Jump to content

Lyar

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Lyar

1. ראיתי את זה בפייסבוק של נוער בנימינה גבעת עדה, למדת באורט?
  2. 90 דקות. 90 דקות מרכש, מהכסף, מהתהילה. 90 דקות זה מה שחסר לנו בשביל שהעונה הזאת תראה אחרת. ללא שער 11, עם כמעט כל ההרכב חסר , עולים עם הנוער וללא זרים. המורה לספורט שלי שאל אותנו באחד השיעורים מזה "ווינריות"? אחד אמר תמיד להיות ראשון, השני אמר לחזור מפיגור והשלישי אמר לדעת לקום אחרי הפסדים. אבל בלב אני ידעתי מזה באמת ווינר. ווינר זה מכבי, זה להדיח את באזל מפלייאוף ליגת אלופות, זה להתבאס שלא שרקו לך פנדל מתי שאתה מוביל 5-0, זה להוציא את הטוב ביותר מהסגל הקיים, זה לבוא למשחק נגד זלצבורג שאתה עם ההרכב השני, ולהגיד זה שלנו!
  3. 180 דקות. 180 דקות מרכש, מהכסף, מהתהילה. 180 דקות זה מה שחסר לנו בשביל שהעונה הזאת תראה אחרת. ללא שער 11, עם 7 שחקנים חולי קורונה, עולים עם הנוער וללא זרים. המורה לספורט שלי שאל אותנו באחד השיעורים מזה "ווינריות"? אחד אמר תמיד להיות ראשון, השני אמר לחזור מפיגור והשלישי אמר לדעת לקום אחרי הפסדים. אבל בלב אני ידעתי מזה באמת ווינר. ווינר זה מכבי, זה להדיח את באזל מפלייאוף ליגת אלופות, זה להתבאס שלא שרקו לך פנדל מתי שאתה מוביל 5-0, זה להוציא את הטוב ביותר מהסגל הקיים, זה לבוא למשחק נגד זלצבורג שאתה עם ההרכב השני, ולהגיד זה שלנו!
  4. אני כבר כמה ימים בדודא לגלידת בייגלה
  5. הוציאו איזה הודעה אם האוהדים שנכחו שם צריכים להכנס לבידוד?
  6. אם מישהו צילם במקרה את המעצר שהיה בהתחלה שישלח לי הודעה בפרטי בבקשה
  7. "ה-2:6 אנחנו לא מציינים את היום הזה, בשבילנו זה עוד יום ואנחנו לא מציינים אותו בתוך הקבוצה בצורה חריגה, אולי בניו מדיה כן, אבל לא מעבר" "מכבי ת"א זה מועדון שרגיל ושואף לקחת את כל התארים הללו של מאי, וכל יום במאי אתה תראה משחק גדול של מכבי ת"א. זה נחמד לאוהדים ולתקשורת, אבל בשבילנו עוד יום". מכביסט בנשמה: יואב זיו חוזר ל-2:6 הבלתי נשכח
  8. היה ספורטאי באגודה וגם אוהד מכבי שזה הדבר הכי מרגש שיש. יהי זכרו ברוך
  9. https://havatma20r.bandcamp.com/releases חחח שמעו את הבחור ששר בשיר האחרון ב1:23 חשבו שהם מגניבים אבל יצאו כמו ילדים עם בעיות דיבור
  10. קיבלתי עכשיו יצא שלילי
  11. גם אני עדיין לא קיבלתי אבל אצלי יש תסמינים כבר שמונה ימים. החום אצלי בא בעיקר בשעות הערב עם שיעול חזק רוב היום
  12. עשיתי כבר היום בבוקר
  13. שיט עכשיו מסתבר שהייתי במרפאה עם חולה
  14. כבר שבוע חולה,החום לא יורד ויש לי שיעול יחסית חזק כבר כמעט בטוח שיש לי קורונה. אז כבר מתחיל לחשוב איפה עדיף לעבור את התקופה הזאת. אפשר להשאר בבידוד בבית למרות שבני המשפחה שלי לא חולים? אני בוחר אם להתאשפז בבית חולים או להיות במלון? מקבלים קייטרינג של המלון ומותר לצאת לגג/מסדרון?
  15. יש לי היום בדיקה, מישהו יודע איך היא מתבצעת?
  16. מישהו יכול להסביר טיפה על הg5? לא סומך על כל החברה בפייסבוק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.