Jump to content

Rotiman

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Rotiman

1. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02fRREHZ9rtXTqRwbbBZB9L2M1vnLVydKpy7GQzoZu9X41M5DdHc33aa5WX6ksaRBBl&id=100000750120116
  2. אם החקירה לא נפתחת מחדש ואין כתב אישום זו בושה למערכת המשפט בישראל. אבא של אייל גולן נכנס לכלא על בדיוק אותו דבר
  3. עונש מאסר לו ולמיכה. לפי התמלילים אין איפה לטעות פה, הם זיינו קטינות בזדון, סיפקו להם סמים ועשו בעצמם.
  4. שחף היה רוצה להיראות כמו האל היווני ששמו אנריק
  5. לא ראיתי הבנים והאמת שאני שומע עליה מלא ביקורות טובות, צריך לנסות. אגב איך תומר קאפון שם? מביא כבוד?
  6. מחפש מישהו שמוכר מנוי ל8 תחתון עם/בלי העברת בעלות, בעבור מתנה ליום הולדת 50 לאבא שלי
  7. מחפש מישהו שמוכר מנוי ל8 תחתון עם/בלי העברת בעלות בעבור מתנה ליום הולדת 50 לאבא שלי
  8. בדיחות אוסקר מזיין את שי זה כזה 2013, שיתבגרו. גם אז האמת זה היה תלוש מהמציאות ולא מצחיק
  9. אנשים בארץ קצת שוכחים שיש מונדיאל בחורף שמשבית את הליגות לחודש וחצי והולכת להיות תקופה של 3-4 משחקים בשבוע עם הליגה, גביע ואירופה. אין שום סיבה שישחררו את פריצה, חייב עומק בסגל והולכת להיות הרבה רוטציה באמצע העונה
  10. אין מילים לתאר את האיש הזה ואת מה שהוא עושה לי בלב
  11. אם אתה אוהב מארוול וסטאר וורז אז לגמרי. אם לא, די סתמי ממה שראיתי בינתיים
  12. האלבום נשמע כאילו הוא מכוון להיות מושמע בחנויות בגדים של אמריקן איגל. מזעזע
  13. מאמין שזו תהיה מסיבת עיתונאים שיציגו שם גם את המדים החדשים (ואת ערן?)
  14. עם קבוצה פח אשפה התמודדנו יפה מול פ.ס.וו אין סיבה שבמידה ונוגרל מול הטורקים, עם בניית סגל טוב והכנה טובה לא נתמודד מולם כמו שצריך
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.