Jump to content

ilans

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by ilans

1. זיוני שכל? כבר במשחק שאנחנו היינו ראינו איך התשתיות בבלומפילד מתמודדטת עם כמות נמוכה בהרבה של גשם. עוצמת המחדל ברורה עוד לפני היום הזה, כולל: העדר חנייה, חיפוי לא גמור, כיסאות מתפרקים נשרפים, אין גג והגשר נעליון מטיף מים שעה אחרי הגשם שלוליות בכניסות, מים מטפטפים בתוך הקפיטריה . 3 שנים שמתוכם שנה בלי תזוזה. חצי מליארד דולר. אבל היי, אני מתבלבל עם עובדות. ירד היום מלא גשם.
  2. לא צריך להגזים. כולה משחק אחד בסמי . היינו 3 שנים רדיוס, ולקחנו אליפות בהפרש פסיכי. יאללה ....
  3. הם לא יכולים להודות בכלום אחרי שהוציאו חצי מליארד ש"ח ב-3 שנים על שיפוץ.
  4. לא הרבה קלטו בז\מן אמת את חומרת העבירה
  5. סמי עופר וטרנר בכמה רמות יותר איכותי, אין מה להשוות בכלל: אין חנייה אין תחבורה ציבורית ראויה. אין גג אין חיפוי נזילות, שלוליות, חשמל ומים גימור ברמה עלובה. סדקים בבטון כיסאות מתפרקים/מתלקחים 3 שנים + חצי מיליארד שקל: שנה ראשונה לא עשו כלום, שנה שנייה עבודה רגילה, חצי שנה אחרונה ריצה מטורפת שתוצאותיה נראים היום. עלוב מאוד, והאיש הזחוח חולדאי אומר שהכל תקין. זה לא רק גג חיפוי זה הכל יחד.
  6. אם היו מאפשרים להעתיק את המשחק למגרש גדול, יתגן שהמחיר היה אחר.
  7. יוצא מגבעתיים. יש לי מקום או שניים.
  8. לא אוהב שהוא מתעסק יותר מדיי עם השיפוט. אנחנו צריכים להיות מעל זה, מקסימום לדבר עם השיפוט והוור באופן כללי, לא ספציפית על המשחקים שלנו. יוצא סוג של התבכיינות ותיאוצים.
  9. ממש שטויות. תראה את שידור הטלוויזיה. הוא לא תלוי באהדה כזאת או אחרת. מתוך 11 בקושי שמעתי אותם מעט כמה פיקים.
  10. וואלה מוכן להעביר לך 15 נקודות. הייתם אש!
  11. ואף מילה על הגוש המרגש בשער שמונה? לא מבין איך אלה בלי 15 נקודות או פוראבר או משהו... איך אין 15 לחברה האלה? ומי זה הבחור שהיה שם עם חולצה צהובה בצד שקרוב לאוהדי הפועל
  12. בזכות מה קבלת את זה? גם לי כרטיס ולא קיבלתי....
  13. מוצדק, כולנו רצינו רק לברוח מהמקום הזה... אבל למה אצילי לא מתאים לשלושה בלמים? יש לו בשיטה הזאת מגן שמשחק אתו על הקו, יותר אפשרויות...
  14. אתמול מחצית שנייה שיחקנו עם 5 בלמים. נראה היה שאיביץ רוצה את הניצחון ולברוח משם: פיבן- בלם בלם ריקן- בלם קשר שוינפלד- בלם התקפה. אשקרה שלושה חילופים של "תנו לברוח מכאן עם ה 3 נקודות.
  15. נכון, התפרסם באיחור, אבל מניח שהם לא יכלו לדעת מראש כמה ביקוש יהיה למשחק.
  16. אוהדי מכבי ת"א יושבים בשערים 6-7 (לא מסומן) ושער 8 (יש הפרדה בין שערים 6-7 ל 8)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.