Jump to content

Ambition

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Ambition

1. רק עכשיו שמתי לב שהשורש א.נ.ס מופיע גם בשם הפרטי וגם בשם המשפחה של היווני.
  2. המצב שלהם עדיין לא כזה רע אם הם ידעו להודות שהקיץ הזה היה זחוח ברמות היסטוריות, ובראש ובראשונה בכר שמשנה לשנה השחקנים שהוא בוחר נראים גרועים יותר. לא הייתי עדיין קובר אותם בראייה לשנים הקרובות, מה שכן, אם תפסתי מהם מועדון עם חזון להצליח באירופה, ההתנהלות שלהם בשנתיים האחרונות בנוגע לרכש הראתה לי שהם לא יותר ממכבי חיפה 2 שלא ידעה לנצל הזדמנויות כשהיו בטופ.
  3. אשכרה הקמצנים האלה התחשבנו על כמה עשרות אלפי יורו בגלל שטקוס ובסוף הביאו את היצור היווני הזה. מדהים כמה שנה אחרי שנה מועדונים ישראלים לוקחים כמובן מאליו את האפשרות להתמודד על הכנסה כל כך גדולה מהעפלה לליגת האלופות, ולא מתחזקים בהתאם.
  4. אנסטיס הזה עם הופעה של מרגל בק.ג.ב. אחת המכירות הגדולות שאני זוכר. וזה לא מוריד משאר העלובים שם.
  5. כל מתפרצת זה חצי גול. לא ראיתי דבר כזה. באר שבע פשוט מרוסקת.
  6. יותר מבזה לדעתי. ויסלה היתה טובה מבית"ר באופן משמעותי. כאן דינמו באה לשחק על איזה 1-0 קטן. אין לה פשוט יריבה.
  7. קיבלו 5 מקבוצה באמת לא מי יודע מה. אחת ההופעות המבזות בהיסטוריה של קבוצה ישראלית כלשהי. ברק בכר שאני מחזיק ממנו יצא אדיוט גדול בקיץ הזה.
  8. באר שבע היתה אשפה גם בשנה שעברה (להלן ההופעות הנוראיות שלה בשלב הבתים באירופית), רק שלא היתה מי שתיקח בליגה. היה ידוע לכל שהם חייבים לחזק את ההרכב הראשון עם קשר 50-50 איכותי, חלוץ ושחקן כנף. במקום זה הם הביאו כמה בינוניים גנרים מהליגה ושתי משבצות של זר ביזבזו על סוג השחקנים האחרון שהם היו צריכים.
  9. אייבינדר זה אחד האוברייטדים הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי. כמה כלום ושום דבר בשחקן הרכב של קבוצה שמתיימרת להצליח באירופה. באר שבע בדיחה בקיץ הזה. כל אדם בר דעת ראה שבחירת הרכש שלהם בקיץ היתה פח אשפה.
  10. בוא נחבר רגע את כל המדורגות והלא מדורגות ביחד ונראה את תמונת המצב בפלייאוף: בלתי עבירות: סביליה, זניט, בשיקטאש, בראגה, פיינורד, לייפיציג, ברנלי. קשות מאוד אבל עבירות: גנט, גנק, אלקמאר, אולימפיאקוס, אטאלנטה, בורדו, קופנהגן, פאוק. סיכויים די שווים: ראפיד וינה, פרטיזן בלגרד, רייקה, מולדה, אופה, אפולון לימסול, שטורם גראץ. ספרטה פראג, סטיאווה בוקרשט, מאריבור. באתי להגיד לך שלטעון ש"כמעט ואין סיכוי לעלות לבתים" זו הצהרה מוגזמת, אבל במבט מפוכח יותר על האופציות, כן, נצטרך יכולת שיא ולא מעט מזל בהגרלה.
  11. פעם אם מישהו היה בטעות מעלה את השם של אז'ובל כולנו היינו צוחקים וזה היה ברור לכולם שמדובר בהומור. מה שעצוב זה שהפעם אני כבר לא בטוח.
  12. מועדון הפאר שהגיע בעבר לשלב רבע גמר גביע המחזיקות פתח באירוע חדשנות בהשתתפותו של הנשיא יעקב שחר. טקס הפתיחה המרהיב כלל ילדים מכל חבלי הארץ שקיבלו את פני הנשיא עם זרי פרחים ופרקי שירה. הנשיא צפוי אף לשאת נאום וללחוץ את ידם של 20 ממשתתפי הטקס שזכו במעמד המכובד.
  13. הסקירה של מכבי חיפה בתקשורת הקיץ הזה היא לא פחות מביזיון. מנסים לשווק אותם ברמה של ערוץ הקניות.
  14. זה נראה בתמונה כאילו ילד בן 6 מבקש חתימה מלוחם WWE
  15. ולכן אנחנו צריכים להוקיר כל הגרלה סבירה כמו שקיבלנו עד עכשיו ולעשות הכל כדי להתקדם כמה שיותר שלבים. להתאבד על כל משחק באירופה מעכשיו. אגב מסכים עם 'זה ברשת' שחייבים לקוות שנהיה מדורגים. ב'מדורגות' אשכרה כמעט כל הקבוצות קשות.
  16. הכושר שלהם העונה יותר רלוונטי מאיך שהם היו בשנה שעברה. הם כבר הספיקו בליגה לנצח העונה את קייראט ולעשות תיקו מול אסטנה. מראה על איכויות.
  17. באזל בפלייאוף זה כסף ברצפה. סלבה, יש לך שבועיים לחשוב על משהו.
  18. אין לך מה לדאוג, זו באמת אחת האופציות הנוחות שיכולנו לקבל, פשוט לא איזו קבוצת דייגים. אני שם כסף שהם טובים מפרנצוורוש לצורך העניין (הליגה הקזחית הרבה יותר טובה מההונגרית). כשמוסיפים לזה פרמטרים כמו נסיעה ארוכה וזה שהם כבר בכושר באמצע הליגה, זה מראה שמדובר באתגר לא כזה פשוט.
  19. כשנרגעים קצת מההקלה שלא נפגוש את בשאקשהיר, הליגה הקזחית קשוחה מאוד. המכלול מראה שהם לא כאלה קלים, מקום שלישי בליגה טובה, הנסיעה הארוכה לשם, זה שהם כבר באמצע העונה. לא להקל ראש חברים.
  20. די ברור שהקירח יסדר לנו את באזל בפלייאוף, אבל לסיבוב 3 אחלה הגרלה. פרה פרה.
  21. רשם בשאקשהיר כבר בצוואה. הקירח מוכן לכל תסריט, עם כל הכבוד למוות באמצע שידור זה לא מה שיהרוס לו את התוכניות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.