Jump to content

R24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by R24

1. כהן יותר טוב בשמאל, קיקו כנראה יותר בימין, למה רובי מתעקש על הפוך??
  2. רכות בלתי נסבלת, לא מבין מה נסגר עם הזלזול הזה בהגנה, חוץ מזה תנו לי את דניאל בשער, גם הוא לא סופג את זה וגם הוא היה צורח קצת על ההגנה
  3. המאמן שרואה את זה ומחליט לא להוציא אותו אשם יותר
  4. זה לא דור פרץ, לא יודע מה יש לו היום אבל חייב לצאת עוד לפני המחצית
  5. זה שקוף שההוראה של קין זה להאט את המשחק ולתת לחיפה להתעייף, הבעייה שזה לא עובד, הקישור נראה עייף וכבד למרות שהם לא שיחקו בראשון, בעיקר פרץ זה שגרינפלד נחשב לשופט הכי טוב זה אומר הכל על איגוד השופטים, הוא אחד העיוורים
  6. צודק, זה לא משנה יששששששששששששששששש
  7. אגב כל הסיפור הזה - 8 דקות, פלוס שאר המקרים צריך להיות מינימום 12, חכו תראו שיהיה 6 דקות תוספת מקסימום
  8. עוד פעם פוסלים לנו גול בואר על עבירה שאין הוכחה שהייתה
  9. אולי אני לוקח את זה יותר מדי ללב אבל נמאס לי לקרוא בפורום הזה וכל פעם מחדש כותבים פה על קבוצות כאלה ואחרות כ"בלתי עביר" כשנקבל את מנצ'סטר סיטי תכתבו בלתי עביר (למרות שגם שם יש 1-2%) זה יותר מתאים לפורום של הפועל
  10. אני מבין שחזרנו לשגרה, אחד ההזויים שראיתי אבל בליגה הזאת זה פשוט שגרה.
  11. ב5 עונות האחרונות רק פעם אחת זה לא היה מספיק, אמנם עכשיו יש יותר ניקוד בסה"כ בגלל הקונפרנס אבל בעונה הבאה גם יהיה עוד כרטיס לאלופה מהמוקדמות (5 במקום 4), בסה"כ הסיכוי טוב. יותר קשה להגיע לשם, גם אם אתה מדורג, תמיד יש הפתעות
  12. הישג ענק למכבי, שמינית, דירוג, כסף, דירוג שסיכוי טוב שיספיק להיות מדורגים אפילו בפליאוף אלופות, פשוט הישג ענק למועדון, והיד עוד נטויה. וגם לדירוג המדיני, היו סימולציות שנתנו לנו פחות מ5% לסיים במקום ה15 העונה, פתאום אנחנו בסה"כ מרחק נקודה מנורווגיה שבמקום ה15 (הבדל של תיקו בודד)
  13. לא מבין את הקטע של מילסון בימין, זה כזה בזבוז
  14. מזכיר לכם שהשנה 32 נקודות היה מספיק להיות מדורג הפלייאוף ליגת האלופות, אם נגיע לניקוד כזה בקביעות זה יעלה אותנו בדרג להיות קבוצה שמושכת זרים טובים יותר בקביעות (אם כי המלחמה עלולה להשפיע על זה לרעה) בנוסף שני נצחונות במחזורים הבאים וקצת עזרה מהכימיכלים והסיפור של מקום 15 יכול להפתח מחדש, אבל כרגע זה לא נראה כ"כ ריאלי. גם אם זה די קלוש נחמד לדעת שבתרחיש מסוים אנחנו יכולים להתחיל ב2025 ישירות בפלייאוף של ליגת האלופות כמדורגים
  15. בדיוק, זהבי במקום גבי מתחת לתורג'מן חלוץ, מילסון בשמאל ודוידה טרי מהספסל יהיה הרבה יותר אפקטיבי ממה שהולך כרגע על המגרש
  16. להוציא את מילסון מאגף שמאל זה להוציא אותו לגמרי מהמשחק, חבל.
  17. בדיוק אני גם לא הבנתי, היה נראה שהשופט הפסיק את המשחק בגלל שגנדלמן החזיק את הראש, אבל לא שרק לעבירה, במקרה הזה הם אמורים להחזיר לנו את הכדור לא?
  18. מקווה שנעלה במחצית שנייה קבוצה אחרת כי עד עכשיו זה לא זה
  19. זה הכי blatant שהיה. גם ההותספות זמן (דקה במחצית הראשונה אחרי 3 גולים + הפסקת מים?? + 2 דקות במחצית שניה אחרי גול, הפסקת מים עם אבוקות, חילופים) וההתעלמות הבוטה גם של השופט במגרש וגם של הואר, זה בחיים לא מקרי, אין סיכוי, זה בוודאות כדי למנוע מהפועל תבוסה הסטורית עם 6-0 בפעם הראשונה בהסטוריה. הם יודעים שהם יצאו מזה כי זה כביכול 5-0 אז למי אכפת, אבל אסור לשתוק עוד. אם אין עוד הלילה הפגנה מתחת לבית של ליבוביץ' או אדלר אנחנו הקהל הכי אפס בעולם. עם ההנהלה לא מגיבה על זה הם ההנהלה הכי גרועה בעולם האמת היא שאם יש צדק בעולם הזה הצמד האלו לא חוזרים בכלל הביתה הלילה
  20. האמת שבאותו רגע זה ממש הרגיז אותי, כי זה היה במומנטום חיובי, ובגלל ההשלחות הצפויות זה כמובן לא שווה את זה. אבל מצד שני חייבים להודות שההתאחדות שינו את הנרטיב באופן מוגזם, בסופו של דבר לא זרקו למגרש וזה היה בזמן הפסקת מים, אם לא ההתאחדות זה לא היה שווה דיון בכלל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.