Jump to content

account

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

214 profile views
  1. תאכלס זה מה שרציתם 90 אחוז מהפורום הזה ... אני גם התפוצצתי על MF אחרי הגמר גביע אבל עכשיו שהם הלכו הרע לפנינו אתם עוד תזכרו אותם בשקיקה כמעט כמו את השחקן ה12 לפנינו המבול.
  2. זה הזמן לשובו של השחקן!!!!!!!!!!!!
  3. נראה שלב"ש יש גיא עזורי שמסמם את כל הקבוצה, למזלה של אלונה אף אחד בארץ לא יסכים ללכלך את מה שהיא בנתה בב"ש ולכן שיר צדק אכל אותה אבל לפחות קיבל גוב אחרי פרישה.
  4. אם יש דבר אחד שטיפה עושה לי הרגשה טובה זה לדעת שאשכרה עובדים שם סוףסוף אני עובר מהאזור כל יום והגענו לתקופה שאשכרה יש יותר מ10 עובדים במקום עם משיאות וטרקטורים
  5. הדבר הכי מעצבן מהכתבה של אתמול זה שלקחו את המשפט של זהבי שלא עלינו 40 שנה ולא נעלה 40 שנה וחתכו אותו בלי ההמשך . שאמר כל עוד נמשיך להתנהל ככה ץ
  6. חכה חכה ביום הדין תקבל בראש . פה זה לא דרום תל אביב שההנהלה תבעט החוצה מי שלא אוהב מכבי. ונתחיל עם ירוק לא מזיק לפני המחזור ה5
  7. מדינת היהודים פורום השחקן ה12 אין לי שום רצון לשמוע כאן אנשים שלא קופצים בגול של מכבי. אבל סבבה לכם דרום תל אביב
  8. למה יש פה יוזרים שאוהדים קבוצות אחרות ? להוריד את השאלטר עכשיו לפני שיהיה פה דרום תל אביב !!!!
  9. כל מי שאוהב את ערן לא שמח הערב וכל מי ששונא את ערן חוגג . ולכל מי שחוגג מגיע שככה הוא זרק את סרט הקפטן.
  10. אתה זונה שרמוטה קוף מזויין שכל הכימיקלים גורמים לו לחלום שרק בחיפה יש מכבי אני מאחל לך שתמות אני פשוט לא מבין מה אתה עושה בפורום הזה ואיך נותנים לך כאן במה אני מאחל לך שלל קללות ועכשיו נראה את מי הנהלת הפורום הזה תעיף אותי או אותך אוהד מכבי או קוף ירוק ( אני אפילו לא מרגיש בנוח לרשום אותם ) אבל אם לא יעיפו אותך מפה אז אני אפרט מה אני מאחל לך
  11. ת%$$^ לפורום שלך חתיכת קוף לך תמצא קופים לדבר איתם על כדורגל.
  12. אתה לא מבין שאני רומז לך שאתה הולך כנראה לקבל עוד שחקן היום ?!
  13. מבטיח לכם שאחרי עשר לא יהיה כלום. עד עשר אין טעם לנועל ביקר לי לא סתם אומר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.