Jump to content

R24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by R24

1. בשביל זה אתה צריך מאמן חדש, רובי קין בקושי מוכן לנסות שינויים בסיסיים, איתו זה לא יקרה
  2. הוא לא לומד כלום משום משחק זה הבעיה, טוב נו לפחות יש התקדמות, פרץ לא סיים 90 דקות
  3. במקום לפתוח עם כנף ימין טבעי מתחילת המשחק, ועכשיו בדקה 55 יכל להחליף כנף בכנף וחלוץ בחלוץ הוא בזבז 55 דקות על כלום, וגם עכשיו אין חלוץ טרי על המגרש, יופי
  4. האם נזכה לראות את קיקו משחק בכנף ימין אי פעם?
  5. זה הדבר הכי הזוי שהוא עושה, יוריס השחקן הכי יציב ומתפקד כל העונה, פרץ כבר תקופה לא מצליח לעשות פעולה אחת חיובית, והוא מעדיף להוציא את יוריס, באמת שאני לא יכול להבין את זה
  6. מאז שקיקו הגיע יש לו איזה 20 דקות בעמדה החזקה שלו (כנף ימין) שבה הוא נראה טוב ונתן בישול יפה. בכללי לא חושב שראינו משחק אחד העונה שבה בשולשת העמדות הקדמיות מאחורי החלוץ (כנפיים ו10) שבה כל השלושה משחקים בעמדה החזקה שלהם
  7. ראיתי הרבה חילופים הזויים בחיי, זה נראה לי ההזוי ביותר.
  8. יותר מדי שחקנים שלא מסוגלים לעשות מהלך חיובי, ומאמן שלא מעוניין בלשנות משהו, אין לנו מה לחפש כאן
  9. אני עדיין מנסה להבין מי זה היה שעצר בכדור חופשי שלהם שהשאיר את לוקאסן לבד עם 2 בלמים שלהם, אשם אפילו יותר מלוקאסן
  10. מתי יבין רובי שפרץ לא יכול להיות הקשר ההתקפי שלנו? בטח לא במערך הזה העיקר הוא עצבני
  11. חוץ מצמד מקרי של פרץ לפני כמה משחקים, הוא לא עשה פעולה חיובית כבר מספר דו ספרתי של משחקים, והוא ממשיך לפתוח בהרכב, פשוט הזייה
  12. סוף סוף קצת נחת, וחשוב ששחקני הסגל הרחב יכנסו לעניינים
  13. ועכשיו הוא הכניס את דוידה לצד שמאל, העביר את כהן לימין וקיקו עדיין באמצע, 3 ששחקנים שאף אחד מהם לא בעמדה החזקה שלהם. זה כבר ברמת הפטריק שהיה תמיד מתעקש שהשחקני כנף יהיו עם רגל על הקו
  14. לא מבין את קין, עד שהוא נתן לכהן לשחק בצד שמאל, הוא שם את דן ביטון בימין וקיקו באמצע? ועוד הגול הגיע בזה שביטון יצא מהעמדה שלו והלך לאמצע
  15. יופי לוקאסןןןןן אגב לתת לשחקן פנדל כדי "להחזיר לו את הבטחון" אף פעם לא עובד, וזה עושה את ההפך.
  16. היום זה עוד מובן בגלל המערך, אני יותר לא מבין איך פרץ ממשיך לסיים 90 דקות כל משחק עם היכולת הזאת (למרות הצמד מול ריינה)
  17. השידורים של נבחרת ישראל לא חד צדדיים כמו זה
  18. אין לנו שוער, סליחה אני אתקן, יש לנו שוער, אבל הוא לא בסגל.
  19. קשה לשחק נגד 12 שחקנים כשאנחנו נראים ככה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.