Jump to content

duss21

משתמשים רשומים
    6
Recent Profile Visitors

2,386 profile views
  1. כשאתה מציג את האופציה כאופציה מקסימאלית לרכישה, אז ברור שאין אינטרס ללודוגורץ להסכים לזה. אבל לא ברור לי מאיפה המסקנה הזאת. אופציה לרכישה זה אומר שאם נרצה לרכוש את השחקן - זה המחיר שנצטרך לשלם עליו. הרי זה לא שלודוגורץ עשו איתנו חסד - זה ברור שגם להם יש מה להרוויח מזה. יש פה ניהול סיכונים מצד שתי הקבוצות - שתיהן יכולות להרוויח ולהפסיד מסעיף כזה. לודוגורץ יכולה להפסיד אם ביטון היה נותן עונה גדולה, מה שהיה מונע מהם לבקש עליו 2 מליון לדוגמה, כשבמקרה כזה מכבי מרוויחה. מצד שני, במקרה שביטון נותן עונה פחות טובה ובכל זאת נרצה לקנות אותו (וכנראה שלודוגורץ, שעושים הרבה עסקאות עם דודו דאהן, מכירים קצת את השוק פה ואת מגבלת הזרים, אז הם העריכו שסיכוי טוב שזה מה שיקרה), אז לודוגורץ מבטיחים את זה שנצטרך לשלם עליו סכום מכובד, שבלי האופציה לא היה משולם. זה שמכבי החליטו שהאופציה היא בסיס לשינויים או סכום מקסימלי לרכישה, זה באמת פוגע בהדדיות של העסקה וגורם לה להיות לא משתלמת ללודוגורץ, ולא פלא שהם לא זורמים איתנו על התזה הזאת. לכן לדעתי הם לא מוכרים את ביטון, למרות שגם עכשיו זה די ברור שאין לו הצעות מדהימות. זה בדיוק מה שקרה עונה שעברה עם ג'ראלדש. הרי למה ספורטינג לא היו מוכנים למכור לנו אותו בפחות מהאופציה, גם תמורת סכום מכובד אחר, עד שבסוף שחררו אותו בחינם? ההתנהלות הזאת של מכבי מובילה למצב שהאופציה יוצאת משתלמת רק לצד הקונה, כי כמו שאמרת, סתם ככה אין למוכרת עניין לגדר את סכום הרכישה.
  2. מה זאת אומרת לגדר את התשלום המקסימלי? האופציה הזאת היא הימור לשני הצדדים. האופציה הזאת הוסכמה כחלק מעסקת השאלה (כשכנראה סכום הרכישה הגבוה הוא כדי "לפצות" על ההשאלה, כי היינו בפייר פליי). בכל מקרה לדעתי זה מוזר שאחרי שאנחנו יוצאים המפסידים בגלל האופציה, באופן די צפוי, אנחנו מורחים מו"מ כדי להוריד אותם, כשבאותה מידה הם היו יכולים להפסיד מזה. ככה בדיוק קרה עונה שעברה עם ג'ראלדש, שאגב הוא היה שווה כל יורו ב 800 אלף שהיו באופציה שלא מומשה. לי זה נראה כמו שיטת פעולה. זה שלודוגורץ מוכנים להתדיין על הסכום זה סבבה, וברור שהם לא עושים לנו טובה ושיש להם גם אינטרסים.
  3. אחרי הטור קבוע שיש לניסן קניאס בספורט 5, קבלו את הדבר הבא:
  4. אין לי טענות בקשר לזה שלא מוכנים לשלם כזה סכום, להפך. מה שמפריע לי זה שמראש עושים סעיפים כאלה כשאין לנו יכולת ורצון לעמוד בהם.
  5. לא כ"כ קשור, אבל אני כבר מלא זמן תוהה בעניין. בקשר לדן ביטון, למה לעזאזל אנחנו כל הזמן עושים סעיפי שחרור שאין לנו את היכולת או שאנחנו לא מתכוונים לעמוד בהם? ואז עוד נמרחים כל הקיץ ולא מביאים מחליפים כי מנסים לסחוב את המו"מ?
  6. זה פשוט מאוד. עזבו בשנתיים האחרונות: אמאדור | טיבי | דור פרץ | מיכה | אצילי | צ'יקו | פשיץ, שכטר, בלקמן הגיעו בשנתיים האחרונות: הרננדס | נחמיאס | | דן ביטון | טבח | גררו | חלאיילה הערכת המחליפים היא די גסה, אבל בגדול בכל העמדות אם הגיעו מחליפים, הם משמעותית פחות טובים ממי שעזבו.
  7. הארכות החוזה לטבח ולריקן משגעות לי את המוח. בכלל, ההחתמה של טבח עונה שעברה כמחליף לאצילי פשוט מגוחכת.
  8. אין לנו כלום בהתקפה. כנראה שיבוא עוד חלוץ וכנראה שזה לא יגרום לשינוי דרמטי.
  9. לא ברור לי למה ריקן קיבל הארכת חוזה. משגע אותי. חבל מאוד שיש לנו כמה שחקנים צעירים שפשוט דורכים במקום.
  10. אגב, שופט אנטישמי, אבל להגיד שהוא גנב לנו שער זה קצת דמיוני, עם קבלת ההחלטות המזעזעת שהיתה היום, עם הטכניקה המביכה ועם אחוז ניצול המצבים.
  11. בסך הכל שום דבר לא השתנה מסוף עונה שעברה (מינוס דור פרץ). אז היינו רעים והמשכנו ככה. אין כמעט התקפה וכנפיים אז ועכשיו. אנחנו תלויים בגולסה אז ועכשיו (בעצם עונה חמישית ברצף בערך). אפשר לשפר בקצת, אבל לצערי אי אפשר לעשות הרבה יותר מזה.
  12. אולי אין שידור כי מכבי לא מוכנים לחשוף את מדי החוץ לפני אוקטובר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.