Jump to content

Rotiman

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Rotiman

1. משחק קשוח לצפייה, הרבה עצבים. יצאתי בלי קול אבל העיקר 3 נקודות חשובות מאוד לפני הפגרה
  2. באיחור מוגזם אבל העונה האחרונה של בטר קול סול, פףףףףףףף, מאסטרפיס.
  3. ענה בתשובות של מילה אחת לכתבים זין האלה שמחפשים ג'וס. כמו שצריך.
  4. ראיון אחרי משחק מביך מאוד (מהצד של המראיין כמובן)
  5. יש הבדל ששווה קנייה בין 22 ל23?
  6. המחירים נשארו אותו דבר. קניתי 2 קולה בלי גזים, ביקשתי להחליף קיבלתי שוב בלי גזים. דרשתי שימזוג לי חדש מהבקבוק, רק אחרי קצת צעקות קיבלתי.
  7. למישהו יש לינק עדכני להורדה לטלוויזיה של אתר סדרות?
  8. לצערי מוכר כרטיס ל8 תחתון, או מוסר באהבה לחייל לוחם בהצגת תעודה.
  9. הימור שלי - ההגעה של דסה תלויה במשחקים מול ניס. הוא רוצה שלב בתים אירופי שוב
  10. בזמן שראדה פריצה מתראיין על כדורגל, ניסו קפילוטו האגדי מתראיין לחדשות 13 לכתבה על מוזיאון סלפי וטיקטוק
  11. בואנה דין דוד נולד בנבדל בחיים לא ראיתי דבר כזה חחחחחח
  12. נתן כדור עומק למיטרוביץ שסחט פנדל, חוץ מזה היה די הססן
  13. זה עולה 55 דולר? הזייה בהתחשב בזה שעוד חודשיים וחצי יוצא המשחק החדש
  14. דיברתי על כדורגל נטו, מין הסתם שאף פעם לא אחשוב שזה מצחיק כשיש מבצע צבאי בארץ.
  15. חייב להגיד שאם חיפה עולה לבתים בצמפיונס וצריכה לארח בקפריסין זה יהיה משעשע מאוד
  16. המוזהב כבש לשוער הזה בקונפרנס ליג בעונה שעברה
  17. משחק מעולה שהיה צריך להיגמר ב4-0 לפחות ואיזה כיף שערן שלנו
  18. אדם ג'ונסון באנגליה קיבל עונש מאסר של 7 שנים על כזה דבר (בפועל ריצה 3 שנים). זה לא מעניין בנות כמה הן אמרו להם שהן, אנחנו נמצאים במדינת חוק, ולא במדינת "אבל אמרו לי ש". בשורה התחתונה עפ"י החוק הם שכבו עם ילדות מתחת לגיל ההסכמה שכתוב בחוק שחור על גבי לבן, גם אם הילדות אמרו להם שהן בנות 30. אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש, וצריך לתת להם עונש למען יראו וייראו, כי מסתבר שהחרא הזה נפוץ בכדורגל הישראלי הבכיר.
  19. יותר מדי תמונות שלהם במדי מכבי. מרתיח. את כל הכתבה בתכלס הם העלו בטיזרים, לא חידשו משהו שלא הראו מקודם. נחכה לחצי השני מחר, חייב לשים אותם מאחורי סורג ובריח.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.