Jump to content

duss21

משתמשים רשומים
    6
Everything posted by duss21

1. עוד פרק מעניין . מקווה שדני לא ירה לעצמו ברגל עם ההדחה הזאת. עדיין, עונה די משעממת בעיניי וברמה די נמוכה מבחינה אסטרטגית.
  2. שני פרקים אחרונים התחיל היות מעניין סוף סוף. מפתיע שדני לא הודח.
  3. הוא המאמן הכי גרוע שהיה לנו בעשור האחרון ולא ברור לי איך אפשר לא לראות את זה.
  4. העיקר עונה שעברה ניסו להדביק את השילוב של אוסקר ליצחקי.
  5. מאמן לא טוב = הגנה לא טובה = טעויות אישיות בהגנה
  6. הפרק האחרון היה ממש מוגזם. לא אהבתי בכלל ולא הבנתי למה עשו את זה. בכללי העונה הזאת די משעממת בעיניי.
  7. איזה משחק מטורף ואיזה הישג מרשים זה מקום חמישי. קבוצה מיוחדת.
  8. בהתחשב בגיל של זהבי נראה לי ריסקי מידי למכור את יובא ולהביא איזה שבירו גנרי במקום. הוא יכול בקלות להיפצע לאיזה חודש - חודשיים ואכלנו אותה.
  9. אני באמת בהלם מזה שהצלחנו להביא מאמן כזה גרוע.
  10. @דקסטר אז כולנו מתכחשים למשחק מחר?
  11. עוד חודש הוא בתמונה עם הנשיא אחרי הארכת חוזה לארבע עונות.
  12. טוב נחמד כרגיל בינתיים. הקאסט קצת מוזר לי מידי, זה לא הסגנון הקלאסי (או שאולי אני הזדקנתי). נראה לי שמיציתי את הקטע שזה מחולק לשלושה שבטים ואין ערבוב, אם כי מה שהיה בפרק האחרון היה קצת מרענן. אין לי פייבוריטים לצערי. הבחור הקטן עם המשקפיים נחמד בינתיים אבל בטח הוא יעוף בקרוב. גם דני בסדר. @Dalembert מצבך? עוקב? נראה לי נשארנו לבד.
  13. פשוט לא ברור לי איך איש כזה מונה למאמן ואיך אף אחד לא שם לב כמה הוא לא מתאים מכל הבחינות. זה מינוי שמוכיח שהמצב הרבה יותר גרוע ממה שנהוג לחשוב.
  14. לא רק שהוא המאמן הכי גרוע שהיה פה, הוא חתיכת שקרן ונוכל. אנחנו לא מעניינים אותו בשום צורה. אצל קרסטאיץ' לפחות ראו שמאוד חשוב לו להצליח. את קראנקה זה בכלל לא מעניין. הוא סתם מגריל הרכבים וחילופים כדי להעביר את הזמן. לא נראה לי מוגזם להגיד שההחתמה שלו זה הכשל המקצועי הכי גדול שזכור לי.
  15. זה לא אומר הרבה לדעתי. הרי גם אם מיטש כבר לא סומך על יצחקי, הוא בטח לא היה אומר את זה כל עוד הוא בתפקיד. זה ברור שכל עוד יצחקי בתפקיד הוא יקבל גיבוי מההנהלה. אתם לוקחים יותר מידי ברצינו מסיבות עיתונאים. בלי קשר, לא נראה לי שהוא ילך בקיץ ושתבוא הגאולה.
  16. חלום שלי שייני וזהבי ינהלו את מכבי, אבל שניהם עדיין משחקים. גם כשיפרשו, לא נראה לי חכם למנות אותם מיד לתפקידים בכירים. לא נראה לי שמחכים להם, ואם כן זה ממש מטופש.
  17. בטח ישארו רק הלטאות של @erantheking21
  18. 1. שרן 2. זהבי 3. סאבוריט 4. דור פרץ 5. ריקן 6. גלזר
  19. מי זה הפרשן הזה? בלתי נסבל.
  20. אין לי בעיה אם זה שאנגלידיס מגן על יצחקי, אבל זה היה הגיוני רק אם הוא היה אומר שהוא בעצמו אחראי. לא הגיוני שיש כזאת ירידה מקצועית ואין לה אחראים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.