשם הכל יכול לקרות. כדורגל זה עניין של מומנטום ובדיוק כמו שמ2-0 אפשר לחזור ל2-2 ככה גם בריצה העונתית.
  13. מוכר מנוי עונתי לשער 11 אני נמצא בחול ולא אחזור לארץ בחודשים הקרובים מציע את המנוי שלי במחיר עלות פר כמות המשחקים עד שאחזור לא רואה כמעט הודעות בפורום אם מעוניינים- דור 0524332740
  14. חידשתי ל-11 נמצא כרגע בחול ולא אחזור בחודשים הקרובים. לא יודע מתי בדיוק אחזור אבל יכול להיות במהלך העונה. יש מישהו שמעוניין לקבל את המנוי ולשלם פר משחקים עד שאחזור?
  15. ככה זה במדינה קטנה שכולם בה מגיעים בשלב כזה או אחר לתל אביב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.