Jump to content

R24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by R24

1. לא להוריד רגל מהדוושה! הגיע הזמן לתוצאה היסטורית
  2. הגול השני זה דור פרץ קלאסי, ספרינט ממרכז המגרש עד השער, ככה צריך, לא כמו רוב העונה כשהוא משחק גבוה מדי לפני שההתקפה מתחילה
  3. אישששששששששששששששששששששש איזה גול חייבים לתת 6
  4. אגב כשכהן לא באגף מאסון נראה הרבה יותר טוב התקפית
  5. יותר מדי שחקנים שאני לא יכול לסמוך עליהם בדרבי, קניקובסקי, משפתי והביטונים, בנוסף לכל הבלאגן מסביב זה הדרבי הכי מלחיץ בשנים האחרונות
  6. אני לא מסכים, להפך, אני חושב שהוא מקבל הנחה בגלל שהוא היה פעם שחקן, אם לא היה לו את התקופה, והוא היה נראה ככה ישר אחרי ההשאלות שלו בבבני יהודה והוא והיה נראה ככה, אז זה היה קונצנזוס שהוא גרוע לפחות כמו חוזז אם לא יותר.
  7. באסה אבל זה המצב. העבר לא צריך להיות פקטור, ביכולת הנוכחית שלו הוא לא ראוי להיות בספסל
  8. מכל הצוזזים ואלמוגים ששיחקו אצלנו בשנים האחרונות כהן הכי כושל, בפער גדול
  9. לא ברור למה החילוף היה נחוץ כדי שמילסון יהיה בימין
  10. אי אפשר שפרץ ישחק יותר גבוה מזהבי, זה לא עובד ככה
  11. פרץ צריך להיות ה50/50 דינמי. הוא משחק יותר מדי למעלה, הוא גם הרבה יותר מסוכן התקפית כשהוא נותן את הכניסות הבלתי צפויות ממרכז המגרש, ולא כשהוא מקבל כדור עם הגב לשער, וגם הגנתית הוא לא תורם הרבה כשהוא ממקום כ"כ גבוה
  12. זרינסקי מבוסניה עשתה זניט לaz אלקמאר
  13. שילוח נותן לקופים 5 דקות אקסטרה על ה8 המקוריים, אצלנו לא נותנים כדור חופשי 2 דקות אחרי ה8
  14. חילופים שהיו צריכים להגיע בדקה 50 מקסימום. עדיף מאוחר מאשר לעולם לא
  15. מי שהתחיל את המהלך ומי שסיים אותו - שני השחקנים הכי טובים מתחילת העונה
  16. מסכים שלא צריך לרדת עליו, זה השחקן. אבל זה בדיוק הסיבה למה היה צריך להגיע 10 זר
  17. אין מילים איך לתאר כמה הנבחרת הזאת חלשה הכל על הראשים של צמד הליצנים שאולי יצליחו לבזבז את אחד הבתים הקלים שהיו אי פעם
  18. האמת שלא הייתי מסתכל על זה, אבל זה פשוט קורה כל פעם מחדש, מישהו חייב לבדוק את זה אחורה אגב ה'פצועים' שלהם תמיד חוזרים ישר אחרי שהפגרה נגמרת
  19. איך הוא אוהב לבעוט בדיוק מהנקודה הזאת, זה כמו האלה שזורקים ל2 קצת בתוך הקשת בכדורסל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.