Jump to content

duss21

משתמשים רשומים
    6
Everything posted by duss21

1. דורה בראיון בלי הילדים זה לא מרגש.
  2. לבריאות, זה פשוט מוזר פלוס פלוס שכל כמה זמן אתה צץ בהקשר של בש ומפרגן להם באופן מוגזם. אגב, אתה לא חייב להיות אוהד מכבי, פשוט אל תתיימר להציג את עצמך ככזה.
  3. זה באמת הפתיע מישהו? בחיי שלא התאכזבתי. זה היה ככ צפוי.
  4. מפריע לי שאין פה אף מילה על העונה המעולה של אוסקר. קצת פרטים-
  5. דאבור כובש ב 1-0 של גראסהופרס. יאללה שיחזור לעצמו לפני החזרה אלינו
  6. בשיא הרצינות, לדעתי טבח מוח יכול להיות מאמן מעולה.
  7. להשאיר לנצח. בלי קשר, תמיד אמרתי שעל עזיבה/ ירידה ביכולת של אלברמן יהיה לנו הרבה יותר קשה להתגבר מעזיבה של זהבי.
  8. בעקרון כן, אבל בגלל הטיימינג זה בעייתי. 3 פעמים איבודי נקודות בשבוע זה נראה כמו יותר מידי בשבילם.
  9. יש לי את האמונה שהם יעשו 2 תיקו עד סוף העונה, משמע שזה יספיק, אבל בשביל לא לאבד אף נקודה נצטרך לירוק דם.
  10. קשה לי מאוד להאמין שבש יאבדו נקודות שלושה משחקים ברצף. מה שהגיוני זה איבוד נקודות בסמי או בדוחא, הפסד לנו ואז עוד תיקו באחד המשחקים הנותרים. הבעיה פה היא שזה אומר שצריך לא לאבד אף נקודה עד סוף עד העונה וגם זה יהיה קשה מאוד. בקיצור אסור לנו לאבד אף נקודה עד סוף העונה.
  11. מצחיק אותי שיש עדיין אנשים שבונים על ביתר.
  12. מה?? על התרומה של ראיקו ווידאר אי אפשר לחלוק אבל לאן נעלמו האחרים? סקאריונה העלה אותנו לשלב הבתים של האירופית והיה משמעותי ביותר בתחילת העונה עד שנפצע, כנל מדו. גם אייגיבור הציג יכולת טובה בתחילת העונה. זה שבתקופת המשבר אצל שוטא מדו ונוסא נחלשו היה בהתאם ליכולת של כל הקבוצה שנראו גרוע. מיקאל מאז שהגיע תרם לנו באופן משמעותי ביותר.
  13. טבח כוח הוא שחקן העונה. *ואל תגידו לי ויטור, כי אם אפשר לתת שחקן העונה לשחקן שלא שיחק חצי עונה אז שרן שחקן העונה. ההשפעה שלו על הקבוצה הרבה יותר גדולה משל ויטור (גם בלעדיו בש כמעט לא ספגה. לפני ששרן הגיע לא הפסקנו לספוג ומאז שהוא הגיע זה קרה פעמיים).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.