Jump to content

Rotiman

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Rotiman

1. בשלוף אני יכול לתת לך מלא.. קנדריק, סקולבוי קיו, ג'יי קול, דני בראון, ארל סווטשירט, אנדרסון פאאק, אב-סול, ג'ואי באדאס, ASAP ROCKY, פרדי גיבס, דה גיים וכו' וכו' וכו'... נורא קל להכליל דור שלם ולהגיד שהוא לא היפ הופ "נורמלי" כפי שאתה קורא לו, אם תחפש קצת בתוך ההיפ הופ תבין שהדור הנוכחי לא נופל מהדור של הניינטיז
  2. Rotiman

Fm2016

שינויים שיגרמו לי לקנות את המשחק... כרגע זה פשוט 16 עם רשת חברתית
  3. Rotiman

Fm2016

המנג'ר החדש נראה מאכזב מאוד, הדבר היחיד שהוסיפו שנראה נחמד זה כל הקטע של הרשתות החברתיות, חוץ מזה אני לא רואה שינוי מ-16
  4. הם יכולים לתת בכיף גם 4 וורסים בשיר, אבל הם רוצים שאנשים ישמעו את השיר מהתחלה עד הסוף ויישארו מפוקסים בשיר מתחילת השמיעה ועד הסוף. לדוגמה שמעתי מהרבה אנשים שהם הפסיקו לשמוע את "תהילה" של נצ'י כי לדעתם הוא "ארוך ומרוח יותר מדי", בלי להבין שזה אחד השירים הכי טובים בהיפ הופ הישראלי. אין מה לעשות, אם אתה רוצה שכמות גדולה של אנשים יישמעו אותך אתה חייב להתאים את עצמך לאוזן המקומית עם כמה שזה מעצבן
  5. מהשיחות שהיו לי עם כל מיני ראפרים מוכרים מהסצינה, זה קורה בגלל האוזן הישראלית הממוצעת, לחלק גדול מהאנשים ששומעים היפ הופ בארץ ולא ממש מתעמקים בשיר או בראפר אז נגמר הסבלנות אחרי 2 בתים או 3 לכל היותר, זאת גם הסיבה ששירים ארוכים (כמו הרמיקס ל"או לה לה" של פרודוקס ועוד כל מיני סייפרים למיניהם) לא מצליחים כל כך כי להרבה אנשים אין כוח לשמוע מהתחלה ועד הסוף
  6. ריק ומורטי אם בא לך קומדיה
  7. הבן הגדול של שטראובר אני יודע שהוא משחק בספרד (ויאדוליד נראה לי)
  8. מישהו פה רואה 'אימפריה'?
  9. רק לי נמאס מהדריבלים המיותרים האלה של טבח הבלם כשהוא חושב שהוא רונאלדו?
  10. מקווה שהמשחק הזה יראה לג'ורדי כמה אנחנו חייבים חיזוק רציני להגנה.. בכללי הרבה זמן לא ראיתי משחק שלנו שכל הקבוצה הייתה חושך
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.