Jump to content

R24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

356 profile views
  1. לא נורמאלי כמה בקלות אנחנו סופגים. רעננה לא סופגים ככה בקלות
  2. פשוט מצוין מאז הפגרת נבחרות (גם נגד אוסטריה נתן שם 30 דקות מצוינות) כרגע המגן בכושר הכי טוב בסגל שלנו לדעתי.
  3. מצב בעייתי כי ברור לכולם שהוא לא מאמן והוא לא מראה סימנים של השתפרות אבל אחרי שני הנצחונות האחרונים והעליה לאירופה בכללי (במזל גדול) נצטרך להכנס לבור משמעותי בשביל שהוא יפוטר.
  4. הוא תמיד נראה יותר עייף ועושה יותר טעויות במשחקים בשבועות כאלו שיש 3 משחקים בשבוע, הגיע הזמן לעשות יותר רוטציה בעמדה הזאת הבעיה שפטריק מקובע.
  5. קניקובסקי עייף . אני מתחיל לפחד שפטריק יפתח עם טב"ח נגד חיפה. ככה או ככה הוא צריך לנוח קצת
  6. וגם אחרי הגול השני דוידזאדה נראה די עצבני שם לא?
  7. אהבתי את השינוי ךקראת סוף המחצית שגגרו עבר יותר לשחק חלוץ ליד פריצה, ביטון עבר קצת ימינה, סוג של 4-2-2-2, גררו כ"כ יותר מסוכן ככה, מקווה שנמשיך ככה במחצית השניה. מצד שני הקלות שמגיעים נגדנו למצבים, והחוסר תיאום בהגנה מלחיץ אותי.
  8. האמת ששנה שעברה עם דוניס כשעשינו 1/6 לפחות נראינו די טוב והיינו עדיפים על היריבות שלנו, אם אני זוכר נכון המשחק נגד פ"ת אז היה לנו עשרים ומשהו מצבים, בינתיים בשני המשחקים השנה סכנין פשוט היו טובים יותר וגם פ"ת היו פחות או יותר שקולים
  9. ההשוואה במקרה הזה זה לשחקן בלאומית וגם בזה הם יצאו פחות טובים
  10. מסכים שזה לא מדד, אבל סתם תאורתית אתה מצליח לראות את חוזז/אלמוג/טב"ח במדי בני יהודה מבקיעים שלושער במחצית? אני אישית חושב שהסיכויים לכך מאוד קטנים, אולי אלמוג היה מצליח נגד קבוצה מהלאומית, חוזז וטב"ח אין סיכוי לדעתי. תכלס כבר שיחקנו 6 משחקים נגד קבוצות פחות או יותר ברמת ליגה לאומית ושלושתם ביחד הבקיעו גול 1.
  11. אם כבר כל עוד קוואס לא בעיניינים הייתי רוצה לראות מערך כזה ובכלל במקום להביא את קוואס למרות שעל הנייר הוא שחקן טוב אבל זה מכריח אותנו לשחק 4-3-3 כשגם מתי שקוואס יכנס לעניינים תמיד יהיה באגף שמאל או שחקן שזה לא העמדה הטבעית שלו (קניקובסקי,גררו,ביטון) או חוזז/טב"ח שלא ראויים לפתוח בהרכב של מכבי. גם ככה גלזר לא מצליח לעזור במשחק ההתקפה יותר מדי, במערך כזה אני מאמין שעם גלזר פלוס 3 בלמים מאחוריו שיוכלו להשאר מאחורה ולהתרכז בהגנה נהיה הרבה פחות פגיעים ממתפרצות, וגם זה יתן לביטון וקניקובסקי יותר חופש פעולה בהתקפה ועוד חלוץ מרכזי לקבל מהם כדורים
  12. סטטיסטיקה שלו לפי עמדה: כמובן שזה לא מדויק ב100%, זה מבוסס על עדכונים של יוזרים אבל בסה"כ ניכר שאת הרוב המוחלט של המשחקים שלו בקריירה הוא שיחק בקישור, והמספרים הכי טובים כקשר התקפי "10"
  13. אז גם אם אני אישית מנתח את היכולת שלו כמאמן ומפריד את 2 העונות גם בעונה שעברה כבר היו לי הרבה תלונות עליו, יש לו כמובן חלק מאוד גדול בריצה הנפלאה שהחזירה אותנו למירוץ האליפות ומגיע לו קרדיט על זה, אבל גם יכול להיות מאוד שהסיבה לכך הייתה בעיקר מנטלית, אחרי שדוניס פוטר והיה ניכר שהשחקנים לא הצליחו להסתגל לסגנון שלו, וכמובן האפקט הקלאסי של החלפת המאמן שכמעט תמיד נותן לקבוצה שבמשבר בוסט ביכולת כנראה מסיבות מנטליות ורצון של השחקנים להוכיח למאמן החדש שמגיע להם לשחק, זה גם היה תזמון טוב אחרי המשחקים באירופה כשכולם יודעים שקבוצות ישראליות בדר"כ מתקשות בליגה בתקופה של משחקים בשלב בתים באירופה. לדעתי כל הדברים האלו עזרו לקבוצה לעשות את הריצה שהיא עשתה, אבל הנקודה היא שמאז ככל שהזמן עבר נהיה יותר ויותר ניכר שהוא לא מאמן טוב, לדעתי אם לא הייבוש של ביטון בפלייאוף והעדפה לעלות עם ריקן שהיה עם פציעה בגב וקארצב! בתור 10 כשביטון חימם את הספסל אולי עלתה לנו באליפות, וגם את הגמר גביע כמעט זרקנו עם הרכבה של טב"ח בהרכב במקום כהן, ועוד הרבה דברים קטנים. וזה המשיך העונה שלמרות סגל חסר אני בספק אם יש לנו יותר מ60 דקות של כדורגל טוב במצטבר העונה. בסופו של דבר יש הרבה יותר משחקים עם פטריק ששחקנו רע מששחקנו טוב ולדעתי 80% מהמשחקים הטובים היו לפני הדרבי שנה שעברה ו80% מהרעים היו אחרי ולכן הפיצול הזה בנקודת זמן הזאת(דרך אגב הדרבי הזה היה גם המשחק האחרון של גולסה לפני הפציעה).
  14. זה לא סתם "חיתוך כלשהוא" אולי לא הייתי צריך להשוות לדוניס, אלא לרצף הראשוני של פטריק, ככה או ככה המציאות היא שמאז הרצף של 13 ניצחונות ותיקו 1 עשינו עם פטריק בליגה 7 תיקו, 4 ניצחונות ו2 הפסדים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.