Jump to content

aradhen

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

149 profile views
  1. חברה עדכון קטן ארגנו שתי תופים ודיברנו עם מכבי נתנו לנו אישור להכניס את תופים מי שיכול להביא אזיקונים מקלות לתוף ומי שיכול לתופף זה יכול לעזור לנו.
  2. חברה החלטנו לאור המצב שמה שקרה עם הפנאטיקס שנסגר אז החלטנו שבנתיים לפחות היום ננסה לארגן עידוד מסודר ויפה ושיתן כבוד לקבוצה לאוהדים. כרגע אנחנו עושים מאמצים כדי לארגן תוף. אם למשהו יש אז נשמח שתביאו . אנחנו צריכים את עזרה שלכם דבר ראשון לתת את הגרון היום. אכול דבר שאתם חושבים שיעזור כמו אם יש לכם תוף ואתם רוצים להביא דגלים ועוד דברים שיעזרו לעידוד אז הכול יתקבל בשמחה. תכתבו לי מי יכול להביא ומה יכול להביא כול דבר יעזור. תודה ויאללה מכבי
  3. חברה החלטנו לאור המצב שמה שקרה עם הפנאטיקס שנסגר אז החלטנו שבנתיים לפחות היום ננסה לארגן עידוד מסודר ויפה ושיתן כבוד לקבוצה לאוהדים. כרגע אנחנו עושים מאמצים כדי לארגן תוף. אם למשהו יש אז נשמח שתביאו . אנחנו צריכים את עזרה שלכם דבר ראשון לתת את הגרון היום. אכול דבר שאתם חושבים שיעזור כמו אם יש לכם תוף ואתם רוצים להביא דגלים ועוד דברים שיעזרו לעידוד אז הכול יתקבל בשמחה. המספר שלי הוא 0584007300 תכתבו לי מי יכול להביא ומה יכול להביא כול דבר יעזור. תודה ויאללה מכבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.