Jump to content

Ambition

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

425 profile views
  1. לגמרי רואה אותו מגיע לרמה הזו בהמשך. האמת שהוא מזכיר לי את השוער שעמד בשער הנגדי היום כששיחק באנגליה. חייב להיות גם באנקר בנבחרת. איפה הוא ואיפה מרציאנו.
  2. אנחנו נואשים ליצירתיות, לשחקן שיהיה מסוגל לייצר פה משהו מכלום ולנצל את הזריזות שלו. מישהו שיפעיל את זהבי ויובאנוביץ'. הצורך בגלוך זועק לשמיים פה. לא מצליח להבין מה התוכנית ההתקפית של איביץ'. אנחנו הופכים במו ידינו את ניס ליותר ממה שהיא (היא לא ליברפול והיא נראית היום כזו)
  3. מתרגש בטירוף. מרגיש שאפשר לעשות פה תוצאה מאוד יפה. אישית אמשיך בקו שלי, גלוך שווה הרכב מול כל יריבה ויכל לעשות פה שמות מול הצרפתים. 3 בלמים ו3 קשרים זה מספיק בשביל לחפות עליו הגנתית, כשהוא מאחורי זהבי ויובאנוביץ'. מקווה רק שאיביץ' יהיה גמיש מחשבתית ומהיר בחילופים אם דברים לא ילכו מספיק טוב. יאללה, לתת הכל.
  4. יש לי הרגשה שהוא נפל על סוכן ממש חלש. הזייה איך קבוצות אירופאיות שמומחות בפיתוח צעירים לא קופצות עליו עד עכשיו במחיר מציאה כזה.
  5. יש פה אנשים שצריכים להתבגר. כל ה"לנעול" והירידה לפסים אישיים בגלל מישהו שחושב שגלוך צריך להיות בהרכב מורידה את הרמה של הפורום. בשביל מה הפורום הזה קיים בשביל שכולם כל היום יגידו אמן אחד לשני ויסכימו על כל דבר? תהיו פתוחים גם לדעות אחרות. חוץ מזה שאני לא מצליח להבין איך למען השם השחקן הכי מוכשר בסגל צריך לקבל דקות בשביל "פיתוח". אנחנו צריכים אותו כי הוא שחקן אדיר, שרק יילך וישתפר ככל שיקבל יותר דקות. הוא השחקן היחיד בסגל שמסוגל לייצר לנו משהו מכלום בכל רגע נתון. היחיד. תתעלמו רגע מהגיל. בדיוק הרגע דורטמונד ניצחה בליגה הגרמנית כשהכובשים שלה הם בני 17 ו-18. ביינו גיטנס ששיחק נגד גלוך בגמר היורו הוא אחד מהם. האחד משחק באחת הקבוצות הגדולות בעולם, והשני, שהרשים יותר מביינו גיטנס ביורו, לדעת לא מעט מהאוהדים שלנו לא מספיק טוב בשביל להיות באנקר בהרכב של מכבי. עולם מוזר.
  6. אם מישהו היה עושה לקט ביצועים שלו מאתמול הערך שלו היה עולה בעוד חצי מיליון. עבורי זו בכלל לא שאלה של האם הוא מתאים למערך כזה או אחר. הוא עד כדי כך טוב שצריך להתאים את המערך אליו ולא להיפך. ב30 דקות בלבד על הדשא הוא לקח חלק באיזה 6 יצירות מצבים לעצמו או לאחרים. אלה נתונים של מפלצת כדורגל לא של שחקן בן 18.
  7. יש לשחקן הזה עיניים בגב. הוא רואה 10 צעדים קדימה. קליני, כל נגיעה מכוונת ולא מבוזבזת. באמת שהספיקו היום כמה נגיעות כדי לראות שזה שחקן שאתה צריך לבסס את כל משחק הקישור שלך עליו. הוא גאון כדורגל. לא מעניין אותי איך ועל חשבון מי, הוא צריך להיות בהרכב. אין שום מניעה שהוא וגבי (שהיה נהדר היום) יפתחו ביחד.
  8. גלוך שחקן על, אין מילים לכישרון שלו. זהבי עם סיומת פשוט מושלמת. כמה פוטנציאל התקפי יש לקבוצה הזו אם רק איביץ' יידע להשתמש בו. להשיג את השלישי!
  9. איזה קוסם הגלוך הזה איזה. להלחים להרכב.
  10. לא אוהב שחקנים כמוהו. הסטטיסטיקה עם שחקנים בלי שכל תמיד בסוף מתיישרת וגם אם הם יעשו 2 פעולות טובות הם מחזירים עם 10 גרועות. ראש בקיר מדי. חלום גלוך במחצית במקומו.
  11. תחושת החמצה. אריס רחוקים מלהפחיד, בכיף אפשר להשיג 3-0 במשחק הזה ולהגיע רגועים לגומלין. הבעיה היא שההרכב הזה יותר מדי זהיר. גלוך במקום קובאס הפול גז בניוטראל הזה יכל לעשות קסמים מול החורים בהגנה של היוונים. מקווה מאוד לראות את איביץ' מעלה אותו במחצית. אפשר להשיג מקדמה אדירה לגומלין עם קצת אומץ.
  12. אתם רוצים להגיד לי שאין לגלוך מקום בהרכב האפור הזה? מחרפן אותי שהשחקן הכי יצירתי ביי פאר בסגל לא פותח. חוזז וקובאס שחקנים מתסכלים.
  13. קרני צ'וקוומקה מטורניר היורו נוער בדרך לצ'לסי.
  14. גלוך קוסם כדורגל. רואים שהוא עדיין צריך להעלות את הקצב אבל כל נגיעה שלו בכדור מהנה לצפייה. חוץ ממנו לא לוקח שום דבר מההופעה הזו. חייבים להשתפר דחוף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.