Jump to content

Ambition

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Ambition

1. עוד נקודה: התינוקות והנשים בשבי התגלו עבור חמאס כיותר נטל מאשר תועלת לפרופוגנדה שלהם. ברור כשמש שברגע שהם ישוחררו זה יטה את הכף עוד יותר לטובת הפרופוגנדה שלהם. ילדים שלהם נהרגים בזמן שהילדים שלנו שוחררו. הדרך היחידה בלבד לחסל את חמאס, זה מבצע צבאי מסיבי תוך כדי סיכון חלק מחיילינו, במקביל לעבודה הסברתית סזיפית עם אינסוף תיעודים שיוכיחו שימושים של חמאס באזרחים כמגן אנושי ועבירות על חוקי מלחמה. זו הדרך היחידה בלבד לצאת מנצחים מול אירגון טרור. חישוב פשוט: מה עדיף (בתסריט סביר) 250 חיילים נהרגים בזמן מבצע להצלת החטופים, תוך כדי הצלה של לפחות 50 מהם בחיים? במקרה כזה, נתנו אפס מתנות לטרור, לקחנו את הקרדיט אך ורק לעצמינו, במקביל חשפנו את רוב תשתיות הטרור שלהם ושעון החול הדיפלומטי משחק לטובתנו. חיילים נהרגו או מסכנים את החיים שלהם עבור מטרה נעלה ולא עבור מטרה לא ברורה שתשרת את החמאס. או עיסקה עם השטן. 53 יוצאים בחיים, שאר ה190 חטופים נרצחו. החמאס מסדר מחדש את כל מערך הלחימה שלו בדגש על היטמעות באיזורים שהלחץ הבינלאומי יקשה להילחם בהם, חיסול חמאס ייארך בחודשים רבים, בזמן שהלחץ הדיפלומטי גובר וגורם לנו להיות אפילו עוד יותר רופסים. והכי גרוע: הפלשתינים קיבלו לגיטימציה לכל מה שהם עשו ב7 באוקטובר בכך שחמאס הוכיח להם שזה איפשר להם לשחרר "אסירים". בזמן שאירגוני טרור נוספים יקחו את השואה של 7 באוקטובר כמקור להשראה. הם עושים לסמרטוטים שמנהיגים אותנו שח מט. פשוט שח מט. איך עוצרים אותם? איך גורמים לרופסים האלה שמקריבים את כל היהודים כרגע על מזבח הטרור לשנות כיוון חשיבה? צריכים לארגן פה הפגנה של 2-3 מיליון איש. אני אחד שלא יוצא אף פעם להפגנות אבל להפגנה כזו בהחלט אצא. אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
  2. אני כבר יומיים מסתובב ברמת עצבים שאני לא זוכר את עצמי הרבה זמן. אם הצבא שלנו לא מסוגל להתמודד מול אירגון טרור, אפשר לסגור אותו. לעשות משא ומתן עם השטן בפני עצמו, לא להיות מסוגל להחזיר את החטופים שלנו במבצע צבאי יצירתי, זה להיכשל מול אירגון טרור. זה לגרום להם להבין שאחרי השואה שהעם שלנו עבר ב7 באוקטובר עם אכזריות שהמוח לא יכול לתפוס, זה לגיטימי לתת להם ולאירגוני טרור נוספים להרגיש שכדאי להם לחטוף לנו אזרחים לאיזורים מאוכלסים, שכדאי להם לאנוס את נשותינו, שכדאי להם להתעלל בילדינו. שהם עוד יקבלו בתמורה דברים. נחטוף ילדים ונסתתר בתוך בתים של אזרחים? אז מה, לגיטימי, ישראל הרי מתכופפת ותיתן לנו מחבלים בתמורה. אז למה שלא נעשה את זה יותר. היא תתכופף ותיתן לנו הפסקות אש. נחטוף לה 300 אזרחים, פעם ב נטפטף להם תינוק פה תינוק שם, במקביל נפעיל לחץ בינלאומי כמו שאנחנו יודעים טוב טוב, כי ישראל מכירה בנו כ"עם שמגיע לו להילחם על חירותו", ונמשיך לזיין לה את הצורה ולא לתת לה אף פעם לנצח, כשאנחנו מקבלים יותר ויותר לגיטימציה בעולם (ראו ערך סקרים בקרב הציבור הצעיר בעולם). מעניין מתי נתעורר ונבין שלוחמה מול אירגון טרור היא לא לוחמה רגילה. היא לוחמה שדורשת מערך הסברתי משומן פי 1000 ממה שהיה לנו עד עכשיו. בגלל חוסר מערך כזה (כולל בצבא עצמו, שצריך להחזיק "חיל הסברה", לא פחות), אנחנו נמנעים מלהילחם באיזורים מאוכלסים ברמה שאנחנו באמת צריכים. אנחנו נמנעים מלחלץ את החטופים שלנו כי זה דורש הסברים לעולם על התמונות הלא נעימות שהם יראו. כי זה דורש להזכיר לעולם יום יום שעה שעה שהפלשתינים הם אלו שבחרו בחמאס והם משת"פים מרכזיים שלהם, ש 86% מהם תומכים במה שהחמאס עשה ב7 באוקטובר ומה אתם חושבים שחמאס הולך לעשות עכשיו ב4 ימי הפוגה האלה? הוא קורא את המפה, רואה כמה לחץ הפרופוגנדה שלו מפעילה על העולם, אז הוא הולך להיטמע עוד יותר בתוך אזרחים בימים האלה. הוא הולך לרפד היטב במוקשים את המנהרות, הוא הולך לעקב בעוד כמה חודשים נוספים את מה שיכולנו להשיג בלי הפסקת אש כזו, בזמן שהסיכוי להציל את שאר השבויים, התשושים ממילא, יתקזז משמעותית. ועם המערך ההסברתי האפסי שלנו ועם מנהיגים רופסים שמכירים בנאצים הפלשתינים כ"עם לגיטימי", הטרור תמיד יהיה עם ידו על העליונה. תמיד. להקיא על הרפיסות הבזויה שלנו. על האפסיות בחוסר יצירתיות שלנו. על התבוסתנות המערבית שלנו במזרח תיכון ג'יהדיסטי.
  3. אתם לא תתעוררו מתישהו? כמה נאצים אתם רוצים שהם יהיו איתנו כדי שנפסיק להסביר למה צריך לקבל אותם? כמה תינוקות בתנור אתם רוצים כדי להתעורר? כמה חגיגות ברחובות שלהם אחרי הטבח אתם רוצים? כמה יריקות על הגופה השבורה של שני לוק כשאפילו אדם אחד לא מנסה להפסיק אותם אתם רוצים? כמה לינצ'ים? וזה עוד פחות אכזרי ממה שהם יכולים. הם אומרים לך בבירור שהם נאצים, תתחילו כבר לקחת את המילים של האויב שלנו ברצינות במקום שכנועי אלף לילה ולילה של חשיבה מערבית. מה כזה קשה בלהיות אדם מוסרי ולא להכיר בנאצים? בגלל שהם על הגבול שלנו יש חוק שמכריח אותנו להכיר בהם? למה כל דבר לחשוב פוליטיקה? אל תאבדו צלם אנוש. זה שאנחנו נותנים לעם הנאצי הזה לגיטימציה, זה הנזק הכי עצום. יותר מכל דבר אחר. אם ישראל שנמצאת במלחמה איתם מכירה בהם ונותנת להם, לדגל ולסממנים הנאצים שלהם לגיטימציה, למה שכל העולם לא יתן? אם נתאחד נגדם ונעמיד קו חזק וברור שהם אויבים מרים שלנו ואנחנו לא נכיר באף אחד מהם, כל השיח ה"מכיל" וה"אוי אוי אוי, איך העזתם להילחם בבית חולים שהוא בסיס של טרוריסטים", לא יקרה מלכתחילה. נתחיל להיות הרבה יותר משכנעים. הציבור העולמי לא אוהב בלופים. כל ההכלה הזו היא בלוף שלא סוחף אחריו אף אחד. אני קורא ראיונות של אנשים שצמחו מהקהילה הזו של הפלשתינים, אני יודע שהמידע שלי מצוצמם (למרות עבר קרבי והתחככות של כמה שנים עם האוכלוסיה הזו) לכן אני מקשיב לאנשים שספגו את כל התרבות שלהם ומבינים פי אלף יותר ממני וממך איך הם חושבים. תקשיבו לאנשים כמו ירון אברהם, דור שחר, תימור דוד עאקלין. אנשים שמכירים את הרצונות, את החינוך, את הערמומיות, את הרצחניות והאכזריות שלהם יותר מכל אלוף זחוח בדימוס.
  4. התוצאות האלה עוד יותר מתסכלות כשהממשלות שלנו מסרבות להכריז על הפלשתינים כאויבים שלנו. חייבים להכות בברזל כשהוא חם ולהוציא חוקים נוקשים כבר עכשיו, כמו איסור על כל הבעת הזדהות עם סממן שלהם, איסור להניף דגל פלסטין, איסור להגיד על אדמת ישראל "אני רואה בעצמי פלסטיני" וכהנה וכהנה. להפסיק עם כל הצביעות וחוסר ההומניות הדוחה שלנו בכך שאנחנו מכירים באנשים שמעוניינים לרצוח אותנו. פלשתיניות=נאציזם. להתחיל לפעול חוקתית. לא נמצא הזדמנות טובה יותר להיפטר מהעול הזה של לנסות להסתדר בכוח עם הנאצים האלה.
  5. אגב שאלה למבינים פה: האם קיים חומר גז מרדים שניתן לפיזור בחללים סגורים? האם יש למדינת ישראל את הטכנולוגיה לייצר משהו כזה? השלכת גז מרדים למנהרות החמאס זה הנשק המושלם לפיתרון בעיית החטופים. מרדימים את כולם, והורגים את מי שצריך בלי לפגוע בחטופים.
  6. תרצה או לא תרצה, יש כרגע מצב נתון והוא קטלני בהתסכלות לעתיד. אני אצייר רגע תרחיש קצת מפחיד אבל אפשרי בסבירות גבוהה: השהידים סביבנו הבינו שאפשר להפתיע אותנו. עצם העובדה שהצליחו לחדור אלינו כוחות בהפתעה זה משהו שיתן להם דרייב לעשות מתקפת פתע הרבה יותר גדולה. הם יפעילו סוכנים שימשיכו להתסיס כאן את המקום, ימשיכו לפלג בינינו ולגרום לאנשים להתייאש מהמנהיגים שלנו. חיזבאלה ראה עד כמה התוכנית של החמאס הצליחה ומחכך את ידיו בהנאה. הוא אומר לעצמו בשביל מה לי להיכנס עכשיו למערכה כשהם בשיא הדריכות? הישראלים האלה יודעים טוב טוב להירדם וגם התחילו להתנהג כמונו ולהילחם בינם לבין עצמם. הוא יחכה לזמן הנכון כששוב נתעסק בביבי ובשמאל, כשבמקביל איראן תנסה להכניס כמה שיותר מהכוחות שלה לאיזורי הגבול שלנו ושל עזה במסווה של "אזרחים" כי היא מבינה שמה שהצליח לחמאס ב7 באוקטובר היתה המסה הגדולה של המחבלים ולאו דווקא האיכות, ואז, בשילוב הפעלה של הסוכנים האיראנים שאין לי ספק שפועלים בשטחי המדינה, להפעיל מבפנים גם את הערבים שרואים את עצמם כפלשתינים ושונאים אותנו, בזמן שהם לומדים את מוקדי הכוח של המדינה (והם הראו שיש להם יכולת מודיעין הרבה יותר טוב ממה שדמיינו) ואז אתה כבר באמת יכול להיכנס לסכנה קיומית. האם מתוך ההבנה הזו עדיין רעיון כמו עידוד עזיבה של תושבי הרצועה על ידי תמיכה כספית הוא משהו "משיחי" וקיצוני? אנחנו קרובים למלחמת הישרדות יותר ממה שהרבה אנשים רוצים לדמיין. הרשות הפלשתינית כל כולה היא טרוריסטית באידיולוגיה שלה. זה שהיא מנהלת מסך עשן של שקט, לא אומר שהשקט הזה עוזר לנו מעבר ל"כאן ועכשיו". אז מה שאני אגיד זה ככה: או שאנחנו משנים את כל פני הרשות הפלשתינית, שזה אומר פיקוח אמריקאי/גורם חיצוני שאנחנו סומכים עליו שיהיה זה שיתווה שם את כל מערכת החינוך שם שמצד אחד כן תשמר חלק מהתרבות שלהם ומצד שני אפס סובלנות לגילוי טרור ואנטישמיות, או שנמשיך לשלם כסף למסך עשן הזה בזמן שבשקט בשקט הם מתכננים את מתקפת הפתע הבאה וה-הרבה יותר גדולה עלינו. לילדים ולנכדים שלנו מגיע יותר ממלחמות שנועדו רק לדחות את הקץ לפעם הבאה כל פעם מחדש. הגיע הזמן לעשות מהלכים מנצחים ולא תבוסתניים, כמו פעם.
  7. הרשות הפלשתינית יותר מתונה מחמאס? יאללה בואו נכיר בהם כי במקום היטלר הם רק דוקטור מנגלה. לא יכול לשמוע את התבוסתנות הזו כבר. יש אינספור חומרים על כמה שהם רוצים בהשמדתנו, אני מדי פעם שולח לינקים של חוקרים בכירים שמנמקים את זה, מי שעדיין מסרב להבין, בעיה שלו.
  8. מה שאתה אומר בעצם זה שהכי טוב זה לתת לרשות נאצית לייצר אשליה של יעני עושה שקט (בזמן שאבו מאזן ימח שמו וזיכרו מנצל כל הזדמנות אפשרית לייצר שנאה כלפינו בצורה "דיפלומטית" כמו שאחרי תקרית הבי"ח הוא רץ ישר להכריז על 3 ימי אבל, או זה שהוא משלם ישירות משכורות למחבלים) כדי שחס וחלילה הפרצוף האמיתי שלהם לא יתגלה? זה מצב שאתה מוכן לחיות איתו בשלום? **** ששם את האצבע המזורגגת שלו על סכר של מאות אלפי שטופי מוח, שאותה רשות שה"אינטרס שלנו שהיא תשאר בשילטון" מלמדת אותם בבתי הספר כמה טוב זה לרצוח אותנו? שכל השטחים יהיו כמו ג'נין, הלוואי. שהפרצוף האמיתי שלהם יתגלה לכל העולם. לא מוכן לקבל יותר את זה שאנחנו משתפים פעולה עם השקר שלהם רק כדי שיהיה שקט מדומה עד ה7 באוקטובר הבא (שרק בנס לא התגלגל למשהו פי 5 יותר קטלני, מהצפון ומתוך ערביי הארץ).
  9. אם תמיכה של ארה"ב משמעותה לייצר אשליה שאפשר לעשות שלום עם השטן הנאצי, אנחנו אמורים לשבת בשקט ולקבל את זה? כמו שאני מכיר את ארה"ב, הדבר שהכי מניע אותם זה תדמית של עושי השלום בעולם. לפמפם בכל ערוץ חדשות אפשרי נתונים על כמה שהרוב המוחלט של הרשות הפלשתינית תומך בג'יהאד ובהשמדת העם היהודי, שלא תהיה אפילו תחנה אחת בינלאומית שהנתונים האלה לא מגיעים אליהם. אתם תראו לבד שארה"ב פתאום כן תכיר בזה שהפלשתינים=דעאש. ההסברה של גופי הממשלה שלנו כל כך אפסית, לכן אנשים בעולם לא מבינים עד כמה הפלשתינים אנטישמים שרוצים בהשמדתנו, ולכן קל לדמוקרטים לצייר תמונה ששלום אפשרי איתם. אם זה היה תלוי בי, אחד כמו איתמר מרקוס שהוא חוקר בכיר של החברה הפלשתינית צריך לעשות 50 ראיונות באנגלית ביום בכל הערוצים הבינלאומיים השונים. זה נשק לא פחות חשוב מ F-35
  10. אלפי ישראלים מתנדבים מרצונם לעשות הסברה בחו"ל, משכנעים אנשים ברחבי העולם שהרשות הפלשתינית היא יישות טרור לכל דבר ועניין, ואז באה הממשלה המזורגגת שלנו ומעבירה להם כסף, במקום להכריז על הפלשתינים כאויבים שלנו. זה שלא הצלחנו לנתב את השואה שעברנו ב7 באוקטובר להכרזה על הפלשתינים כאויבים שלנו זה פיספוס בלתי נסלח. זו אולי היתה האפשרות היחידה שלנו לעשות צעד כזה כשיש לנו סיבה "דיפלומטית" שיכלה להתקבל יחסית בשקט. כמה שהמנהיגים שלנו מטומטמים ולא ערכיים. אוף אוף אוף.
  11. אני משתדל לעשות כל היום הסברה בחו"ל, לענות ולהגיב לכמה שיותר לאנשים בפלטפורמות השונות (בתגובות, לא משהו פורמלי). בכל מקרה מתפתח סיפור מעניין ששווה לעקוב אחריו. ב12 בנובמבר יש לבריטים את יום הזיכרון הלאומי. ביום הזה גם יש קריאה מצד כל המפגינים הפרו פלסטינים לעשות את "הפגנת המליון", הם קוראים למליון תומכים לצאת ולהפגין למען חינם פלסטין. הבריטים מדברים על זה הרבה בתוכניות חדשות שלהם וחלקם קוראים לבטל את ההפגנה, לא מעט תושבים בריטים כבר לא יכולים לסבול את המוסלמים בגלל זה. עד כדי כך שמדברים כבר על פוטנציאל למלחמת אזרחים עם המוסלמים. התנגשות בין תרבותית ביום כל כך רגיש לבריטים יכולה לשנות דברים באיך שאירופה רואה את האיסלם. לא קשור אלינו ישירות, אבל כן קשור אלינו בעקיפין. ככל שהצד המוסלמי ממאיס את עצמו באירופה, ככה התמיכה בנו על ידם מתחזקת עוד יותר. נמשיך לעקוב.
  12. לא יודע מה הדיבור פה, ברגע שאני מריח קצת פוליטיקה בשיח אני מדלג. בכל מקרה, אוי ואבוי לנו אם נסכים לעסקה שבה אנחנו משחררים מחבלים בשביל החזרת החטופים. אוי ואבוי אם לא למדנו מעיסקת שליט המזעזעת. שחרור מחבלים אומר שאנחנו מייצרים במו ידינו את 7 באוקטובר הבא. הגיע הזמן לגדל כבר ביצים ולהפסיק לעשות עיסקאות עם השטן. איפה הערכים שלנו? מה שכן צריך לעשות, זה שהצבא יצייד כל לוחם בחזית (כולל סוכני מוסד ושב"כ שנמצאים בשטח) במצלמת גו פרו, ובזמן שאנחנו נכנסים למנהרות, שהכל יתועד במצלמות, איך הם מנסים להשתמש בחטופים כמגן אנושי, לתעד את כל פשעי המלחמה שהמחבלים עושים כשמשתמשים באזרחים שלנו כמגן אנושי. מצלמות, תיעודים, מצלמות. שכל העולם יראה. בשפה הזו צריך לדבר עם העולם.
  13. אתר חשוב שמתעד את הזוועות של 7 באוקטובר. להפיץ: https://hamasisisis.co/
  14. גם ראיון אדיר. פירס מורגן מאז פרוץ המלחמה מראיין כל הזמן אנשים פרו פלסטינים (למרות שפירס מורגן עצמו נוטה יותר לצד שלנו בסכסוך הזה). מוסב חסן לקח את הראין הזה לרמה אחרת לגמרי מהראיונות הקודמים שלו. פעם ראשונה רואים אותו ממש רותח מעצבים על אלה שעדיין מפקפקים בכך שישראל היא הטובה בסיפור. אהבתי במיוחד איך שהוא העמיד במקום את כל ה"תומכי פלשתינים למיניהם". מה שכן, אני חושב שהוא קצת מייפה את האוכלוסיה הפלשתינית ה"בלתי מעורבת" כשהוא טוען שהם יחגגו כשחמאס יושמד. הניתוח של הלבנונית הרבה יותר קרוב למציאות לגבי האוכלוסיה הרצחנית שלהם.
  15. האישה הלבנונית הזו מנתחת את המצב אשכרה יותר טוב מ95% מהפוליטיקאים והפרשנים בשקל באולפני החדשות:
  16. רוצה להעתיק לכאן לינק לראיון מאוד פוקח עיניים שיצא היום, בין שני חוקרים רציניים, ד"ר רועי יוזביץ' ואיתמר מרכוס (מייסד מכון המחקר "מבט לתקשורת פלסטינית"). מרכוס הוא חוקר רציני מאוד שנואם בפני פרלמנטים בינלאומיים. כל מי שיצפה בראיון הזה יתעצבן עד כמה הממשלה שלנו, אולפני החדשות והרעיונות המכילים שלהם, והעם שלנו בכלליות נאיבי לגבי העם הפלשתיני הרצחני: https://www.youtube.com/watch?v=rgI5wWu5am4 תפיצו לכל מי שאתם יכולים.
  17. התסריט שאתה מתאר הוא תבוסה בלתי נסלחת של ישראל. מקווה ומאמין מאוד שאף אחד מהאזרחים במדינה ובטח לא בגורמים המדיניים יקבל אפשרות כזו. זה יהיה מעשה בלתי נסלח ובגידה בעם. עד עכשיו אירגוני הטרור בעזה התחפשו ל"טרוריסטים" רגילים, ברגע שהסירו את המסכה והראו שהם נאצים כל אחד מהם צריך להיות מושמד גם על פי אחרון השמאלנים. אין יותר קונצנזוס גדול מזה. שלא לדבר על זה שאם לא נשמיד אותם, זו תהיה תמיכה בטרור לכל דבר כי אין ספק שזה רק יגרום לעולם הערבי שיריח את החולשה שלנו לעוד יותר מוטיבציה להתעצם מולנו. לא רוצה לחשוב אפילו על תסריט בלהות ומאוד לא סביר כזה. להתמקד בדד ליין לקטאר לגבי השבת כ-ל החטופים בבת אחת. ואז מיד לצאת למבצע ההשמדה הסופי בפעולה קרקעית. יקח זמן ככל שיקח, העיקר שניכנס כבר, כי הלובי האנטישמי רק מגביר את הלחץ שלו וחשוב שלפחות בימים הראשונים של הכניסה יהיה לנו גב בינלאומי.
  18. בינתיים הנאצים משחררים 2 חטופים מתוך 203 כ"מחווה הומניטרית". ימח שמם. שיהיה ברור לכולם שהסיבה היחידה שחמאס וקטאר עושים את זה, ודווקא עם אזרחים אמריקאים, היא לעכב את הכניסה הקרקעית ולעכב את ההשמדה שלהם. המטרה שלהם היא לגרום לאזרחים וללובי האמריקאי לראות ש"יש אפשרות להחזיר את החטופים שלהם" ושהלובי יתעסק בזה במקום בהשמדת חמאס. בינתיים, במקביל האנטישמים וכל שונאי ישראל ימשיכו להפעיל לחץ בלתי פוסק להפסיק את המלחמה, מה שיוביל לתבוסה הכי גדולה בתולדות ישראל. לכן צריך להגיד את זה בצורה חדה וברורה, אסור למדינת ישראל וארה"ב לתת פתח נוסף לחמאס וקטאר לייצר עיכובים. המהלך הבא צריך להיות "שחררו את כולם בבת אחת" ביום יומיים הקרובים, או לנתק איתם סופית מגע. אין אסון יותר גדול עבורנו במלחמה הזו אם ניתן להם פתח לשחק איתנו ולטפטף לנו חטוף פה חטוף שם בקצב שלהם. או שתשחררו את כולם ביחד עכשיו או שכלום. כל אופציה אחרת זה להגיד לנאצים "בואו תנהלו אתם את המלחמה".
  19. אירגון טרור שרק לפני שבוע וחצי רצח למעלה מ1000 תינוקות, ילדים, נשים, וגברים חפים מפשע ובנוסף לקח מאות אזרחים נוספים כשבויים, שכל חלומו ומטרת קיומו היא להשתמש באזרחים כמגן אנושי, יוצא עם הודעה לתקשורת, ומיד כל ערוצי התקשורת המובילים בעולם מיישרים עם האירגון החולני הזה קו בלי לאמת את זה קודם עם הצד השני. זה פשוט בלתי נתפס. הדם של כל אחד מאיתנו הוא הפקר. הרבה מאוד אנשים חייבים לשלם על זה במשרה שלהם. אי אפשר לעבור על הטבח התקשורתי הזה בשתיקה.
  20. נשבע לך שאני מרגיש כרגע מופקר. פשוט מופקר. לא הוצאתי מילה של ביקורת על אף אחד במהלך המלחמה, כל מה שחשוב זה שנהיה מאוחדים, אבל יש רגעים כמו הרגע הזה ש1000 פוליטיקאים צריכים להתגייס ביחד בכל פלטפורמה אפשרית ולהראות לעולם את הפרצוף השקרי והמעוות של רוצחי ואנסי החפים מפשע שעומדים מולנו. אף פוליטיקאי לא צריך לישון עכשיו! מדובר בנקודה קריטית ביותר במלחמה הזו. זה יכול להתהפך או עלינו או עליהם. זה הזמן להכות בהם הסברתית בכל מקום ולתבוע מכל גוף תקשורת את הדין על שיתוף הפעולה שלהם עם התעמולה של הפלשתינים בלי שביררו לפני האם המידע שלהם היה מאומת.
  21. ה- BBC וה- CNN שינו את הכותרת שלהם מ"מאות נפגעים בבי"ח כתוצאה מתקיפה ישראלית" לכותרת מאוזנת יותר. אני משתגע מזה שגופי תקשורת בינלאומיים עם מאות מליוני עוקבים מרשים לעצמם לייצר כותרת שקרית ולתת לנראטיב שיקרי לרוץ במשך שעות שלמות על הגב שלנו. יש להם דם על הידיים. הם חייבים לתת על זה דין וחשבון. לא יכול להיות שכל הפוליטיקאים שמברברים את עצמם לדעת כל היום, דווקא ברגעים קשים כאלה לא זועקים את זה.
  22. אין לי כרגע מוטיבציה להתעסק בכן לייזר לא לייזר. אנחנו כרגע תחת מתקפה אנטישמית של עשרות מליוני אנשים נגדנו. כל מה שמעניין אותי כרגע זה להחזיר להם מלחמה. להפיץ:
  23. מלך. עוד עוד עוד. איפה הגורמים הממשלתיים אצלנו שיעשו סבב ראיונות חירום בכל פלטפורמה בינלאומית תקשורתית ויחשפו את השקר הזה של הפלשתינים? אני משתגע מהאדישות שלהם!! 200 ראיונות לכלי תקשורת שונים צריכים לצאת בשעה הקרובה. דרישה לתבוע כל דף או ערוץ טלויזיה שלא חוזר בו. אנחנו בפאקינג מלחמה מול אויב אכזר ושקרן. איפה השבת האש והיוזמה שלנו!
  24. לא חושב שהמערכות שלנו מיירטות מעל אוכלוסיה אזרחית. למרות שזה מגיע לפלשתינים על הפשעים נגד האנושות שלהם, לא ככה הצבא מוציא לפועל. זה בוודאות פאשלה של רקטה שלהם. אם זו היתה המערכת שלנו היית רואה את כל שיירת הראקטות שנורתה שם מיורטת, ולא רק אחת מביניהן.
  25. כן, זה נמחק אז כנראה חשבון פייק. סעמק. בכל מקרה, להמשיך להפיץ בכל מקום אפשרי כל פיסת מידע שמוכיחה שלא אנחנו עשינו את זה. חייבים לחשוף את השקר החולני הזה שלהם. שתבינו עד כמה שקר יכול להיות הרסני, יש 142 אלף תיוגים בטוויטר תחת הכותכת "נתניהו פושע מלחמה". וזה רק על סמך השקר הזה. וזה לצד אינספור האשטאגים אחרים נגד מדינת ישראל והיהודים. אין מילים לתאר כמה אני מתעב כל גוף תקשורת בינלאומי או דף ברשתות החברתיות שמשתף פעולה עם התעמולה של החמאס. אין מחילה לזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.