Jump to content

YellowAndBlue

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

245 profile views
  1. כל הקטע עם איסור הכנסת ציוד עידוד ופירוק הבמה של אנשי הגדר זה צעד פופוליסטי זול שנועד להסיט את הפוקוס מהמחדל של הכיסאות הדליקים , היו כבר כמה וכמה אבוקות בבלומפילד השנה ובאף אחד מהמקרים לא ראינו שום איסורים והגבלות כמו אחרי הדרבי , מדינת חלם כבר אמרנו
  2. אני קראתי את התגובה של מנכל היכלי הספורט שטוען שלא יוכנסו אביזרי עידוד אבל אני שואל את עצמי למה מתעלמים מהכיסאות הדליקים האלה ומי נתן להם אישור במיוחד במגרש כדורגל
  3. אני בספק שהפועל ימכרו יותר מ1500 מנויים לשער 8 , המיני מנוי הזה נועד רק בשביל שיהיה להפועל תירוץ לא לתת לנו את שער 8 בדרבי
  4. חיפה לא יגיעו לכלום במיוחד לא עם מאמן כזה ... מאמן של מכבי חיפה שמכניס קשר אחורי כדי לשמור על יתרון בבית מול בני יהודה לא יגיע רחוק
  5. הרגשה פנימית חזקה מאוד שלפי התוצאות עד עכשיו וכמות המזל של ב"ש והפועל, ביום שני אנחנו מפסידים נקודות באשדוד..
  6. אני גם חושב שזה הזמן לומר ברוך הבא לברק יצחקי שלהערכתי החל מהעונה הבאה הוא יהיה המנכ"ל במיוחד אחרי שמיץ' לא פסל מנכ"ל ישראלי ולאור זאת גם שהוא די היה יד ימינו של מנספורד בהכל ובטח למד דבר אחד או שניים
  7. כמה נקודות שלי מהמשחק אתמול : 1. בלקמן לא חלוץ לרמה של מכבי מצטער מאוד ולא משנה אם הוא יהיה חלוץ יחיד או על הקו פשוט לא זה. 2. ניקוליץ' נראה כמישהו שיכול לעשות רענון בקיבעון של הקבוצה בכמה נגיעות שלו בכדור הראה משהו אחר . 3. דור פרץ זה פשוט לא דור פרץ של העונה שעברה. 4. טיבי ואמדור יחד עם סבוריט צריכים לשחק ביחד במערך 3 בלמים במיוחד מול קבוצות כאלו , בלי קשר טיבי נראה מצוין . 5. לא מבין למה צריך לעלות עם 2 קשרים אחוריים מול קבוצה כמו חדרה . 6 . על חיפה 7. האליפות השנה תהיה קשה אבל היא תהיה שלנו
  8. לא מבין את זה למה לא לעלות במערך 3 בלמים? ועוד יותר לא מבין איך ברסקי לעזאזל מקבל את חולצת ההרכב
  9. לא כל כך מעודכן , מה צפי הכרטיסים מהקהל שלנו ? נזכה לסולד אאוט בבלומפילד בפעם השנייה ברציפות?
  10. האמת גם אני חשבתי על זה שכל אזור שצפונית להדר יוסף אין שאטלים וגם אין תחבצ מי יודע מה מעניין אם בעתיד השאטלים יתרחבו צפונה יותר לכיוון נתניה / חדרה
  11. יש לי תחושה שהמעבר שלו קשור למעבר של אור דסה לשם לא יודע בדיוק באיזה מתווה אבל מעניין לחכות ולראות
  12. לי באופן אישי עושה רושם שההגעה לבלומפילד החדש יותר מהירה מאשר לפני השיפוץ או שזה בגלל שהרבה אנשים לא באו עם רכבים בעקבות הפחדות על חוסר מקומות חנייה או באמת המענה החדש של השאטלים בכל מקרה תענוג
  13. יש לי הרגשה שקייס גאנם יגיע אלינו השאלה אם בינואר או בקיץ הבא , לדעתי יש לו השנה שנת מבחן אם הוא יכול לעשות קפיצת מדרגה ולהתקדם אז הוא יגיע לקבוצות בכירות יותר בארץ או שהוא אולי גם יבחר בקיצור דרך שנקרא דודו דהאן וילך לבלגיה ..
  14. זה ברור שלא חסרות הפתעות בכדורגל אבל זאת קבוצה שעם טיפה יותר חדות של מכבי היינו עוברים אותם זאת בטח לא קבוצה שברמה של לתת רביעייה לסלטיק בבית .. ההסבר ההגיוני יותר זאת חולשה נוראית של סלטיק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.