Jump to content

Ambition

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Ambition

1. שחקני ההתקפה הם האחרונים שהייתי נופל עליהם במשחק הזה. הבילד אפ מההגנה לקישור ומעלה כל כך איטי, שחקני ההתקפה שלנו מקבלים כדור פעם ב8 דקות. אי אפשר לייצר כדורגל ככה. שעה לוקח לנו לעבור את קו החצי. כל כובד המשקל בצד ההגנתי מה שגורם להתקפה גם לעבוד כל הזמן בצד הזה ולהתעייף עוד יותר. ביטונים אאוט במחצית.
  2. ראיתי משהו כמו 15 משחקים שלו שם, וקיבלתי את הרושם ההפוך בדיוק. גם האוהדים שלהם טענו שהוא הרבה פחות טוב כקשר מאשר כבלם. הוא לא נייד ולא טכני מספיק לדרישות של היום בעמדה הזו. מתפלא שאתה לא חושב ככה קמחי.
  3. הוא היה טוב שם רק בהתחלת הקדנציה. יש סיבה מדוע סלטיק הסיטה אותו לעמדת הבלם עם השנים.
  4. עם ניר ביטון באמצע זה לעלות עם 10 שחקנים. הוא פשוט משוטט במגרש בלי שום תועלת. סלטיק כבר לפני כמה שנים הבינה שאין לו מה לתרום בעמדה הזו. מאוד אוהב שלישיה התקפית של זהבי מילסון ותורג'מן, יש לה המון פוטנציאל. אבל צליה הראתה בבלומפילד שהיא מצויינת במעברים והיינו חייבים לעלות עם מרכז שדה הרבה יותר דינמי ואתלטי. שני הביטונים לא זזים.
  5. אתה מציל אותי המון פעמים עם הקישורים האלה (עד מתי ערוצים בתשלום). תודה דאבל.
  6. כשהוא עולה להתקפה, זה ממש לקבל שחקן התקפה לכל דבר. היום לכל קבוצה אירופית שמכבדת את עצמה יש מגן כזה. מצרך כל כך חשוב. כשהוא יצבור עוד ניסיון בצד ההגנתי, ויקבל יותר ויותר ביטחון לעשות את מה שהוא מסוגל בהתקפה, הוא יהיה מטורף.
  7. ספציפית לגבי המשחק שלו היום, היה לו משחק חלש מאוד. היתה לו אשמה בכל הגולים שכבשנו למעט זה של רביבו. בראייה כללית, אין לו נתונים מיוחדים, והוא לא צעיר בן איזה 17-18 ששווה לתת לו להתגלח על חשבוננו ואחרי כמה שנים לפחות לכסות את ההשקעה במכירה עתידית גדולה או כמנייה שתשדרג אותנו. לדעתי לא שחקן לרמות שמכבי צריכה לשאוף אליהם.
  8. יוצג היום ב10:30 באופן רישמי במסיבת עיתונאים: https://fcbayern.com/fcbayerntv/en/fc-bayern-live-free/first-team/fc-bayern-free-live-streams-training-press-conference
  9. אמיר גנאח. ילד שעלה מהנוער שלהם. צפיתי בהם כמה פעמים העונה וכל פעם שהוא קיבל דקות הוא היה נראה ב2 רמות מעל כל מה שיש להם.
  10. אשכרה השחקן הכי טוב של הפועל ב"ש זה ילד בן 19 שאף אחד לא הכיר עד לפני שנייה. אמיר גנאח הזה שחקן שחקן.
  11. בפן המקצועי, דניאל מגיע בתיזמון מושלם לבאיירן עם ההגעה של כריסטוף פרויד שהוא אחד האנשים הכי מוערכים בעולם הכדורגל בתחום גילוי כשרונות צעירים ופיתוח שלהם. אין לי ספק שכל עוד פרוינד (שהיה זה שהביא את גלוך לזצלבורג) יחזיק בתפקיד שם, דניאל יקבל עוד יותר סבלנות ממה שהוא היה מקבל שם בד"כ. אני גם תוהה מה היה החלק של פרוינד עצמו מאחורי הקלעים בהגעה שלו. רק עם הזמן נדע. לדעתי זה בזבוז זמן מיותר להתעסק ב'מה היה סיכוי להשאיר את דניאל' ועדיף לנתב את האנרגיה בשאלה החשובה איך אנחנו ממנפים את ההעברה ההיסטורית הזו שלו להמשך צמיחה של המועדון. להכות בברזל כשהוא חם.
  12. נראה שמאוד מחזיקים מהפוטנציאל שלו. איזה כיף לראות את זה. כשטוכל משתמש בביטויים כמו 'נרגש', 'עובדים קשה כדי שהעיסקה תיסגר' ו-מקווים מאוד שזה יקרה', זה מראה משהו.
  13. מעצבן אותי שלרגע ההיסטורי הזה נועה קירל צריכה להידחף. לפני שבועיים אף אחד בכלל לא דיבר על זה שהם ביחד, פתאום צריכים להזכיר אותה בהקשר שלו כאילו היא אישתו כבר 10 שנים. דניאל בחור שקט, צנוע, הדבר האחרון שהוא צריך בבאיירן זה שהמכונת יח"צ המהלכת הזו תוציא ממנו את כל הפוקוס. והנה. במקום לדבר עליו אני צריך לדבר עליה. מעצבן. בהצלחה דניאל!! הלוואי שתהיה סיפור הצלחה שם. זה יעשה למכבי פלאים.
  14. יוריס הופך לברומטר שלנו השנה. כשהוא טוב ומשחק קדימה, הקבוצה הרבה יותר שוטפת. כשהוא נראה עייף ומחפש כל הזמן להרגיע ולעשות את הפעולות הרוחביות, המשחק מאוד תקוע. אם זה ימשיך ככה אנחנו נקום וניפול לא מעט עליו השנה. ולכן חייבים לעבוד איתו חזק מאוד על הכושר הגופני שלו. ציינתם איך הוא מרים את הראש, בדקות הלא טובות שלו זה בדיוק מה שהוא לא עשה ופספס נתיני מסירה קדימה.
  15. יכול להבין אותך. אצלי זה ככה מאז שאני זוכר את עצמי. תמיד מסתכל על הפוטנציאל כשהקבוצה ברגעים הטובים שלה ועל זה בונה את האופטימיות שלי. אני חושב שמבחינת פיקים, הכדורגל תחת קין הוא מהטובים והשוטפים שאני זוכר בשנים האחרונות.
  16. אני נלהב או מבואס ממאמן על פי היכולת שקבוצה מציגה תחתיו ב'פיקים' שלה. מה שמלהיב אותי לגבי קין זה שב'פיקים' שלנו זה נראה מעולה. חילופי מקום, לחץ ודחיפה מהירה קדימה, כל הזמן מחפשים את המסירה המקדמת במקום את הרוחבית, אנחנו יוצרים לחץ לא נורמלי על היריבה, וזה כשחסרה עדיין איכות מבחינת חומר שחקנים. הוא יצטרך להגיב עם חילופים מוקדמים יותר, מקווה שיתחיל להשתמש בתורג'מן למשך הרבה יותר דקות, ושימצא דרך לגרום לקבוצה לשמור על הפיקים ההתקפים האלה לאורך הרבה יותר זמן. בהגנה אני חושב שהעמידה של כל הקבוצה צריכה להשתפר. שם זה הרגיש שאם היינו פוגשים שחקנים עם יכולת אישית גבוהה הם היו עושים לנו הרבה צרות. יש הרבה מה להיות אופטימי מבחינת הרעיונות של קין. לא יכול לחכות לראות איך נראה תחתיו כשהוא יכיר עוד יותר את הסגל ויקבל את השחקנים שהוא רוצה.
  17. נפרגן לו בנושא? נכנס מעולה היום. סחט עבירות, עשה פעולות יפות על הקו, קינח בשער נהדר. מאמין גדול בכישרון שלו. לדעתי הוא לא גירד עדיין 30 אחוז ממה שהוא יכול להפוך להיות כשיצבור ניסיון.
  18. תורג'מןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן איזה כישרון ענק הוא.
  19. עוד עוד עוד להכניס את תורג'י במקום יונתן. ללחוץ על הגז.
  20. יששששששש גול כל כך חשוב. יאללה להמשיך לדרוס.
  21. את זה גם אני לא מצליח להבין. מנחש שלא אהבו/לא סמכו על פארפה כי הרגישו שהראש שלו לא יהיה במשחק. אין הסבר אחר לזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.