Jump to content

Ambition

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Ambition

1. איזה טעויות הוא עשה? זכורה לי אי הבנה אחת בינו לבין מילסון שחשבו שהיה פאול והפסיקו לשחק. מלבד זה לא זכורה לי טעות הגנתית שלו וכן זכורים לי כמה פעמים שחיפה טוב על חורים של אחרים. בהתקפה הוא אחד משלושת השחקנים הכי מורגשים שלנו לצד מילסון וזהבי.
  2. פתחנו את המשחק דווקא ממש טוב. מאוד נהנתי מהעשרים דקות הראשונות. גול מכלום של הסלובנים ופתאום איבדנו ביטחון והתחלנו להתקיף בהססנות. מילסון נהדר, אבל צריך טיפה לשפר את ההחלטה האחרונה. הוא עובר יפה את השומר אבל לפעמים מפספס קצת שחקנים פנויים שנמצאים במצב טוב ברחבה. ואן אובריים מאוד נחלש ב20 דקות האחרונות. משחק רק אחורה ולרוחב. דן ביטון לא עושה כלום במשחק שחייבים 10 יצירתי שמסוגל לעבור את השומר שלו. מקווה לראות את תורג'מן בקרוב. צריכים את הטכניקה והיצירתיות שלו. יונתן כהן כמעט ולא בא לידי ביטוי.
  3. דניאל ניסה לתפוס את הכדור במקום להדוף. באסה.
  4. ישש. יאללה לדרוס. אפשר להשיג יתרון גדול לגומלין. שלא נתחרט אח"כ.
  5. פתיחה טובה למשחק. קצב טוב. רביבו ומילסון תענוג בינתיים.
  6. המשחק הכי חשוב של העונה. מכבי עם פתיחת עונה מהטובות שאני זוכר בשנים האחרונות מבחינת יכולת (עד כדי כך שהגענו למצב שמאוכזבים שניצחנו רק 1-0 קבוצה שסיימה בשמינית קונפרנס). יש מאמן ווינר ורעב מאוד להצליח עם רעיונות מעולים, אנחנו עוד נתחזק ב2-3 שחקנים. יש צעירים מלהיבים כמו תורג'מן ורביבו שיעשו את העונה הזו עוד יותר מרגשת ורק ילכו וישתפרו ככל שהעונה תתקדם. הפכנו למועדון שאפילו אימפריות אירופאיות לוטשות עיניים לכיוון של השחקנים שלו. הראנו לפרקים קצב משחק ועקרונות התקפיים שמציתים את הדמיון. יש כל כך הרבה דברים טובים להסתכל עליהם. מחר משחק על עונה שלמה. לעשות הכל כדי להשיג מקדמה רצינית לגומלין. בניגוד לשנים קודמות, השנה אני מרגיש שאפשר להגיע רחוק באירופה. לא יזיק אם גם הקהל יבוא מחר בטירוף על זה.
  7. פבריציו עם דיווח עדכני מהשעה האחרונה שהעיסקה נסגרה: - דניאל אמור לשחק בחמישי הקרוב ואז מיד לטוס למינכן לבדיקות רפואיות - העיסקה היא 5 מיליון יורו פלוס בונוסים -חוזה ל5 שנים (ולא ל4 כמו שדווח לפני כן)
  8. כיוונתי לכנף ימין. אני מסתכל על פוטנציאל הכדורגל שאפשר להפיק איתו לעומת יוני שאומנם מביא מספרים כרגע אבל אני מאוד לא אוהב את השטף ההתקפי איתו. רוצה לראות רביעיה של תורג'מן, זהבי, מילסון ופארפה.
  9. מרגיש לי שממהרים מאוד מאוד פה לקבוע האם תורג'מן מתאים לאגף או לא. צריך לזכור שני דברים. הדקות שהוא שיחק שם היום היו כשהוא היה כבר גמור מעייפות ובכל מקרה כמעט ולא קיבל כדורים כל המשחק, גם כשהוא שיחק כ9 וכל שכן בכנף. אפילו שדרנית הקווים טענה במחצית שקין ציין בפני השחקנים שהם צריכים לחפש אותו הרבה יותר. כשהוא כן קיבל כדור ובודדו אותו פעם אחת באחד על אחד כשהיה לו מרווח לתקוף את השומר שלו, זה היה נראה טוב, הוא עשה מובים יפים וזה נגמר בקרן אבל בכיף הוא יכל גם לעבור את השחקן שלו. יש לו שינוי כיוון, יש לו טכניקה, יש לו כוח מתפרץ, יש לו תנועות שיכולות להוציא את השומר שלו משיווי משקל. זה לא איזה שחקן שמתבסס רק על מהירות ותו לא. נכון לעכשיו, לא רואה שום אינדיקציה שהוא לא מתאים לשחק בכנף. כמובן שככל שנראה יותר ככה נדע יותר.
  10. לעולם לא אחשוש ממכבי חיפה כל עוד יש לנו בעלים כמו מיץ'. עם בעלים כמוהו תמיד ארגיש שזה בשליטתנו. אם נתנהל נכון, נעקוף אותם, אם לא נתנהל נכון, הם יהיו בעמדה טובה יותר. אין לי ולו שמץ של טענה הכי קטנה למכבי על זה שהיא מוכרת את דניאל למועדון טופ 5 בעולם כמו באיירן. דניאל זה מבחינתי דוגמא אידיאלית לאיך כן צריך להשתמש בפרוספקטים שאנחנו מייצרים, נהנים מהם כמה שנים ואז מוכרים לאימפריות אירופאיות ומייצרים לעצמנו שם של מועדון שמייצא שחקנים בזמן שחיפה מייצרת לפרנצווארוש ולליגה היפנית. הבעיה היא לא עם המכירה של דניאל הבעיה היא בזה שלקח לנו שנה יותר מדי להשתמש בשחקן כמו גלוך (שחקן כזה מריצים כבר מגיל 17), ושאנחנו עושים את אותה הטעות עכשיו עם תורג'מן. ברגע שנשתמש בכלים שכן יש לנו, ובמשאבים האדירים שמחלקת הנוער שלנו שהיא טובה משל חיפה מייצרת, וברגע שנתחיל להשתמש נכון בכסף שהכנסנו כדי להנחית כאן שחקנים בפרופיל גבוה יותר, אנחנו נגיע רחוק. אגב עוד סיבה למה אני אשמח אם הכדורגל הישראלי ישיג את המקום ה15 בדירוג הכללי. זה לכל הפחות יבטיח לנו שגם אם נסיים במקום השני אנחנו נתמודד על עליה לליגת האלופות, כשאנחנו כמועדון לגמרי שווים התמודדות על עלייה לצ'מפיונס, ונוצר פה גם מצב שאנחנו וחיפה נידחוף אחד את השני לקצה. לא רק שאני לא מפחד מתחרות, אני מחבק אותה (יודע שזו לא דעה פופולארית, אבל נסו לשים רגע את האגו בצד ולחשוב על היתרון בזה). יש לי ביטחון מלא בפוטנציאל שלנו תחת מיץ'.
  11. אפשר רגע לפזר קצת אופטימיות בתוך כל בלל הפסימיות שיש סביב ההעברה שלו? אני ממשיך את אותו הקו שטענתי בזמנו עם גלוך, כל אוהד מכבי צריך להחזיק אצבעות חזק חזק שדניאל פרץ יהיה סיפור הצלחה בבאיירן. כי אם זה יקרה זה הולך להזניק את השם של המועדון שלנו למחוזות שלא הכרנו ונוכל לקבל סכומים הרבה יותר גבוהים בעתיד על שחקנים. תחשבו מה זה ששחקן שהגיע מ"משום מקום" פתאום מצליח בבאיירן, נהפוך למוקד סקאוטים מכל העולם ולמוקד שימשוך שחקנים צעירים לבוא דווקא אלינו. לא מסכים עם הטענה "מה עשינו עם כל הכסף שקיבלנו עד עכשיו", זו ראייה צרה מדי. מועדון שמכניס כסף גדול זה מועדון שיגיע לגדולות בטווח הרחוק. אין קיצורי דרך. מחזיק אצבעות לדניאל שיוכיח שהוא ראוי להיות השוער הראשון עד שנוייר, הגם ככה מבוגר, יחזור מפציעה, זה יעשה למועדון שלנו שם לא נורמלי. מהלכים כאלה חשובים ברמה האסטרטגית לא פחות מהכאן ועכשיו.
  12. אם לא ננסה במשך כמה משחקים רצוף לא נדע. האפסייד עם רביעייה של תורג'מן, זהבי, פארפה ומילסון (נכון לעכשיו) גבוה לדעתי יותר מכל קומבינציה אחרת שננסה. גם איך שאני רואה את זה תורג'מן הוא כל כך מוכשר שלא משנה איפה נשים אותו בארבע עמדות ההתקפה השונות, הוא יהיה עדיף בזכות היכולות האישיות שלו יותר מהמקביל שלו בסגל (שהוא לא זהבי). כמה שאני אוהב את קין ואת הרעיונות שלו, ככה אני באותה מידה מאוכזב ממנו איך הוא לא משתמש בכל האיכויות שיש לתורג'מן. כאילו שאנחנו שופעים בכאלה בסגל.
  13. מסכים עם הרבה דברים שכתבת בפוסט. מצטט את החלק שאני לא מסכים איתו. היכולת של רביבו להבין סיטואציות התקפיות עולה פי כמה וכמה על דוידזאדה. זה עולם אחר לגמרי. הוא כמו שחקן התקפה לכל דבר ועניין כשהוא עולה למעלה. כזה שצריך עדיין ליטוש ולשפר את החדות, אבל שחקן התקפה. בהגנה הוא עשה שתי סגירות גדולות שהצילו אותנו ממצב מסוכן מאוד. מעדיף לספוג את חוסר הניסיון שלו ואת זה שהוא עדיין מתרגל לדרישות הגופניות של להיות מגן פותח במכבי, מאשר לבזבז זמן יקר עם בינוני כמו דוידזאדה. התקרה איתו הרבה יותר גבוהה.
  14. אין אופציה ישראלית עם פוטנציאל גבוה יותר? מישהו מהנבחרת של אופיר חיים, או מהנבחרת הצעירה, או איזה צעיר מדובר, יו ניים איט. אני הרבה יותר בעד הבאה של שחקן שעתידו לפניו עם תקרה גבוהה מאשר עוד בינוני אחרי השיא.
  15. אנשים פה קצת איבדו את הראש. מציעים את קני סייף ושבירו כאיזשהו פיתרון כשבינתיים תורג'מן שמוכשר מהם פי כמה לא משחק. קודם בואו נשתמש נכון בשחקנים שכן יש לנו. להתקפה אני מביא או זר אכזר או צעיר ישראלי עם פוטנציאל גבוה (איזה לאיוס כזה). או אפילו מנסה לקדם מישהו מבטיח מהנוער אם יש כזה. לא בא לי עוד ישראלי בינוני.
  16. מול ראפיד והארטס אנחנו פייבוריטים. יצא לי לצפות בהן כמה וכמה פעמים. גם מול פרטיזן לדעתי. יש פה עוד כמה קבוצות שאנחנו לגמרי יכולים לעבור. קבוצות שבאות לשחק ומאפשרות הרבה שטחים. יש דברים לתקן, אבל אנחנו שווים בתים במינימום השנה. ואפשר גם יותר עם קצת טוויקים בסגל ואם קין יתחיל להשתמש יותר טוב בכלים שיש לו. אני אופטימי.
  17. עד עכשיו רק שפעתי מחמאות לקין. זה המשחק הראשון שלא אהבתי איך שנראינו מהרגע הראשון עד האחרון. מה שאפיין אותנו במשחקים הקודמים זה הדחיפה מהירה מאוד בכל הזדמנות קדימה והרבה תנועה ללא כדור, היום זה לא היה קיים כמעט. נוצר משחק מאוד סטטי ועייף. סורי, אני לא יכול לראות את יונתן כהן. לא מאמין בו. לא מאמין בתקרה שלו. לא מאמין ביכולת הנוכחית שלו. הצורה שבה הוא התחלף עוד יותר הרתיחה. קצת מודעות עצמית בן אדם. מדאיג אותי שמתחילת העונה קין סופר שחקנים כמוהו וכמו אלמוג לפני תורג'מן כאופציה לאגף. תורג'מן בעיני הכישרון הכי גדול בסגל לצד פארפה. שים אותו בכנף ימין, בכנף שמאל, כחלוץ במקום זהבי. הוא צריך להיות בהרכב, לקבל את כל הגב מהמאמן, ומשם זה שלו לאבד את זה. קין סתם מסבך פה שלא לצורך. מאוד אשמח לראות רביעייה התקפית כזו: -----------------זהבי------------- תורג'מן-----------------------מילסון ---------------פארפה------------ יש פה פוטנציאל גם להרבה חילופי מקום בין שחקנים.
  18. לוקחים שחקן כפרוייקט אישי בגיל 17-18, לא בגיל 24 וחצי.
  19. 1. אוהב את רובי קין וחושב שיש לו את היכולת להפוך אותנו למפלצת. 2. מרגיש שאנחנו מפספסים את דור תורג'מן בענק. הוא כישרון מיוחד ויש לו סט יכולות שיכולות להתפתח לשחקן שובר שיוויון עבורנו, לא פחות. חייבים למצוא דרך להתחיל לשלב אותו.
  20. תחשוב שכל נקודה שאתה משיג משפרת מעט את הסיכוי להגרלות טובות יותר בעתיד ולהצלחות גדולות יותר באירופה, ומשפרת את מעגל ההצלחה. חשיפה גדולה יותר למועדון ולמיתוג שלו, יכולת למשוך צעירים מוכשרים יותר בעתיד מתוך הרעיון לאפשר להם במה באירופה, אתה גם פוגש שם קבוצות אירופאיות מאוד מכובדות ומקבל הזדמנות לבחון את עצמך מולן, יש אפשרות לחלק דקות בין יותר שחקנים ולהשאיר אותם שמחים. מי אנחנו שנזלזל במפעל אירופי. תראה את התפרצויות הרגש שהיו לפיורנטינה ו-ווסטהאם בשנה שעברה בגמר, שני מועדונים אירופאיים שמתחרים בליגה המקומית מול הקבוצות הטובות בעולם, ועדיין מתרגשות יותר מה"מפעל הזניח" הזה לדבריך. מפעל אירופי זה קסם מיוחד שמכיל בתוכו המון יתרונות אסטרטגיים ומקצועיים. לא יודע איך אפשר לא לרצות לקחת חלק מזה.
  21. "אם אתה משחק בצורה מסוימת שבה הקהל רוצה לראות כדורגל, זה ברור שהקהל יהיה מאחוריך ואני מבין את זה מאוהדי מכבי. ראיתי את זה בכמה מהלכים הערב. אבל אנחנו חייבים לתת להם את הרגעים האלה. היו כמה רגעים יפים בבילד אפ שלנו שהיו ממש טובים ואני חושב שהם העריכו את זה" הדובר: רובי קין. זה ציטוט (מוואן) שכמעט שווה חתימה.
  22. כמה התפתחויות מעניינות בגזרת אוסקר גלוך למי שזה מעניין אותו. -המנהל המקצועי המוערך שלהם כריסטוף פרוינד שבחר את גלוך חתם בבאיירן מינכן ועובר לשם בעוד כמה שבועות. -מתיאס יאסלה המאמן גם בדרך לעזוב. פבריציאו רומאנו מדווח שהוא בדרך לליגה הסעודית. (לטעמי מהלך טוב לאוסקר, השיטה השמרנית של יאסלה לא החמיאה לגלוך). -סקו קויטה, סוצ'יץ' וקפאלדו עם פציעות, שלושה שחקנים שמתחרים בצורה כזו או אחרת על דקות איתו. -ששקו, זיוולד, ג'וניור אדמו ונואה אוקאפור נמכרו לליגות הגרמנית והאיטלקית. נכון לעכשיו התפנה לו המון מקום בהיררכיה. יהיה מעניין לראות איך כל השינויים בצורה של הקבוצה ישפיעו על העונה שלו. יש לו גם ליגת אלופות השנה. משחק ליגה ראשון במוצ"ש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.