Jump to content

Ambition

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Ambition

1. וואו, אדירה: עוד עוד עוד, להפיץ. אתם לא מבינים איזה אדיר זה יהיה אם נחשוף אותם בשקר כזה גדול. כושלאמ אמא שלהם.
  2. סרטוני המשך שמוכיחים את מיקום הנפילה. חייבים להפיץ את זה בכל מדיה בינ"ל אפשרית ומיד. לכל מי שיש את ההשפעה: https://t.me/abualiexpress/50668 https://t.me/abualiexpress/50668 בינתיים גם ראש הממשלה מוציא הודעה רישמית (למה בעברית ולא באנגלית??) ועכשיו לעבור למתקפת נגד: כל גוף תקשורתי בינלאומי ששיתף פעולה עם הפייק ניוז נגדנו, נושא באחריות על כל אירוע טרור שיקרה עקב ההנפצה השיקרית הזו. לתבוע התנצלות, ומחיקת כל זכר לפייק ניוז שהם הפיצו.
  3. הנה תיעוד חד וברור של השיגור רקטה הכושל שלהם. מופיע בהתחלת הדף: https://rotter.net/forum/scoops1/817974.shtml להפיץ בכל מקום אפשרי. ולתבוע כל ערוץ תקשורת או עמוד פייסבוק/טוויטר/רשת בינלאומי על תמיכה בתעמולה של אירגון טרור.
  4. אני לא מבין, אין איזה אמנה בינלאומית לגבי הפצת פייק ניוז? דברים כאלה יכולים לייצר נזק בלתי הפיך למדינה, גם אם היא הקורבן בסיפור. גורמים רשמיים של המדינה חייבים, עכשיו ברגע זה, לא עוד שעה, עכשיו, לדרוש מכל ערוץ תקשורת בינלאומי שפירסם או רמז ולו טיפה שאנחנו אלה שהיינו אחראים על תקיפת הבי"ח, שיתנצלו ויחזרו בהם מיד, תוך כדי שהם אומרים בפירוש שמדובר בירי של הג'יהאד האיסלאמי. פשע שנאה יכול להיות גם באינטרנט, זה לא חייב להיות רק בנשק חם.
  5. ימח שמו וזכרו של כל דף טוויטר, של כל דף פייסבוק, ושל כל גורם שגינה אותנו על החמאס שירו על עצמם. אשכרה הם כיוונו רקטה שנועדה לפגוע באזרחים חפים מפשע שלנו, והסעודים, הטורקים, אל ג'זירה וכל תומכי הטרור האלה ניסו להפיל את זה עלינו. ימח שמכם תומכי טרור ארורים.
  6. זה חייב להשתנות. אין פה בכלל שאלה ואוי לנו אם ניכנע בקרב התודעתי החשוב הזה. אם נכנע זה זה ישדר לעולם שאנחנו מסכימים עם ההאשמות כלפינו. חייבים לעשות הכל כדי להפוך עליהם את השקרים שלהם. להראות צילומים ולהפיץ את זה לכל ערוץ טלויזיה בעולם ולכמה שיותר משפיענים עם הרבה עוקבים, תוך כדי העברת המסר שהם לא בוחלים בשום אמצעים גם אם זה אומר לסכן את בית החולים שלהם כדי להמשיך בטרור וגם אם זה אומר להפיל עלינו את הפשעים של עצמם. אני מכיר המון אנשים ששינו את התודעה שלהם לגבי המלחמה הזו ברגע שהעמידו מולם עובדות.
  7. צה"ל, הדוברות שלו, וגם אנחנו כאזרחים צריכים להבין שמלחמה לא פחות גדולה מול הפסיכופתים האלה מטנקים ומטוסים, זה לחשוף את השקרים שלהם לעולם ולהראות את הפרצוף המעוות שלהם. השקרים שלהם הופצו? להחזיר להם באותו מטבע ולחשוף לכל העולם שהם משקרים וגם מפציצים את בתי החולים של עצמם. לדבר בשפה שלהם. להכחיש זה לא מספיק, צריך להשתמש בכל חומר ומדיה אפשרית נגדם ולהראות איך המוח המעוות שלהם עובד. להפיץ צילומים קונקרטיים בכל מקום אפשרי. רוב האנשים בעולם די נייטרלים למצב ורק רוצים לינוק מידע משכנע. רק צריך לתת להם את זה. הדבר הכי גרוע זה להיות תמיד המגיב ולא היוזם. גם התקשורת הכנועה שלנו לא עושה מספיק. דוגמא קטנה: הילה קורח מדווחת בכניעה "גם אם זה לא אנחנו עשינו את זה, המסר השקרי כבר עבר". מה האדישות הזו? יש לך במה לדבר לכל העולם, תשתמשי בה. תבהירי שהפלשתינים מניפולטיבים, משקרים לכל העולם, משתמשים בצורה צינית בבית החולים כדי לייצר נראטיב שהם הקורבן, תזעקי את הזעקה שלנו. לא, היא בוחרת להגיב בכניעה "המסר כבר עבר".
  8. כנראה שזו רקטה או כלי נפץ כלשהו של החמאס שהתפוצץ מתוך הבית חולים או מתוך שטחי הרצועה על בית החולים. והנה דוגמא למה ההסברה שלנו כל כך עלובה. הפלשתינים וכל האנטישמים שתומכים בהם רצים מיד לבכות לכל העולם להראות כאילו אנחנו מפציצים בית חולים. זה החלום הכי גדול שלהם, לייצר נראטיב שאנחנו האכזריים בסיפור. כמו טרוריסטים חסרי מצפון ומוסר קלאסיים. שיסובבו תמיד את הפשעים שלהם לצד השני. במקום לרוץ לכל מקום בחדשות ולהראות הוכחות שהם עשו את זה, אנחנו מחכים, ומחכים, ומחכים, ובינתיים הם מעבירים את המסר שאנחנו עשינו את זה למליוני אנשים שאח"כ לך תגרום להם להבין שהם יונקים מסר שקרי. הגדילו לעשות וואלה החלאות האלה כשרשמו בכותרת : "דיווח פלסטיני: צהל הפגיז בית חולים". אנחנו עשרות שנים מסרבים להבין באיזה שפה צריך לדבר מול הפסיכופתים האלה. הם ישקרו וירצחו גם את הילדים שלהם בשביל להיראות מסכנים, וההנהגה שלנו באדישות שלה במקום לזעוק לעולם את השקרים שלהם.
  9. בשעת מלחמה, כשמאות מליוני אנטישמים מנצלים את הזמן הזה להפיץ עלינו פייק ולגרום לשנאה כלפינו, פוליטיקה זה הדבר האחרון שמעניין אותי, לא צפיתי עד עכשיו בערוץ 14, אבל חייב להגיד שאחרי כמה ימים שניסיתי את כל הערוצים האחרים, התחלתי עכשיו לצפות בערוץ הזה, ולפחות בכל מה שנוגע למלחמה עצמה, אני מרגיש שהוא הכי מייצג את דעתי. לא יכול יותר עם תרבות ההכלה המסריחה הזו באולפני החדשות. די. אני מסתובב כל היום ברשתות, רואה כמה שנאה ומניפולציה הזבלים האנטישמים האלה יוצרים כלפינו, כמה הם מנסים לייצר נראטיב שאנחנו ממציאים דברים ושהם הקורבנות. ואז כשאני חוזר לאולפנים של ערוצים 11,12 או 13 אני מרגיש שאני צופה בחבורה של מנותקים נאיבים. זה או אנחנו או הרעיון הפלשתיני. לא רואה איך אנשים עם אידיולוגיה נאצית יכולים לחיות לצידנו בשלום.
  10. עוד לפני הפנדל דוידזאדה מסר פעמיים כדור הישר לרגליים של הבלגים. נכנס מעופף לגמרי.
  11. בכייה לדורות לא להשיג פה תיקו לפחות. לגמרי אפשרי.
  12. הטעות בגול היא הרבה יותר על ביטון מאשר על רביבו לדעתי. כדור עומק לשחקן התקפה בודד שנעמד מול שוער, זה תמיד קודם טעות של הבלם. בלם קצת פחות צב מביטון מטאטא את זה.
  13. אגב, שמתי את השידור על מיוט (נמני קשה להאזנה), הם הזכירו את ההכשלה של מילסון בדקות הראשונות? איך זה לא היה פנדל? איך אפילו לא בדקו בוואר? איך אף אחד מהקבוצה לא הפעיל לחץ על השופט לבדוק את זה? היתה שם דריכה ברורה על הרגל שלו.
  14. חוסר הביטחון של ניר ביטון ולוקאסן בהנעת הכדור שלהם מאחורה מחרבנת לנו את כל הבילד אפ. אפס קור רוח יש להם. כנ"ל למשפתי. דור פרץ אוויר, זהבי באחת המחציות הכי חלשות שאני זוכר ממנו. מי שהיה טוב הוא קניקובסקי. השחקן הכי טוב שלנו במחצית לדעתי. מילסון חייב להבין שבליגה האירופית הוא לא יגע הרבה בכדור והוא חייב להיות הרבה יותר יעיל בכל נגיעה שלו.
  15. נימני מפרשן זה להתחיל אוטומטית עם מינוס שער. נקווה שנשרוד את זה.
  16. דור תורג'מן עומד כרגע העונה בליגת העל על קצב של שער כל 37 דקות. מגיע לו הרבה יותר מהפירורים שרובי נותן לו.
  17. איזה ילד זה. כמה אהבה. אני משתדל לראות כל משחק שלו מאז שהגיע לזלצבורג, וחייב להגיד שזה המשחק הכי טוב שלהם שראיתי מאז שהתחלתי לעקוב. גם לפני האדום הם נראו מצויין. אוסקר ספציפית היה חד מאוד, מהרגע הראשון דרש כדורים ורצה שהמשחק יעבור דרכו. בד"כ אני מתלונן שהוא נעלם באשמתו, הפעם אני יותר מאשים את צורת המשחק של קשרי האמצע שמתעקשים פעם אחר פעם להעביר את כובד המשקל של המשחק דרך המגנים או בכדורים ארוכים מפגרים במקום דרך הפליימייקר שלהם. לתחושתי בקבוצה מול בנפיקה שברוב הפוזשנים הכדור אצלה וכל המשחק שלה בנוי על הקרקע ופחות על מעברים, היכולות שלו היו באים לידי ביטוי הרבה יותר טוב. בגלל זה אני גם מקווה מאוד שבתחנה הבאה שלו הוא יגיע לקבוצה שהיא דומיננטית עם הכדור ומתבססת על תיקתוקי מסירות. טוטנהאם, ברסה, ארסנל, עולות לראש כקבוצות בסגנון הזה. אולי אפילו ברייטון. אבל כמובן בשביל שהוא יתקדם לקבוצה כזו הוא חייב עכשיו להמשיך ללחוץ על הגז בכל משחק, להמשיך לייצר כמה שיותר מספרים ולשפר את המעורבות בשטף ההתקפי. רוצה לראות אותו מייצר 3-4 מצבים במשחק ולא רק מצב אחד. אני לגמרי מאמין שיש לו את היכולת לזה. גם היום, קצת יותר חדות והוא מייצר לעצמו או לאחרים שני מצבים נוספים. זלצבורג עולים למשחק הזה עם ההרכב הצעיר ביותר בהיסטוריה של ליגת האלופות. ממוצע גילאים 21 וחצי. ועדיין ניצחו בבנפיקה. מכונה.
  18. נכון לעכשיו, אני עומד על זה שעזו השחקן עם הפוטנציאל הכי גדול במחזור הנוכחי. ככל שאני עוקב אחריו יותר ככה הדעה הזו מתחזקת אצלי (הוא היה נראה רמה מעל כולם במשחק של נבחרת הנוער מול רומניה). יש לו שילוב פסיכי של זריזות, מהירות, טכניקה ו"שיווי משקל" שמאוד נדיר למצוא בשחקן ישראלי. אין ספק שהוא צריך לשפר קבלת החלטות, ועדיין זה לא שקבלת ההחלטות שלו נוראית. פשוט טעונה שיפור. גם הרבה פעמים הוא צעד לפני כולם מרוב שהוא זריז ושחקנים כאלה פחות באים לידי ביטוי ליד שחקנים כבדים יותר. להמשיך לכוון אותו עד שזה יתפוס. אם זה היה תלוי בי הוא בכיף מקבל דקות קבועות בקבוצה הבוגרת כמחליף באגף או כ10. גם בלאי כישרון מאוד מעניין, אוהב שהוא בנוי טוב ואתלטי. אבל יש לי חולשה לשחקני התקפה זריזים ותחבולנים שהכדור דבוק להם לרגל. בלאי מרגיש לי יותר צפוי מעזו. שאלה יהיו הצרות שלנו. אם אפשר ששניהם יקבלו כבר עכשיו דקות בבוגרים, קונה את זה.
  19. יופי של הודעה!. לא מכיר את הסרטון הויראלי, אבל כיף לשמוע שגם את רואה בו משהו מיוחד. מטריד שלקח שם כל כך הרבה זמן לזהות פוטנציאל כזה. לא צוחק ג'ודי, הייתי מת לראות אותו מקבל דקות בקבוצה הבוגרת, גם אם הוא כרגע לא פיזי (הוא בנוי בערך כמו דן ביטון) יש בכישרון הגולמי שלו משהו שמזכיר לי את אוסקר. הביטחון שלו עם הכדור והזריזות זה משהו מיוחד. בלאי לצורך ההשוואה יותר פיזי אומנם אבל הרבה פחות טכני לטעמי.
  20. צפיתי במעט מאוד משחקים של הנוער, אבל חייב להגיד שהשחקן שהכי מרשים אותי מבחינת כישרון, יותר מבלאי, זה מישהו שלא הוזכר באשכול הזה בכלל עד עכשיו. יש ניחוש על מי אני מדבר? אני מדבר על אורי עזו. הזריזות, הטכניקה, היכולת לעבור שחקנים בשטח קטן, להשתמש בהטעיות גוף ולעשות מהלכים לא צפויים. כישרון גולמי ברמה גבוהה לדעתי. @judymaccabi אני בטוח שאת צפית בו יותר. מה ההתרשמות שלך ממנו? למה הוא פחות מדובר פה?
  21. אני איתך לגמרי. מאז שאני זוכר שהתחלתי לאהוב כדורגל הנבחרת היתה מין קבוצה שנייה שאני אוהד. כשזה נוגע לנבחרת אני עושה ניתוק ובעדה. היא גם חלון ראווה מצויין לשחקנים שלנו. אני עדיין חלוק בדעתי על אלון חזן. אני אוהב את זה שהוא מגלה פתיחות ומזמן כמה צעירים מבטיחים, מצד שני קשה לי לשכוח שהוא העדיף לספסל את גלוך ולהעדיף שחקן חלש כמו ספורי על פניו. יש כמה שחקנים שהוא זימן שהייתי בכיף מוותר עליהם לטובת מספר צעירים נוספים שהפוטנציאל שלהם הרבה יותר גבוה מהמקבילים שלהם. ספורי כאמור מיותר מאוד, שחקן חלש. גם בריבו מיותר. היה אפשר בכיף לזמן את חלאילי ותאי עבד במקום. כן, הם חסרי ניסיון, אבל נמצאים בכושר מצויין (גם תאי עבד נראה מצויין בקבוצת המילואים של פ.ס.וו). נניח שאנחנו בפיגור ונצטרך שחקן שיבוא וישפיע מהספסל, מי יכול לעשות את זה על הנייר יותר טוב, ספורי הגמור או חלאילי עם האתלטיות שלו שהוא בשלב בקריירה שהוא מת להוכיח? החלטה הזויה של חזן. גם על גבי אני לא כזה סומך במעמד כזה אם אני צריך להיות כנה. הוא לא נפיץ מספיק. סוג שחקן שיותר הולך עם הזרם מאשר משדרג. אני רוצה שחקנים נפיצים בנבחרת. לדעתי גם למקין עדיף משמעותית על גולדברג. הרבה יותר אתלט, הרבה יותר טכני. עם כל הכבוד לניסיון של גולדברג, הוא בלם פחות טוב עם פוטנציאל נמוך משמעותית. שגם פתח את העונה רע. משחק חשוב מאוד. הלוואי שתורג'י באמת יפתח בהרכב וישתיק גם את כל הסקפטיים. לא יהיה שמח ממני עבורו.
  22. מה אשמח לקבל מכל דרג: 1. פרנצווארוש, גנט, זאגרב 3. הלסינקי, טרנבה, לוביליאנה, זוריה 4. כל קבוצה למעט נורשלנד ולוגאנו בית פסיכי אפשרי: פרנקפורט בשיקטש נורשלנד
  23. כל הבילד אפ שלנו היום מההגנה והקישור כל כך לא חד היום. מפספסים המון מצבים טובים לקדם את המשחק עם החלטות פשוט לא טובות.
  24. מה יונתן כהן עושה? יש לו מסלול פנוי לגמרי ללכת אחד על אחד והוא מוסר אחורה לבלם. לא יכול להיכנס לראש של שחקנים לפעמים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.