Jump to content

ilans

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by ilans

1. פריצה? אתה רציני? ממש לא. נראה טוב בתקופה האחרונה גם כשהוא לא מבקיע, למרות המשחק היום.
  2. מרגיז, שחוטפים כרטיסים ליום חמישי כאילו אין מחר....ליטרלי כאילו אין מחר הפועל חיפה . ס...אמו
  3. גם אם כן, כמה כבר יביאו?
  4. כבר התחילו לפתוח חלק ממנו. פסו לא יצרכו שם , חוץ ממוזמנים של זהבי
  5. כבר לא יכול לסבול את האמירות האלה. ..מקווה שלא יחלחל לשחקנים.
  6. גם אני אתך. טננבאום טוב יותר בלא מעט פרמטרים במשחק. במיוחד פרץ נכשל בעמידה מול לחץ של היריב. ועוד... לצערי, טננבאום פצוע.
  7. הרננדס ודוידה מתחילים את הריצה באותו קו. תסתכל ותעצור את הוידאו בשלב שבו מתחילה התאוצה. תראה שכמה צעדים והוא לפניו בפור שלא ניתן לסגור.
  8. טענה שלי היא שהבעיה שלנו בהגנה נמצאת בחלקים הקדמיים שלנו. בתקופת איביץ כל הקבוצה הסתערה על הכדור וברוב המקרים חתכה את ההתקפות עוד לפני שהתחילו. צורת המשחק הזאת חיפתה על בעיות בהגנה עצמה. אבל יחד עם זאת, היו בלמים טובים, וכל בלם שנכנס נצא גדול (עיין ערך פיבן/ייני).
  9. זה לא חוסר ריכוז בלבד. זה חוסר ריכוז בשילוב עם אטיות. אחאי איבוד הכדור,החלוץ טס קדימה בלי בעיה בכלל.
  10. לפני כשבוע ירדו אצלי 12 נקודות מניקוד החוץ (מ-130 ירדו 12). במכבי ענו : "היי כפי שאתה בטח יודע כל 3 שנים הניקוד יורד של אותן שנים ונשאר רק מה שלא עברו שלוש שנים מאז שקיבלת את הניקוד". א. האם גם לכם ירד הניקוד? כמה? ב. מוזר שירד רק 12, לא ברור מנגנון ההורדה, הרי היו צריכים להוריד עונה שלמה במקום זה מורידים משהו כמו חודש. מישהו מבין קצת בנושא?
  11. בקיצור, נהיה קבוצה (סגל מלא) באזור דצמבר- מה שהיה צריך להיות מוכן ביולי.
  12. קוואס זה חתיכת פיצול בקשב.... מצד אחד יש לו נגיעה בכדור תענוג. מצד שני, אחרי כמה דקות כבר החזיק את המותניים (טוב שלא השתעל). בקושי זז, לא רץ, מתהלך לו כמו אפנדי במגרש. מחכה שהכדור יבוא אליו, אבל כשהכדור אצלו יש לואחלה טאצ'
  13. אתה צודק לגמרי. אבל תראה את המשחק, ותראה כמה פעמים המסירה ברגל לא הגיעה לשום מקום. או ליריב.
  14. נכון. משחק הרגל שלו ממש לא טוב, והוא חייב לשפר אותו. הכדורים שלו הולכים לשומקום בהתקפה.
  15. יוצא היום מגבעתיים יש לי עוד שני מקומות- למחוסנים :-).
  16. האלו האלו ילדים! אני "מבוגר" ואני יוצא צרוד כל משחק. חפשו מאפיין אחר לעלות עליו... מפונקים זאת המילה שאתם מחפשים.
  17. זה נכון, אבל אתמול היו כמה מיותרים, במיוחד עקב אחד לקראת הסוף, שמסירה פשוטה פס רגיל היה עושה את העבודה במקומו נהדר.
  18. קח סדרה של חלשים אתמול, לא פחות ממנו : ריקן, ג'רלדש, אלמוג... מאמין שהוא עוד יתן משחקים טובים.
  19. אחלה שוער , אחלה בחור. משחק הרגל שלו השתפר מאוד. השליטה ברחבת החמש עדיין לא מספיק טובה. צריך לראות סרטונים של שורה... הוא עוד ישתפר!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.