Jump to content

just saying

משתמשים רשומים
  • Content Count

1
  • Last visited

• Days Won

1

1 Follower

Recent Profile Visitors

204 profile views
  1. לא מכיר הפסד רק ניצחווון
  2. *מתנצל ששם סרטון שלהם פה אבל בחייאת, חלאס, די להאמין לדעה הנבנית הזו שהעידוד היה חלש ושהפועל עשו לנו בית ספר יש פה בסרטון מקבץ של שער 5 בדרבי שמצלם את הפיקים שלהם וזה לא מרשים בשום צורה 1:05- באמצע השיר שלהם שומעים את ״אנלא מבין״ שלנו והם פשוט משתתקים... 2:48- מתחילים לשמוע את ״ראי ראי״ והעורך פשוט חתך והעביר לקטע הבא שלהם... יכול להסכים עם אלו שציפו מאיתנו לקצת יותר אטרף של דרבי אבל מפה עד למה שחלק כותבים פה...
  3. חצי ראש שלי אומר שזה מזיז והחצי השני מתחרפן איך כל שבוע מורידים לנו אלפי אוהדים ככה באהלן אהלן! יכול להיות שאין בבלומפילד 29,000 מקומות?
  4. מחזק, אחלה עידוד אחלה תצוגה אחלה אווירה כאשר היציע קופץ באטרף כבר 70 דקות לפני השריקה ברור והגיוני שיהיו בסוף חלקים קצת יותר ״רדומים״ הפיקים שלנו מפחידים השירה מיציע ליציע מקפיצהאת כל העיר וכל קהל שמגיע לבלומפילד נשאר חסר אונים מולה. השירים ה״רדומים״ שחלק מדברים עליהם פה הם הכרחיים כי בלתי אפשרי לתת רק להיטים 90 דקות, זה בדיוק מה שגורם לפיקים וללהיטים להיות כלכך עוצמתיים. באמת אנשים מחפשים פה בכוח... לדעתי הפועל נתנו תצוגה בינונית מאוד (גם לסטנדרטים שלהם) לצעוק פאק מכבי ועוד איזה שיר שאתם מקבלים את השלישי זה הכי מביך בעולם. אני ממש רוצה להאמין שכל אלו שמתלוננים זה אלו שבאים כמה דקות לשריקה ומקווים כבר שיש אווירה ותצוגת עידוד, כשאין כזו הם מתלוננים במקום לייצר כזו וכשיש כזו הם מצלמים במקום להצתרף ולחזק.
  5. חשבתי על זה גם, גם מפחידים כל הכדורים שהקבוצה מפציצה את השורות הראשונות בחימום
  6. באמת הרגישו היום שהוא משתדל לא לזיין את השכל ולחכות בתיאום עם העידוד. בגול השני ברח לו הסידי והוא התפלף שם. סהך, כמו היום, אפשר להמשיך
  7. מאוד עצבן אותי, התחיל את העונה חלש ומאז לא רואה דשא ובצדק, זה שכולנו מחכים לאיילון לא אומר שכשהוא נכנס צריך לשרוק לו בוז. שחקן מכבי רבאק
  8. סרט הקפטן זה לא סתם פרס מי שלובש אותו זו אישיות שיודעת להנהיג את הקבוצה על המגרש ולהחזיק חדר הלבשה דן גלזר הוא החומר לאישיות הזו
  9. הוא לא דיבר על משחקי חוץ בכללי אלה על דרבי אז ממש ענית לעצמך, אנחנו מקבלים את 10-11 ו-13 אז למה שהם יקבלו פחות מ4-5?
  10. לדוגמא ברצלונה השנה מביאה ממוצע של 75 אלף בערך למשחקי בית בקאמפ נואו, זה מספר מביך למידות שלהם ומהממוצעים הנמוכים ביותר שהיו לה בדור האחרון. יהיה מגוכך לצחוק על הקהל שלהם שזו הכמות כי מי שתצחקו עליו הם אלו שבאים, ההבדל אצלם בין 70 אלף ל90 אלף זה המעגל השני ואפילו השלישי. תיירים וכאלו שבאים פה ושם. אצלנו זה ההבדל בין 17 אלף ל23 אלף
  11. אנשים פה מתבאסים מהקהל על 15 אלף ומשווים לקהלים אחרים ואצטדיונים אחרים אבל חשוב להבין שהכמה אלפים האלו שעושים את ההבדל בין מתחת ומעל 20 אלף, אלו לא האוהדים שיילכו אחרי מכבי בכל מצב ובכל מקום, ושלא יעבדו עליכם, לאף קבוצה בארץ אין בסיס גדול יותר של אוהדים ״מובטחים״ למכבי לדעתי יש בסיס של סביבות ה10 אלף שהם יבואו לא משנה מה (גשם השנה, ממוצע בנתניה שנים קודמות) בגלל שאנחנו קבוצת צמרת שרצה לאליפות ובגלל שחזרנו לבלומפילד אז גם יום חלש יראה 15 אלף אוהדים איפה כל השאר? זה קהל שמושפע מאוד מהמסביב: מהתקשורת מההייפ מהמחירים מהמזג אוויר ושוב אני אומר, לכל קבוצה גדולה יש קהל כזה שהוא השינוי בין בסיס האוהדים לבין ״המטרה״ שנגיד שאצלנו היא ממוצע של מעל 20 אלף. כאשר כל אוגוסט התקשורת מפמפמת על בלומפילד ומכבי נותנים קמפיין טוב של מכירת מנויים והמזג אוויר טוב, אז יגיעו לך מול חדרות למיניהן 23 אלף. החל מהגשם הראשון והפאקים שהתגלו בבלומפילד, התקשורת עשתה הכל (בצדק או לא? דיון אחר) כדי להוציא את בלומפילד הכי רע שיש. לאנשים מהפורום חוץ מויכוחים על השיפוץ זה לא משנה כי כמעט כולם פה בפורום הם מהקהל המובטח, לאוהדים שבאים מדי פעם (כן גם מנויים) זה משנה ועוד איך. שכל השבוע שומעים על דליפות וחוסר גג ובעיות בשיפוץ ואז מתחילת הסופש יורד גשם, מלא אוהדים יעדיפו לקחת את הילד לאיזה I jump במקום מקורה ומחומם. למה חיפה עם תנאים כמו שלנו מביאים ממוצע גבוה יותר? דבר ראשון הם לא, תחילת עונה הבאנו כמה אלפים יותר כל משחק ולאחרונה הם מביאים יותר, זה מתקזז. דבר שני זה פשוט שקר להגיד שהתנאים שלהם הם כמו שלנו. נתחיל מגג, נמשיך ממחירי מנויים וכרטיסים, ונגיע גם לתקשורת שיוצרת הד חיובי על הקהל שלהם מה שרק מושך עוד. אמ;לק- לכל קבוצה גדולה בארץ יש קהל אוהדים קבוע (סביבות 10+) אין מה להיות מושפע מתגובות של אנשים אחרים שאומרים ״קהל של מכבי תירוצים, גשם, פקקים״ ״קהל של ביתר תירוצים, נגישות ושעות״ ״קהל של חיפה מזויף, איפה הייתם בקרעל עליאזר״ כל הטענות האלו תכלס בינינו צודקות אבל הן פונות למעגל השני של הקהל, ובגלל זה השוואה של כמויות קהל היא לא יותר מפיקנטריה בשבילי. ובכל זאת, בלי קשר לקהלים אחרים, הייתי רוצה לראות בלומפילד מלא, האם מכבי יכולים להעלות את היתרונות על החסרונות כדי להביא ממוצע גבוה מ20? זה לא תלוי רק במכבי אלה גם בעירייה, או שפשוט יחתימו את ערן
  12. באפליקציה הרשמית, בתפריט בצד יש אופציה ״מופע אורות״ כשנכנסים כתוב ״ממתין לתחילת המופע״ מישהו יודע להגיד מה זה? מכינים לנו איזו הפתעה?
  13. אוי זה מעולה, פעם ראשונה שאני מגלה איך בן דור נראה, לפי הקול שלו דמיינתי אותו שונה לגמרי
  14. בסקר שממנו העברתי לפה את השאלה היה רוב לחזרה של ערן לצערי... מצד אחד זה פייסבוק ובטח מלא אוהדי חיפה הצביעו מצד שני אני כבר התייאשתי מהאוהדים שלנו בפייסבוק
  15. האמת שאני מחבב את בלבול, לא תופס ממנו כמאמן גדול, אבל הוא בחור חביב לעומת סחלה המאמנים שעושה פה משחק הכיסאות בליגה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.