Jump to content

R24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by R24

1. אם כמה שאני חושב שקין מאמן גרוע, כי הוא גרוע, אבל זה על הראש של מנספורד ושאר ההנהלה, איך הגענו למצב הזה? אם יצחקי היה בתפקיד ומעמיד את הסגל הזה היו שורפים לו את הבית
  2. תכלס אי אפשר להעמיד הגנה כזאת חלשה על הנייר ולהיות מופתעים שזאת התוצאה, בטח עם המאמן הזה
  3. חייבים עכשיו להמשיך ללחוץ קדימה, אסור לתת להם לשלוט כמו במחצית הראשונה
  4. אבל למה ההתעקשות לשים את דוידה בצד שמאל שמישהו יסביר ליייי
  5. כנ"ל דוידה יותר מסוכן בימין, אבל קין עקשן. מצד שני לקיקו הוא לא מוכן לתת הזדמנות בימין משום מה.
  6. אדו כנף שמאל לא? למה להכניס אותו לימין בבכורה ועוד כשדוידה על המגרש?? משגע אותי הקטעים האלו.
  7. חחחחחחחחחחח פרץ יששששששששששששששששששששששש
  8. מה עם חילופים? רק שלא יוציא לי את ואן אוברים בטעות
  9. פרץ לא מספיק טוב בלשון המעטה, כבר כמה חודשים
  10. ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששש ואוו מילסון
  11. כל כך מיותר, מצד שני זה נחמיאס ומשפטי אז זה לא מפתיע, פשוט חבל
  12. haaaעיששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששדגכדכד
  13. כרגיל לפני כל מפגש גדול באירופה אני אוהב להשוות בין הקבוצות שפגשנו בשנים האחרונות, לפי המודל של clubelo שמנסה לתת ערך מספרי לכמה קבוצה מסיומת חזקה בנקודת זמן מסוימת. באופן די חריג, הישראליות באירופה כרגע מעל היווניות: מכבי חיפה: 1618 מכבי תל אביב: 1605 אולימפיאקוס: 1589 פאוק: 1589 פנאתינאיקוס: 1543 ככה שהאתר נותן לנו סיכוי של 51.8% לעבור, כמובן שזה לא מדויק בגלל שאנחנו במגמת ירידה ואולימפיאקוס במגמת עלייה, ולוקח זמן עד שהניקוד עולה או יורד משמעותית וכמובן גם בגלל שאנחנו לא מארחים בבלומפילד. אגב לפיורנטינה יש ניקוד של 1737 והאתר נותן לחיפה 31.2% לעבור. להשוואה קבוצות שפגשנו בשנים האחרונות: פ.ס.ו אינדהובן: 1735 ניס: 1659 גנט: 1638 במפגש הראשון, 1658 במפגש השני, ו 1596 לפני המפגש שלהם נגד חיפה. שחטאר: 1759 זלצבורג: 1769 לאסק לינץ: 1555
  14. סוף סוף משחקים עם מרץ והמון תנועה לעומק, חבל שהמסירות מגיעות כ"כ מאוחר כל פעם אבל אם ימשיכו לשחק ככה אז ישתפרו עם התזמון של המסירות
  15. זה. לתת לשחקן פירורי דקות בעמדה לא מוכרת אחרי פציעה זה בדיוק המתכון המתאים כדי להוריד לשחקן ביטחון ולגרום לו להראות רע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.